Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Fałszywe oskarżenia żony o znęcanie

Rozpoczęte przez ~Piotrek , 19 lut 2019
  • avatar ~Piotrek ~Piotrek
    ~Piotrek
    Napisane 19 lutego 2019 - 12:28
    Cześć wszystkim,
    Jestem pewien że ktoś z was miał podobny roblem jak ja otóż.
    2lata temu żona wyprowadziła się z córką 1,5z domu pod namową mamusi. Od pół roku mieliśmy problem, prosiłem aby iść do poradni małżeńskiej niev chciała. 2tyg po wyprowadzenie złożyła pozew o rozwód. 2500alimentow i 2 po 0,5spotkan z córką... Masakra. Była czas ze nie widziałem córki 3miesice... Póki nie było rozprawy o rozwód. Napiszę w skrócie... 2lata batalii żona ma 5 adwokata każdy nowy wymyśla mi nowe rzeczy, chcieli eksmisji z mojego domu, uporczywe niespokojnie, podsłuchy, badania więzi, przywlaszczneie... To wszytsko upadło ale po roku od wyrowadzki zglosila znęcanie... Na podstawie fałszywych zeznań mamusi i brata będę miał sprawę... Całe szczęście że świadkowie eznawali lol roku wcześniej i mówili co innego. Nie było rzemocy interwencji policji sąsiedzi też nic nie widzieli . Boję się jedynie jakoś nowych pdstawionych świadków. Była też egzekucja kontaktów ale żona miała czas na poprawę i było lepiej do czasu. Teraz jest kolejny wniosek o egzekucję czekam na termin. Ma ktoś podobne doświadczenia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piotrek ~Piotrek
    ~Piotrek
    Napisane 19 lutego 2019 - 12:34
    Na sprawę o znęcanie wpadł 4 prawnik. Dziwi mnie w ogóle ze prokurator dał sprawę do sądu. Kzde spotkanie z córką i żona mam nagrane i dołączone do sprawy. Czy ktoś to przejrzał? Nie sądzę. Zobaczymy co bedzie????ale z każdą rozprawa jestem krok do przodu. Badanie więzi wskazało że owinienem mieć większe kontakty niż mam i o to będę wnioskowal

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maro ~Maro
    ~Maro
    Napisane 31 lipca 2019 - 21:33
    Witam. Mam to samo
    Horror
    Chętnie porozmawiam na prawie. kontakt: ronson2019@wp.pl. mk

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maro ~Maro
    ~Maro
    Napisane 31 lipca 2019 - 21:33
    Witam. Mam to samo
    Horror
    Chętnie porozmawiam na prawie. kontakt: ronson2019@wp.pl. mk

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~~ K ~~ K
    ~~ K
    Napisane 31 lipca 2019 - 22:11
    Witam was panowie przykro mi, że wasze chyba żony w ten sposób oszukują. Mogę co nieco powiedzieć jak to jest -działa bo mój mąż serio znęca się psychicznie nademną i córką i po latach odważyłam się wkońcu walczyć i może coś wam doradcę jeśli chcecie ale nie na forum bo to przykre dość. Pozdrawiam i trzymam kciuki za pomyślne zakończenie waszych spraw.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zmęczony życiem ~Zmęczony życiem
    ~Zmęczony życiem
    Napisane 31 lipca 2019 - 22:20
    Masakra. Mam nadzieję, że wszystko Ci się ułoży. Co też siedzi w ludziach... U mnie rozwód na horyzoncie i jak czytam takie wpisy to nie mam pojęcia jak się przed nimi bronić... Słowo przeciwko słowu. Zeznania rodziny na Twoją niekorzyść. Bez dobrego prawnika ani rusz...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ja ~Ja
    ~Ja
    Napisane 01 sierpnia 2019 - 07:46
    Prawda jest taka że większość oskarżeń jest że strony prawników A żadne dowody i zeznania broniące nie mają żadnego znaczenia gdyż jak to jeden z moich prawników stwierdził że jeśli nie ma na te oskarżenia dowodów to nie znaczy że oskarżona osobą nie mogła takich rzeczy robić i w tym jest problem. Ja dostarczyła masę dowodów przeciwko zeznajacym na moją niekorzyść i co z tego ponieważ takie tematy nie są brane pod uwagę przez sąd A prawda jest taka że wszystkie sprawy polegają tylko i wyłącznie na kłamstwach i nie ma sensu tym wszystkim zajmować głowy. Jedna wielka bzdura i nie potrzebny stres w każdym przypadku, a prawnicy są po to aby ciągnąć kasę i nie należy liczyć za bardzo na ich pomóc

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 01 sierpnia 2019 - 09:17
    No dobra...
    Istnieje jednak coś takiego jak domniemanie niewinności i chcący kogoś oskarżyć o popełnienie faktycznego przestępstwa, by miało to moc wiążącą dla sądu, trzeba przedstawić twarde i niepodważalne dowody.

    Same oskarżenia wyssane z palca, nie są dowodami, a fałszywe dowody można i należy podważyć.
    Szczególnie te, które pochodzą z nielegalnego źródła - nagrywanie po kryjomu bez wiedzy nagrywających (audio, wideo, zdjęcia), podstawieni świadkowie, sfałszowane listy, pisma itd...

    Podłość ludzka podłością, ale jak się niezbicie wykaże przed sądem, że oskarżyciel zwyczajnie zmyśla, to jeszcze może oberwać karę za składanie fałszywych zeznań i mataczenie w sprawie.

    Gadanie, że oskarżony czegoś tam mógł się dopuścić mimo braku dowodów, jest prymitywne i jest zwykłym manipulowaniem oraz graniem na emocjach.

    Każda wina MUSI być dowiedziona !!!
    Bez dowodu nie ma winy - czy to jest jasne?
    Nikt nie musi udowadniać, że nie jest wielbłądem.

    Ciężkie to i mocno obciążające psychicznie.
    Należy w takiej sytuacji pracować 'chłodną głową'.
    Gdy oskarżający idą w zaparte i posiłkują się prawnikiem to i oskarżonemu dobry adwokat by się przydał.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zmęczony życiem ~Zmęczony życiem
    ~Zmęczony życiem
    Napisane 01 sierpnia 2019 - 14:14
    Akurat w sprawach rozwodowych nagrania bez zgody drugiej strony dowodzące jej winy są dowodem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~piotrek ~piotrek
    ~piotrek
    Napisane 01 sierpnia 2019 - 14:58
    najgorsze jest w tym wszystkim że prokurator nie sprawdza tego....tylko ma w dupie i pcha to do sądu a ty sie tłumacz...u mnie sa swiadkowie tylko mamusia tatus i brat ktrozy nie byli swiadkiem tylko ze corka im mowiła,nie było interwencji policji nie było obdukcji bo nie było znecania...sprawa zgłoszona po 9 miesiacach od wyprowadziki...a prokurator daje to do sądu.....w przypadku uniewinnienia powinien zwracac koszty zastepstwa procesowego...zna przeciez prawo...przeprowadził dochodzenia wiec o czym mowa...na to wychodzi ze nie ma prawa w polsce jednakowego dla wszyskich tylko duzo zlaeży od widzi mi sie prokuratora sedzi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~piotrek ~piotrek
    ~piotrek
    Napisane 01 sierpnia 2019 - 15:10
    zmeczony życiem...poczekaj jak zobaczysz pozew o rozwód albo odpowiedz na pozew bo nie wiem czy ty składasz czy zona....nagle poznajesz z kim zyleś tyle lat...ludzie sa bezwzgledni...a najgorsze jest jak graja dzieckiem...dziecko nie wie co sie dzieje...widze jak moja czteroletnia córka jest rozdarta...tatus a czyja u Ciebie krótko siedziałam czy dlugo???? ja mowie ze krotko ...a czemu coreczko pytasz,...bo mama by sie złościła i by mnie nie kochała...mówie wam serce peka

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 01 sierpnia 2019 - 16:07
    ~Zmęczony napisał:
    Akurat w sprawach rozwodowych nagrania bez zgody drugiej strony dowodzące jej winy są dowodem.


    To jest do podważenia.
    Oni mogą nagrywać tylko te wygodne dla nich fakty i zajścia, a tych niewygodnych nie ujawniać.

    Gdy nagrywanie odbywało się bez wiedzy nagrywanego, to oni - kiedy wiedzieli o nagrywaniu - zachowywali się spokojnie a Ciebie podpuszczali.
    Gdybyś miał nagranie wskazujące na agresję przeciwnej strony, sprawa by była zrównoważona.

    Teraz sąd nie powinien tego brać pod uwagę.
    Jeżeli sąd jest uczciwy, uwzględni ten fakt.
    Jest zasada, że nie korzysta się z 'owoców zatrutego drzewa'.

    Różnie jednak z tą uczciwością bywa przy obecnym stanie polskiego wymiaru sprawiedliwości...

    Zawsze można wyrok zaskarżyć i sprawa trafi wyżej do kogoś innego.
    Postępowanie będzie wszczęte od początku, a wtedy już dobra kancelaria prawna i najcięższe działa łącznie z oskarżeniem o pomówienia i składanie fałszywych zeznań.
    Oby nie trzeba było... ;-).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maro ~Maro
    ~Maro
    Napisane 01 sierpnia 2019 - 23:21
    Witam. Ja po 12 latach małżeństwa wprowadziłem się z żoną i 8 letnim dzieckiem do innego województwa w strony żony. Kupiliśmy rok temu dom, nowy samochód itd. Sielanka. Nowy biznes i wszystkie oszczędności, mieszkanie, działka itp wszystko w nowy projekt życiowy. Bajka. I nagle w święta żona wiedząc że już sobie poradzi sama podczas pobytu moim w szpitalu 200 km od miejsca zamieszkania napisała że chce rozwodu. 2.5 miesiace bez widzenia dziecka, domu, w 7 dni niebieska karta, znecanie, oskarzenie o kradziez itp. Z człowieka który nie ma nawet 1 punktu za złe parkowanie stałem się przestępcą, bezdomnym , walczącym z układami w małym miasteczku, zniszczony psychicznie, z pustym kontem, bez rzeczy osobistych. 3 miesiące wystarczyły aby zrobić że mnie śmiecia. Mam 57 lat miałem wszystko a przede wszystkim największego przyjaciela swojego syna. Moje oczko w głowie.A teraz tylko czekam na następne wezwania na policję, pisma sądowe itp. Szkoda pisać. Do K jak chcesz to podaj maila lub inny kontakt. Ten kraj to syf, nie ma żadnych praw dla ojców.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~~ K ~~ K
    ~~ K
    Napisane 01 sierpnia 2019 - 23:40
    Witam przykro mi bardzo widać, że żona jakby zaplanowała pewne posunięcia. Syn cóż chyba jest w tym wieku, że ma rozum i widzi co matka wyprawia powinien sam już ocenić sytuację. Mój kontakt to kamila12349@onet.pl. Panowie nie poddawajcie się trzeba walczyć życzę powodzenia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 02 sierpnia 2019 - 12:54
    ~Maro napisał:
    Ten kraj to syf, nie ma żadnych praw dla ojców.

    Trochę mnie boli, gdy ktoś tak mówi o moim kraju.
    To nie jest żaden 'ten kraj'...

    Ten kraj, mówią ci, co na pasach potrącają starszą kobietę jadąc bez ważnego prawa jazdy, niesprawnym samochodem ;-), a potem są uniewinniani, bo... przecież nie mogli wyliczyć z jaką prędkością staruszka będzie przemierzała przejście dla pieszych - nota bene miejsce święte na drodze.

    Albo tacy, co upojeni w sztok przemierzają swoim luksusowym BMW całą Polskę.
    Aż tu znienacka napadają na ich fury agresywnie i jątrząco stojące pachołki drogowe, by rozbić im kosztowne cacka.

    To oni mówią 'ten kraj', bo im słowo Polska przez gardła nie przechodzi.

    Stałeś się ofiarą plagi, która obecnie ma miejsce, gdzie tłucze się w mediach obcego mocodawcy spod znaku 'ten kraj', że facet to uosobienie zła i przemocy, kobieta zawsze pokrzywdzona, a rodzina to przeżytek i należy ją zwalczać. Choćby takimi metodami jak zrobiła to Twoja żona.

    Moja zrobiła podobnie i też zostałem w sumie bez niczego - do totalnej odbudowy w wieku grubo po czterdziestce.
    Mam kilku kumpli, których spotkał podobny los, a i słyszy się to tu, to tam, że zjawisko stało się nagminne.

    To nie 'ten kraj' to syf...
    To wymiar sprawiedliwości i media zostały przeżarte głupawą i mega szkodliwą ideologią, gdzie prawa pedałów są większe niż prawa uczciwych i pracowitych normalnych.

    Media, bo promują określone zachowania, a babstwo to łyka i potem stosuje puszczając w skarpetkach niczego nie spodziewających się chłopów... bo ich już nie kochają ;-).

    A wymiar sprawiedliwości, bo jest często patologiczny w swym układzie i zależnościach.
    To jest dopiero syf...

    Nie poddawaj się, na policji składaj stosowne zeznania i zawsze bierz protokoły, weź prawnika, a skoro Cię obecnie na niego nie stać - bo to całkiem możliwe - zwróć się do jakiejś organizacji pomocowej, przedstaw sprawę i pewnie Tobie pomogą wybrnąć z tej matni.

    Skoro założyłeś biznes i go rozwinąłeś, to dasz radę założyć nowy, a na tamten - nie wierzę, że nie masz wpływu ;-).
    Jaki by on nie był.

    Dasz radę.

    Śpiewał kiedyś Cugowski
    'nie wierz nigdy kobiecie
    nie ustępuj na krok
    bo przepadłeś z kretesem
    nim zrozumiesz swój błąd'

    A inne porzekadło:
    'kobieta zmienną jest
    szalony kto jej wierzy'

    Tu w całej krasie okazuje się, że coś w tym jest.
    Dziś ok i cacy cacy, a jutro kopa w dupę i ogołocić do zera i jeszcze obwinić za wszystkie plagi świata.

    Czy dziwne w takim razie jest, że faceci nie chcą wchodzić w związki małżeńskie?
    Dla mnie nie.
    Za duże ryzyko. ;-)...

    Kobiety owszem, kochać trzeba, ale nad wszystkim panować - tego nauczyło mnie życie ;-).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maro ~Maro
    ~Maro
    Napisane 02 sierpnia 2019 - 14:24
    Tak. Nie chodziło mi o dosłowny przekaz. Nie chce być źle zrozumiany. Jeśli ktoś to tak odebrał to przepraszam.
    Raczej był to skrut aby w jednym słowie ująć wszytko to o czym na forach piszą ojcowie. Z jakim poniżeniem musimy sìę spotykać w imię prawa. Nie mamy żadnych praw. O wszytko trzeba walczyć. Mierzyć się z kłamstwem i
    Systemem mającym na celu zabić miłość ojca do dziecka i doprowadzić to do przyjęcia jedynej słusznej linii. 97% spraw to przyznanie przez Sady dziecko matce, obojętnie czy byłeś ok czy nie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~alutka ~alutka
    ~alutka
    Napisane 02 sierpnia 2019 - 17:46
    "To wymiar sprawiedliwości i media zostały przeżarte głupawą i mega szkodliwą ideologią, gdzie prawa pedałów są większe niż prawa uczciwych i pracowitych normalnych"

    Dawno, nie czytałam tak odrażającej wypowiedzi,
    mi osobiście, przechodzi przez gardło słowo Polska, ale bywam w tym kraju tylko raz do roku, z konieczności,
    dla mnie każdy kraj, to tylko ludzie..

    Drodzy Państwo,
    być może wielu z Was, lub nieliczni, ma dzieci homoseksualne, lub kogoś w rodzinie, nie dajcie sobie wmówić, że są to osoby nienormalne, to, że ktoś ich nazywa pedałami, nie oznacza, że wszyscy, tak to nazywają..
    ktoś, kto stawia ich po drugiej stronie barykady, z uczciwymi i pracowitymi normalnymi, sam jest chorym człowiekiem..
    na tym świecie, jest miejsce dla wszystkich, jacy by nie byli..
    a gdy są to Wasi synowie, czy córki, niczego to nie zmienia, należy nadal być dla nich rodzicami, takimi, jakich potrzebuje każde dziecko..

    spotkałam się kiedyś z opinią Pana, z którym pracowałam, że wolałby, żeby jego syn nie żył, niż był homoseksualistą..

    uważam, że czasy są dobre, bo dają możliwość wyboru, gdy kiedyś go nie mieliśmy, jednym pasowało, ale inni byli nieszczęśliwi, teraz każdy może być szczęśliwy..
    ludzie ceniący rodzinę, mogą ją mieć i 7 dzieci,
    ludzie nie chcący mieć dzieci, mogą nie mieć,
    dzieci nieślubne nie są nazywane bękartami,
    kto nie chce ich mieć - nie ma, kto chce - może mieć..

    pojąć nie mogę takiej podłości, zaściankowości, zaciętości,
    żeby innym narzucać jak mają żyć..
    kiedyś Kościół narzucał normy, Ci którzy się z tym nie zgadzali, nie mieli racji bytu, teraz wszyscy mają..
    mega szkodliwa ideologia?
    nie musisz oglądać TVN24, możesz TVP1,
    żyj jak chcesz i daj żyć innym, jak sami chcą..

    wylazło z Ciebie @Robercie,
    całe to obrzydlistwo, tego kraju..
    oby, Twój syn nie okazał się pedałem, Ty porządny Polaku!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zmęczony życiem ~Zmęczony życiem
    ~Zmęczony życiem
    Napisane 02 sierpnia 2019 - 19:18
    Przerażające jest to do piszecie. Moja przyszła była już sobie żartuje, że ją bije, bo jej jakieś siniaki wychodzą. Muszę szybko to skończyć zanim znajdzie złych doradców. Choć już teraz się kręcą...

    Najgorsze w tym wszystkim jest angażowanie dzieci...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~~ K ~~ K
    ~~ K
    Napisane 02 sierpnia 2019 - 19:32
    Przykre i może lepiej zacząć ją nagrywać, może ona używa słów wobec ciebie które sugerowałyby, że to ona znęca się psychicznie nad Tobą. Przemyśl to na spokojnie nie masz pewności czy nie prowokuje Ciebie i sama nie nagrywa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 02 sierpnia 2019 - 20:30
    ~~ napisał:
    Przemyśl to na spokojnie nie masz pewności czy nie prowokuje Ciebie i sama nie nagrywa.


    W paranoję nie ma co popadać, ale ostrożność warto zachować.
    To, co się obecnie dzieje, przechodzi wszelkie najczarniejsze sny.
    Po prostu jak się baba uweźmie, to udowadniasz, że nie jesteś wielbłądem.

    @Zmęczony jeżeli i tak jesteś na wylocie, to może najlepiej byłoby się zwyczajnie wyprowadzić i tyle... ;-).

    Rozmawiałem ostatnio z pewnym sędzią - wysoko postawionym - i on sam opowiadał, że zna przypadek spośród swoich znajomych, gdzie się rozwiedli i... ona już po rozwodzie zaczęła uderzać w strunę molestowania seksualnego dzieci.

    Ciężko było mu się z tego wywinąć bo panie psycholog biegłe sądowe były przesiąknięte przekonaniem, że to facet ma udowodnić, że jest czysty, a opinie o dzieciach były naciągane.
    Ot typowa lokalna sitwa. Znajome znajomków i psiapsiółki psiapsiółek.

    Dopiero przekazanie sprawy do innego ośrodka gdzie pracowały rzetelniejsze osoby sprawiło, że można było sprawę szczęśliwie zamknąć.

    Po prostu przerażające jest jak ludzie potrafią drugiemu uprzykrzyć życie - tego naprawdę dawniej nie było... ;-/

    Jak potrafią sami prowokując wmawiać komuś winę i mówiąc o wolności ograniczać ją komuś, czy wręcz zabierać.

    Rodzina przestała być sacrum, a stała się narzędziem do osiągania własnych osobistych celów.
    Niestety odbywa się to zwykle kosztem jednej strony - tej mniej wyrachowanej no i... dzieci.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2
Strona 1 z 2
następna
Strona 1 z 2 następna

Gorące tematy