Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Gdzie spotkać kogoś po 40

Rozpoczęte przez ~Normalna#40, 05 lis 2023
  • avatar ~Normalna#40 ~Normalna#40
    ~Normalna#40
    Napisane 05 listopada 2023 - 09:11
    Gdzie w Warszawie można poznać samotnego faceta po 40?. Może ktoś wie czy są organizowane jakieś spotkania, warsztaty? Wspólne wyjścia? Wycieczki ? Nie chodzi mi o szybkie randki czy spotkania na jedną noc. To nie dla mnie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tez 40+ ~Tez 40+
    ~Tez 40+
    Napisane 05 listopada 2023 - 14:23
    Samotni 40 latkowie szaleją na tinder z dwudziestoparolatkami . Niestetyfiezko znaleść normalnego 40 latka. Trzeba poczekać z 20 lat na wdowców.
    Taka prawda ....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Docent ~Docent
    ~Docent
    Napisane 05 listopada 2023 - 15:23
    ~Normalna#40 napisał:
    Gdzie w Warszawie można poznać samotnego faceta po 40?. Może ktoś wie czy są organizowane jakieś spotkania, warsztaty? Wspólne wyjścia? Wycieczki ? Nie chodzi mi o szybkie randki czy spotkania na jedną noc. To nie dla mnie.


    A po co Ci taki mężczyzna 40+? w sensie "do czego"? ...
    ... no i co się stało z poprzednim :P

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Normalna#40 ~Normalna#40
    ~Normalna#40
    Napisane 05 listopada 2023 - 16:41
    Do czego potrzebny mi facet ? Do życia...
    Najpierw był były mąż, który mnie zdradzał, później związałam się z facetem ciut młodszym ode mnie ale niestety był totalnie uzależniony od mamusi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Normalna#40 ~Normalna#40
    ~Normalna#40
    Napisane 05 listopada 2023 - 16:43
    Ale nadal mam nadzieję że jeszcze mi się uda jakoś to życie ułożyć...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Docent ~Docent
    ~Docent
    Napisane 05 listopada 2023 - 17:42
    ~Normalna#40 napisał:
    Do czego potrzebny mi facet ? Do życia...
    Najpierw był były mąż, który mnie zdradzał, później związałam się z facetem ciut młodszym ode mnie ale niestety był totalnie uzależniony od mamusi.


    Tylko że facet po 40-tce zna swoją wartość. Zwykle ma już swoją rodzinę (albo chociaż dzieci). Zawodowo jest zrealizowany, mniej lub bardziej. Po co ma brać sobie bagaż w postaci nowego stałego związku? Jak chce pobzykać, to nie ma z tym żadnego problemu, bo laski teraz same się rozdają... czy to młode czy starsze... - one bardziej polują niż są do upolowania...

    Jedyne wolne egzemplarze to takie mniej zaradne życiowo... którym potrzebna sprzątaczka, praczka i kucharka ;) ... więc - co dokładnie masz na myśli "do życia"?

    Opiekę, stabilizację, bezpieczeństwo? On to już przerabiał... teraz pomaga swoim pewnie nastoletnim już dzieciom - nie wiem co mogłoby go skłonić, do rozpoczęcia kolejnego związku "na poważnie" ...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Normalna#40 ~Normalna#40
    ~Normalna#40
    Napisane 05 listopada 2023 - 17:54
    Czyli jestem skazana na samotność...
    Tak masz rację, większość normalnych facetów ma ułożone i stabilne życie, nie szukam takich. Nigdy w życiu nie chciałabym zniszczyć komuś życia.
    Napisałam w pierwszym poście że interesują mnie samotni. Może komuś też nie wyszło w życiu tak jak mi.
    Tak, marze o tym żeby ktoś mnie pokochał, marzę o stabilności o domu którego nigdy nie miałam. O tym ,żeby móc się do kogoś przytulić
    Tak, wiem, jestem już za duża żeby wierzyć w bajki i żyć marzeniami...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Docent ~Docent
    ~Docent
    Napisane 05 listopada 2023 - 18:01
    ~Normalna#40 napisał:
    Czyli jestem skazana na samotność...
    Tak masz rację, większość normalnych facetów ma ułożone i stabilne życie, nie szukam takich. Nigdy w życiu nie chciałabym zniszczyć komuś życia.
    Napisałam w pierwszym poście że interesują mnie samotni. Może komuś też nie wyszło w życiu tak jak mi.
    Tak, marze o tym żeby ktoś mnie pokochał, marzę o stabilności o domu którego nigdy nie miałam. O tym ,żeby móc się do kogoś przytulić
    Tak, wiem, jestem już za duża żeby wierzyć w bajki i żyć marzeniami...


    Niekoniecznie - pewnie są też tacy... jakich szukasz, tylko niewielu - napisz na docentpo40 at gmail.com ;) Podpowiem gdzie szukać :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Normalna#40 ~Normalna#40
    ~Normalna#40
    Napisane 05 listopada 2023 - 18:22
    A może to ze mną jest coś nie tak
    Może z kobietami po 40 jest jak z facetami po 40 że znają swoją wartość, mają rodziny
    Mi się nie udało...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Docent ~Docent
    ~Docent
    Napisane 05 listopada 2023 - 18:35
    ~Normalna#40 napisał:
    A może to ze mną jest coś nie tak
    Może z kobietami po 40 jest jak z facetami po 40 że znają swoją wartość, mają rodziny
    Mi się nie udało...


    Myślę, że różnie bywa.
    Statystycznie więcej jest fajnych wolnych kobiet.
    Dłużej żyją, rzadziej giną w durnych wypadkach...

    Niekoniecznie trzeba "mieć rodzinę" - aby być szczęśliwą.
    Nie trać nadziei! :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Normalna#40 ~Normalna#40
    ~Normalna#40
    Napisane 05 listopada 2023 - 18:49
    Tylko że sama jestem jakaś taka niekompletna... Czuje ogromną pustke. Życie jakby straciło sens
    Ale, nikt nie mówił że trzeba żyć... Zwłaszcza jak to życie ciągle daje Ci w kość

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~normalna#40 ~normalna#40
    ~normalna#40
    Napisane 05 listopada 2023 - 18:51
    Sama w sensie bez"rodziny" czyli bez drugiego człowieka czuje się niekompletna.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Docent ~Docent
    ~Docent
    Napisane 05 listopada 2023 - 19:17
    ~normalna#40 napisał:
    Sama w sensie bez"rodziny" czyli bez drugiego człowieka czuje się niekompletna.


    No to nad sobą warto popracować. Bo nawet jak znajdziesz tego wybranka - to on Ci tych luk z dzieciństwa i innych nie zalepi...

    Jakiś kurs, książki, psycholog, psychiatra... grupa wsparcia... cokolwiek... od siebie warto zacząć i w siebie inwestować! :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy