Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Fałszywe oskarżenia żony o znęcanie

Rozpoczęte przez ~Piotrek , 19 lut 2019
  • avatar ~2019 ~2019
    ~2019
    Napisane 02 sierpnia 2019 - 22:16
    Ja też mam ten sam problem
    Jestem Be.......nagle dla kasy. Nowy facet itd
    Zastanawiam się na założeniu bloga otwartego dla Wszystkich gdzie moźna by publikować np. pozwy, paszkwile i kłamstwa tworzone na specjalne zamówienie żon przez prawników. Przecieź większość porad jak udupić faceta jest dostępnych w Internecie. Może trzeba pokazać innym, znajomym, rodzinie itd jakie brudy i pomyje wylewane są w imie naszego prawa na niewinnych i jak łatwo jest oskarżać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 02 sierpnia 2019 - 22:42
    A może dobrze w takich razach zastosować starą szachową zasadę...
    Najlepszą obroną jest atak.
    Ona oskarża i grozi sądami, to i ją można postraszyć.

    U mnie to do pewnego stopnia dawało rezultat.
    Gdy było ostro, to dokąd siedziałem cicho i się kuliłem sam w sobie, ona dawała coraz bardziej czadu. Gdy jednak ja pojechałem ciut mocniej i sam zagroziłem raz i drugi, że sprawę założę, albo gdy podejmowałem konkretne działania odwetowe, sprawa się na jakiś czas uspakajała.

    One też się boją, bo w końcu jak na nie padną oskarżenia - niekoniecznie absurdalne i wyssane z palca (jak one to mają w zwyczaju), tylko prawdziwe i faktyczne.
    Ot choćby nękanie, stalking, oszczerstwa, znęcanie się psychiczne.
    Wystarczy to dobrze udokumentować i 'lala' na tym polegnie.

    Gadałem kiedyś z prawniczką - moją adwokat - i mówię, że ona grozi, że do sądu poda... Ona na to, że niech podaje :-)...
    My też wtedy ją podamy i zobaczymy kto wygra.

    Naprawdę panowie nie dajcie się zastraszyć.
    One stosują szantaż emocjonalny i się niejednokrotnie znęcają. Działają na zasadzie zmęczenia materiału i zaszczutego psa.

    Gdy się nie dacie, a pokażecie, że też potraficie podziałać i postraszyć, to miękną.
    Taka jest prawda.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lis ~Lis
    ~Lis
    Napisane 02 stycznia 2021 - 13:05
    Przerabialem dokladnie to samo. Bez szans gdyż żona znalazła sobie nowego partnera... Policjanta. W tym kraju może kobieta zrobić z faceta śmiercia bo sądy na to pozwalają...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piotrek ~Piotrek
    ~Piotrek
    Napisane 02 stycznia 2021 - 22:41
    Witaj w klubie
    W 100%zgadzam się z Tobą, niestety

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Artur ~Artur
    ~Artur
    Napisane 09 lutego 2021 - 04:06
    Słów brak na to wszystko...Przechodzę to samo co Wy Panowie. Kobiety kiedyś walczyły o równouprawnienia, a doszło do tego, że Facet nie ma nic do gadania, do tego z góry jest skreślony!!! Co za kraj! Burdel jeden, a nie sądy!.Dostałem 2 lata za wymyślone znęcanie, to jakiś absurd.!!! Do tego 1000zł grzywny za obrazę sądu i żony podczas rozprawy... Sędzia po odczytaniu wyroku zapytała czy mam coś do powiedzenia.... Powiedziałem...Powiem tylko tyle wysoki sędziego...dzis za niewinnosc 2 lata sie dostaje, to jest Prawo? Dziś żałuję że Kur...y nie zabiłem...Dostał bym 10,....25, czy dożywocie, ale wiedział bym za co ponosze ta karę,!!!! dzieciom swym w oczy nigdy bym nie spojrzał, a z poczucia winy nigdy bym sobie tego nie wybaczył..!!! Później każdą kolejną sprawę już tylko doklepywali, nawet słuchać nikt nie chciał....Oceniony- winny, ....Historia z życia, jak scenariusz z filmu.
    Ciapate w Polsce więcej mają praw niż Polak..!!! Mają po kilka żon i często je leją, do tego wyznają inna wiarę....I są traktowani przez państwo czy sądy, z większym szacunkiem niż Polak. Nie zdążysz ustać w gówno, a juz w guwnie po pachy siedzisz...
    Jak tu Kuuu....prawa nie ma!!!
    System z nami postepuje jak z idiotą! Co za kraj!!! Jak tu dalej być Patriotą, jak tu się nie da normalnie żyć!!! Tu o wszystko trzeba walczyć!!!
    Walka = stawianie oporu
    Sci-fi połączone z dramatem...Czyli sciema + fikcja = Nie jednego faceta dramat!!!
    Powodzenia i wytrwałości życzę. Ja to najchętniej po strajkach kobiet, zrobił męski strajk, walki o sprawiedliwe prawo. Gdyby wszyscy faceci nie poszli miesiąc, 2 czy 3 do pracy, to gospodarka mogła by po stratach się nie podnieść. Kopalnie, budowlanka, petrochemia, transport, to wszystko by stało!...jeszcze trochę to cycki światem będą rządziły. 3majcie się.

    Mam nadzieję że nikogo nie uraziłem i Alkaida nie będzie mnie straszyła atakami wiadomo jakimi. Wyrażam Tylko publicznie swoją opinię! Pisze o tym co przeżyłem. Treść jest mojego autorstwa,! Nie jestem rasistą, szanuje kazdego poglady religijne!. Proszę o nie kopiowanie i nie rozpowszechnianie moich wypowiedzi bez mojej zgody!
    Mam dość jeżdżenia Po sądach w których karzą za niewinność!!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jednorożec ~Jednorożec
    ~Jednorożec
    Napisane 09 lutego 2021 - 07:52
    ~Artur napisał:
    Słów brak na to wszystko...Przechodzę to samo co Wy Panowie. Kobiety kiedyś walczyły o równouprawnienia, a doszło do tego, że Facet nie ma nic do gadania, do tego z góry jest skreślony!!! Co za kraj! Burdel jeden, a nie sądy!.Dostałem 2 lata za wymyślone znęcanie, to jakiś absurd.!!! Do tego 1000zł grzywny za obrazę sądu i żony podczas rozprawy... Sędzia po odczytaniu wyroku zapytała czy mam coś do powiedzenia.... Powiedziałem...Powiem tylko tyle wysoki sędziego...dzis za niewinnosc 2 lata sie dostaje, to jest Prawo? Dziś żałuję że Kur...y nie zabiłem...Dostał bym 10,....25, czy dożywocie, ale wiedział bym za co ponosze ta karę,!!!! dzieciom swym w oczy nigdy bym nie spojrzał, a z poczucia winy nigdy bym sobie tego nie wybaczył..!!! Później każdą kolejną sprawę już tylko doklepywali, nawet słuchać nikt nie chciał....Oceniony- winny, ....Historia z życia, jak scenariusz z filmu.
    Ciapate w Polsce więcej mają praw niż Polak..!!! Mają po kilka żon i często je leją, do tego wyznają inna wiarę....I są traktowani przez państwo czy sądy, z większym szacunkiem niż Polak. Nie zdążysz ustać w gówno, a juz w guwnie po pachy siedzisz...
    Jak tu Kuuu....prawa nie ma!!!
    System z nami postepuje jak z idiotą! Co za kraj!!! Jak tu dalej być Patriotą, jak tu się nie da normalnie żyć!!! Tu o wszystko trzeba walczyć!!!
    Walka = stawianie oporu
    Sci-fi połączone z dramatem...Czyli sciema + fikcja = Nie jednego faceta dramat!!!
    Powodzenia i wytrwałości życzę. Ja to najchętniej po strajkach kobiet, zrobił męski strajk, walki o sprawiedliwe prawo. Gdyby wszyscy faceci nie poszli miesiąc, 2 czy 3 do pracy, to gospodarka mogła by po stratach się nie podnieść. Kopalnie, budowlanka, petrochemia, transport, to wszystko by stało!...jeszcze trochę to cycki światem będą rządziły. 3majcie się.

    Mam nadzieję że nikogo nie uraziłem i Alkaida nie będzie mnie straszyła atakami wiadomo jakimi. Wyrażam Tylko publicznie swoją opinię! Pisze o tym co przeżyłem. Treść jest mojego autorstwa,! Nie jestem rasistą, szanuje kazdego poglady religijne!. Proszę o nie kopiowanie i nie rozpowszechnianie moich wypowiedzi bez mojej zgody!
    Mam dość jeżdżenia Po sądach w których karzą za niewinność!!!


    Rozumiem Twoje zdenerwowanie, ale za co dostałeś dwa lata? Na podstawie jakich dowodów? Sam się broniłeś czy z prawnikiem?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marcin ~Marcin
    ~Marcin
    Napisane 22 marca 2021 - 15:14
    Witaj w klubie Artur.
    Ja zostałem pomówiony przez "jeszcze zonę "5 lat temu za znęcanie się na niej i dziecku oraz gwałt - taki pakiecik od wk...ej żony przy rozwodzie. Przez chwile zaczęła mi szyć historie o molestowaniu dziecka, wyzywać mnie od pedofili itp. ale to jej się nie udało. Wszystkie pomówienia i jej działania wyszły zaraz po założeniu przeze mnie sprawy rozwodowej do której zbierałem się od jakiegoś czasu.
    Ja jeszcze skazany nie jestem ale z tego co słyszę i czytam po Internecie to takie historie są nagminne i nie kończą się dobrze dla faceta.
    EX jest prawnikiem i ma kontakty w sądach o czym wielokrotnie wspominała w kłótniach.
    Moja sprawa ma się już ku końcowi ale nie spodziewam się pozytywnego rozstrzygnięcia na pierwszej instancji mimo że ex nie ma żadnych dowodów prócz pustych słów dlatego że widać negatywne nastawienie sędzi do mojej osoby co zauważyli niektórzy świadkowie.
    Ja w odróżnieniu od ex mam mnóstwo dowodów na swoja niewinność, nie tylko słowo przeciw słowu ale tez świadkowie, policja i nagrania. Za dużo by tu pisać o wszystkim ale generalnie ex lubi alkohol i niestety jest po nim agresywna, co potwierdzają bezstronni świadkowie.
    Generalnie to dla faceta chcącego rozwodu który trafił na wredną i zawziętą sucz może się słabo skończyć. I często tak się kończy. Stąd rozumiem Twoje zdenerwowanie bezradnością w tym temacie, jeszcze bardzie żałosne jest to ze skazuje Cię ktoś stronniczy który od Twojego wejścia na sale rozpraw skazuje Cię bez jednoznacznych dowodów.
    Są to ludzie oderwani od rzeczywistości którzy nie potrafią odróżnić pomówień okołorozwodowych gdzie nawet nie ma dowodów od prawdziwego przestępstwa.
    Może nie wszyscy ale tacy teraz sądzą!!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piotrek ~Piotrek
    ~Piotrek
    Napisane 22 marca 2021 - 20:25
    [witaj w klubie. 1 instancja skazanie jak mówisz za nic. Teraz 2 instancja...
    quote=~Artur]Słów brak na to wszystko...Przechodzę to samo co Wy Panowie. Kobiety kiedyś walczyły o równouprawnienia, a doszło do tego, że Facet nie ma nic do gadania, do tego z góry jest skreślony!!! Co za kraj! Burdel jeden, a nie sądy!.Dostałem 2 lata za wymyślone znęcanie, to jakiś absurd.!!! Do tego 1000zł grzywny za obrazę sądu i żony podczas rozprawy... Sędzia po odczytaniu wyroku zapytała czy mam coś do powiedzenia.... Powiedziałem...Powiem tylko tyle wysoki sędziego...dzis za niewinnosc 2 lata sie dostaje, to jest Prawo? Dziś żałuję że Kur...y nie zabiłem...Dostał bym 10,....25, czy dożywocie, ale wiedział bym za co ponosze ta karę,!!!! dzieciom swym w oczy nigdy bym nie spojrzał, a z poczucia winy nigdy bym sobie tego nie wybaczył..!!! Później każdą kolejną sprawę już tylko doklepywali, nawet słuchać nikt nie chciał....Oceniony- winny, ....Historia z życia, jak scenariusz z filmu.
    Ciapate w Polsce więcej mają praw niż Polak..!!! Mają po kilka żon i często je leją, do tego wyznają inna wiarę....I są traktowani przez państwo czy sądy, z większym szacunkiem niż Polak. Nie zdążysz ustać w gówno, a juz w guwnie po pachy siedzisz...
    Jak tu Kuuu....prawa nie ma!!!
    System z nami postepuje jak z idiotą! Co za kraj!!! Jak tu dalej być Patriotą, jak tu się nie da normalnie żyć!!! Tu o wszystko trzeba walczyć!!!
    Walka = stawianie oporu
    Sci-fi połączone z dramatem...Czyli sciema + fikcja = Nie jednego faceta dramat!!!
    Powodzenia i wytrwałości życzę. Ja to najchętniej po strajkach kobiet, zrobił męski strajk, walki o sprawiedliwe prawo. Gdyby wszyscy faceci nie poszli miesiąc, 2 czy 3 do pracy, to gospodarka mogła by po stratach się nie podnieść. Kopalnie, budowlanka, petrochemia, transport, to wszystko by stało!...jeszcze trochę to cycki światem będą rządziły. 3majcie się.

    Mam nadzieję że nikogo nie uraziłem i Alkaida nie będzie mnie straszyła atakami wiadomo jakimi. Wyrażam Tylko publicznie swoją opinię! Pisze o tym co przeżyłem. Treść jest mojego autorstwa,! Nie jestem rasistą, szanuje kazdego poglady religijne!. Proszę o nie kopiowanie i nie rozpowszechnianie moich wypowiedzi bez mojej zgody!
    Mam dość jeżdżenia Po sądach w których karzą za niewinność!!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~michał ~michał
    ~michał
    Napisane 14 grudnia 2021 - 23:23
    elo, ja też robie oczy jak patrze na te babe. tosie skończy. potem bede się mścił.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~michał ~michał
    ~michał
    Napisane 12 stycznia 2022 - 21:41
    przykro mi. nie ma żebyś wiedział że ja też to wiem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy