Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Dźwinę zachowanie

Rozpoczęte przez ~Taki_ja, 19 wrz 2023
  • avatar ~Taki_ja ~Taki_ja
    ~Taki_ja
    Napisane 19 września 2023 - 13:39
    Witam, jak większość tematów tutaj będę się rozwodził na temat seksu w związku... Jesteśmy z moją partnerką w związku ponad 5 lat, seks jak to zwykle bywa był co raz rzadziej a w sumie to nigdy częściej niż raz na tydzień/2 nie było , jakiś czas temu przy jednej ze sprzeczek na wiadomy temat popłakała się i wyznała mi że ją to boli i że źle się czuje że nie może spełnić obowiązku jako kobieta itd. ale nie może bo sprawia jej to ból... Więc nie chcąc jej zdradzać ( lub sprawić "bólu") zacząłem radzić sobie "na własną rękę" więc zainteresowanie seksem spadło i to mocno...
    a ostatnio dostałem wywód na temat tego że nie uprawiamy już seksu, że już mi się nie podoba, że się zmieniłem itp, itd.
    I co z tym fantem zrobić bo już mi nerwy puszczają ... Bo jakby nie patrzeć jedno drugie wyklucza.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pomocna ~Pomocna
    ~Pomocna
    Napisane 07 października 2023 - 21:14
    Moim zdaniem ona potrzebuje więcej uwagi potrzebuje więcej pieszczot. Skoro ją bolało to potrzebuje więcej gry wstępnej że tak powiem pozwól jej się rozgrzać. Dla niej dzieje się wszystko za wcześnie poprostu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy