Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Dziewica

Rozpoczęte przez ~Zagubiona , 10 cze 2022
  • avatar ~Zagubiona ~Zagubiona
    ~Zagubiona
    Napisane 10 czerwca 2022 - 20:21
    Cześć mam pytanie na początku małżeństwa z mężem rozmawialiśmy o ruznych fantazjach i wyznał ze bardzo by hciał kochać się z dziewicą no a że ożenił się że mną to. to marzenie zostanie w sweze marzeń a że minęło już 10 lat mamy już dziecko to postanowiłam jako prezent niespodziankę mu zafundować taki prezent z tą mini ruznica ze mam zamiar zrobić sobie waginoplastyke oraz hymenoplastyke c(zwezic pochwe oraz odtworzyć błonę dziewicza) przez to hociaz z mechanicznego punktu widzenia dam mu to o czym marzy zanim powiecie ze jestem gupia czy mnie zmieszacie z błotem to zastanuwcie się nad tym czy najlepszym prezentem na świecie nie jest spełnianie marzeń partnera partnerki no i co o tym wszystkim sądzicie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 10 czerwca 2022 - 23:35
    Czyli co ?

    Jak mąż powie że marzy mu się aby cię przeleciała cała drużyna koszykówki i on będzie sobie oglądał bo to go podnieca to też się zgodzisz ?

    Masz jakiś szacunek do siebie ? Bo z tego co czytam nie masz żadnego i potraktował cię jako szmatę do zerżnięcia ..

    Pisałaś że nigdy nie chciałaś sexu analnego , bo się brzydziłaś i itd a tutaj nagle przyszło zamówienie i już ma ..

    A teraz następna jego chora fantazja. Nie byłaś dziewicą i marzy mu się dziewica ? Może niech przejdzie na islam to wtedy w raju będą czekało 100 dziewic ..
    Dziewica po 10 lat pożycia i z dzieckiem ???

    Rozumiem że kłamstwo , obłuda cię kręci ?

    Ja sądzę że zamiast operacji to czas iść razem do psychiatry , bo cos z wami naprawdę jest nie tak ...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 11 czerwca 2022 - 08:53
    ~Facet46 napisał:
    Czyli co ?

    Jak mąż powie że marzy mu się aby cię przeleciała cała drużyna koszykówki i on będzie sobie oglądał bo to go podnieca to też się zgodzisz ?

    Masz jakiś szacunek do siebie ? Bo z tego co czytam nie masz żadnego i potraktował cię jako szmatę do zerżnięcia ..

    Pisałaś że nigdy nie chciałaś sexu analnego , bo się brzydziłaś i itd a tutaj nagle przyszło zamówienie i już ma ..

    A teraz następna jego chora fantazja. Nie byłaś dziewicą i marzy mu się dziewica ? Może niech przejdzie na islam to wtedy w raju będą czekało 100 dziewic ..
    Dziewica po 10 lat pożycia i z dzieckiem ???

    Rozumiem że kłamstwo , obłuda cię kręci ?

    Ja sądzę że zamiast operacji to czas iść razem do psychiatry , bo cos z wami naprawdę jest nie tak ...

    Czepiasz się, laska chce sobie zrobić muszelkę niech sobie robi , chce odtworzyć błonę dziewicza niech odtwarza, mężuś na swój pokrętny sposób chciał ja ukarać za zdradę i ukarał za jej aprobatą, więc po co strzępić ryja:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zagubiona ~Zagubiona
    ~Zagubiona
    Napisane 11 czerwca 2022 - 09:20
    ~Facet46 napisał:
    Czyli co ?

    Jak mąż powie że marzy mu się aby cię przeleciała cała drużyna koszykówki i on będzie sobie oglądał bo to go podnieca to też się zgodzisz ?

    Masz jakiś szacunek do siebie ? Bo z tego co czytam nie masz żadnego i potraktował cię jako szmatę do zerżnięcia ..

    Pisałaś że nigdy nie chciałaś sexu analnego , bo się brzydziłaś i itd a tutaj nagle przyszło zamówienie i już ma ..

    A teraz następna jego chora fantazja. Nie byłaś dziewicą i marzy mu się dziewica ? Może niech przejdzie na islam to wtedy w raju będą czekało 100 dziewic ..
    Dziewica po 10 lat pożycia i z dzieckiem ???

    Rozumiem że kłamstwo , obłuda cię kręci ?

    Ja sądzę że zamiast operacji to czas iść razem do psychiatry , bo cos z wami naprawdę jest nie tak ...
    nie wiem z kad tyle jadu w tobie to raz a dwa nie muwiłam mu jeszcze co mam zamiar zrobić bo to miała być niespodzianka coś czego z nim nie omawiałam gdyż mi o tym muwił 10 lat temu a co do kłamstwa i obłudy nie kumam do czego pijesz a ten temat odkupienia po zdradzie już jest za mną i nie żałuję tak samo muj mąż też nie będzie żałować dania mi szansy a co do drużyny koszykarskiej to powiem moja odpowiedź brzmiała by nie raz ze spełnianie marzeń partnera partnerki w granicach rozsądku to raz dwa szacunek do siebie mam oczywiście są zeczy takie jak by mi zaproponował które był by nie tyle co z zboczone co poprostu hore, (spanie z Psem sex na plantah 3kącik itp) to z miejsca bym poszła z nim do psychiatry a jak by nic nie dało to rozwud . A co do terapii idziemy jutro żeby lepiej się rozumieć no i 3 powturze sie nie wiem jakim czeba być potworem żeby zmuszać partnerkę do dzielenia się z innymi to już hyba by było sutenerstwo a to już karalne

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zagubiona ~Zagubiona
    ~Zagubiona
    Napisane 11 czerwca 2022 - 09:31
    A co do sexu anal itp miał nie że ma i będzie mieć hoc to jest nie wykluczone że może na jego urodziny dam mu coś dam więcej z siebie nie koniecznie anal no ale to już inna para kaloszy hodzi mi oto że człowiek w związku jak i poza im jest konsumentem a to już samo w sobie jest złe relacje między ludzkie są zazwyczaj nastawione na branie lub gorzej jak nie dasz to spi.... I ja też taka byłam i to w najważniejszej relacji bo to świetna relacja małżeńska teraz jestem leprza żona bo zkumałam swoje błędy szanowny facet 46 życzę Ci partnera partnerki co będzie miała względem Ciebie tyle miłości zrozumienia poświęcenia i cierpliwości co ja do męża no i żebyś był bardziej doceniany niż możesz sobie wyobrazić ale nie przeceniany bo to rodzi pyhe tak czy owak dużo szczęścia w życiu życzę

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 11 czerwca 2022 - 10:20
    ~Zagubiona napisał:
    .nie wiem z kad tyle jadu w tobie to raz a dwa nie muwiłam mu jeszcze co mam zamiar zrobić bo to miała być niespodzianka


    Jestem po prostu szczery i bezpośredni. Czasami to wada i zaleta , nienawidzę kłamstwa i obłudy i czasami mam wrażenie że duża część wypowiedzi tutaj to żarty i nudzące się dzieci i nastolatki a nie prawdziwe osoby.
    Nawet Ty nie wiem czy faktycznie jesteś tą osobą za którą się podajesz , bo ilość błędów ortograficznych poraża , tym bardziej że nawet obecne przeglądarki mają korektę błędów ..

    Twoje życie , twoja sprawa , według mnie niespodzianki powinny być zupełnie inne , ale to co robisz to twoja sprawa , jesteś dorosłą osobą i sama podejmujesz decyzje ..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zagubiona ~Zagubiona
    ~Zagubiona
    Napisane 11 czerwca 2022 - 14:09
    ~Facet46 napisał:
    ~Zagubiona napisał:
    .nie wiem z kad tyle jadu w tobie to raz a dwa nie muwiłam mu jeszcze co mam zamiar zrobić bo to miała być niespodzianka


    Jestem po prostu szczery i bezpośredni. Czasami to wada i zaleta , nienawidzę kłamstwa i obłudy i czasami mam wrażenie że duża część wypowiedzi tutaj to żarty i nudzące się dzieci i nastolatki a nie prawdziwe osoby.
    Nawet Ty nie wiem czy faktycznie jesteś tą osobą za którą się podajesz , bo ilość błędów ortograficznych poraża , tym bardziej że nawet obecne przeglądarki mają korektę błędów ..

    Twoje życie , twoja sprawa , według mnie niespodzianki powinny być zupełnie inne , ale to co robisz to twoja sprawa , jesteś dorosłą osobą i sama podejmujesz decyzje ..
    . Rozumiem że robię błędy ort co prawda pisze z telefonu ale słownik t9 wyłączyłam bo czasem zmienia wyraz co niszczy sens wypowiedzi owszem mam zaawansowana dysleksje to fakt i to nie ze się hwale lub żale to poprostu fakt wiem że ciężko Ci uwierzyć w autentyczność mojej osoby z racji tego że wg Ciebie jestem ostro pokręcona jednakże ludzie są ruzni bo jak byśmy byli tacy sami to świat by był nie tylko smutny czy nudny oraz przewidywalny a co do troli w necie oraz dzieciarni no cuz wątpię żeby komuś hcialo się aż tyle rozpisywać to raz a dwa większość z nich nie podjęła by tematu bez przekleństw czy z wyzywaniu drugiego po to żeby jemu było lepiej to tylko moja opinia a co decyzji tak sama ja muszę podjąć a forum to miejsce gdzie inni się dzieła opinia poglądem niekiedy doświadczeniem ale tak jak wspomniałam wcześniej znajdą się i tacy co zmieszają druga osobę z błotem i nie mówię tu o tobie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 11 czerwca 2022 - 15:00
    ~Zagubiona napisał:
    dwa większość z nich nie podjęła by tematu bez przekleństw czy z wyzywaniu drugiego po to żeby jemu było lepiej to tylko moja opinia a co decyzji tak sama ja muszę podjąć a forum to miejsce gdzie inni się dzieła opinia poglądem niekiedy doświadczeniem ale tak jak wspomniałam wcześniej znajdą się i tacy co zmieszają druga osobę z błotem i nie mówię tu o tobie


    Oczywiście że to Twoja sprawa i co zrobisz to twoja sprawa i nikt nie będzie cię namawiał czy zniechęcał bo i po co ?
    Jesteśmy dorośli i sami decydujemy.

    Jednak sądzę że masz i miałaś wątpliwości inaczej byś tu nie pisała.
    Domyślam się czasami lepsza jest "kara" i "pokuta" niż rozpad małżeństwa , tyle że uważam że małżeństwo czy związek jest oparty na szczerości , szacunku i zaufaniu , więc nawet jak doszło do zdrady i druga strona potrafi i chce wybaczyć to ciągle te fundamenty powinny być zachowane i kontynuowane i bez żadnego poniżania ani karania drugiej strony.
    Jak jest zgoda na jakąś jednorazową karę , to ok , jesteście dorośli i sami decydujecie , ale powinna być jednorazowa i nie powinna ta "pokuta" trwać nonstop , a nie oszukujmy się te zrobienie z siebie "dziewicy" to następna "nagroda" dla męża.
    Dlatego pytałem się ile tych jeszcze "nagród" czy jak kto woli kar ?

    Ciekawy jestem co by powiedział twój mąż abyś mu powiedziała że ma iść na operację powiększenia penisa bo zawsze marzyłaś o facecie z dłuższym ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zagubiona ~Zagubiona
    ~Zagubiona
    Napisane 11 czerwca 2022 - 15:12
    No widzisz kara była jedno razowa a z tą dziewicą to wspomniał o tym raz ibw dodatku 10 lat temu możliwe że o tym zapomniał z tym poprostu sama z siebie wyszłam i wbrew opinii nie będę jego męczenicą poprostu chce go czymś zaskoczyć i to jest coś co mi wpadło do głowy tyle i aż tyle

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zagubiona ~Zagubiona
    ~Zagubiona
    Napisane 11 czerwca 2022 - 15:57
    No a z tym powiększaniem penisa to wyjdzie na to samo bo jak ja zrobię węzej to raz a dwa nie chce urazić jego męskości no a poza tym trochę leniem jestem i nie zabardzo mi się chce ćwiczyć mięśnie kegla a to da podobny efekt a to jest zdrowe bo to wzmacnia mięśnie a to zdrowe jest jednakże wiem że obkurczanie to wymuszona reakcja organizmu a to nie jest tak zdrowe jak ćwiczenia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Etanola ~Etanola
    ~Etanola
    Napisane 11 czerwca 2022 - 22:41
    No dobra ty mu dasz coś o czym marzy, a co on da tobie ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 12 czerwca 2022 - 15:50
    ~Etanola napisał:
    No dobra ty mu dasz coś o czym marzy, a co on da tobie ?

    Dlaczego zawsze musi być coś za coś? On o tym marzy, nie prosił o to, to autorka chce to zrobić dla niego :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Etanola ~Etanola
    ~Etanola
    Napisane 12 czerwca 2022 - 15:52
    Dlatego, że tak jest świat skonstruowany od zarania dziejów

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zagubiona ~Zagubiona
    ~Zagubiona
    Napisane 13 czerwca 2022 - 11:16
    Dokładnie wiaderny w życiu nie zawsze musi być coś za coś czasem altruizm też jest fajny bo małżeństwo to nie handel a co on mi nie wiem wiem że będzie to coś fajnego bo zawsze się stara

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zagubiona ~Zagubiona
    ~Zagubiona
    Napisane 13 czerwca 2022 - 15:07
    Etanola pytanie do cb jest proste uwzględniając wszystko co napisałam czy ty bys się zdecydowała na taką zecz

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Etanola ~Etanola
    ~Etanola
    Napisane 13 czerwca 2022 - 19:37
    krótka odpowiedź - nie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 13 czerwca 2022 - 21:13
    ~Zagubiona napisał:
    Dokładnie wiaderny w życiu nie zawsze musi być coś za coś czasem altruizm też jest fajny bo małżeństwo to nie handel a co on mi nie wiem wiem że będzie to coś fajnego bo zawsze się stara


    Myślę że sama się oszukujesz ..

    Myślę że jakby nie było zdrady albo o niej byś nie powiedziała mężowi to nie było by brutalnego sexu analnego którego nie chciałaś , tak samo by nie bylo pomysłu o zrobieniu się dziewicą.

    To wszystko co robisz to "nagrody" dla męża że wybaczył i nic więcej ...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zagubiona ~Zagubiona
    ~Zagubiona
    Napisane 13 czerwca 2022 - 22:16
    ~Facet46 napisał:
    ~Zagubiona napisał:
    Dokładnie wiaderny w życiu nie zawsze musi być coś za coś czasem altruizm też jest fajny bo małżeństwo to nie handel a co on mi nie wiem wiem że będzie to coś fajnego bo zawsze się stara


    Myślę że sama się oszukujesz ..

    Myślę że jakby nie było zdrady albo o niej byś nie powiedziała mężowi to nie było by brutalnego sexu analnego którego nie chciałaś , tak samo by nie bylo pomysłu o zrobieniu się dziewicą.

    To wszystko co robisz to "nagrody" dla męża że wybaczył i nic więcej ...
    akurat ten pomysł. Miałam długo wcześniej więc pudło aczkolwiek motyw zdrady pomugł mi się otworzyć na takie forum jak to bo wcześniej nie czułam takowej po żeby z kimś totalnie obcym pogadać w sposób pełni anonimowy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~solasi ~solasi
    ~solasi
    Napisane 14 czerwca 2022 - 12:07
    ~Zagubiona napisał:

    akurat ten pomysł. Miałam długo wcześniej więc pudło aczkolwiek motyw zdrady pomugł mi się otworzyć na takie forum jak to bo wcześniej nie czułam takowej po żeby z kimś totalnie obcym pogadać w sposób pełni anonimowy


    Twój honor i zacność Twych czynów wręcz mnie poraża:-).

    Nadmienię więc, bo możesz tego nie wiedzieć, że dziewicą jest osoba, która nie miała kontaktów sexualnych. Radzę wiec się przyjrzeć swojej historii łóżkowej, bo obawiam się, że żadna błona tego nie zmieni:-).

    Może więc rozejrzyj się za jakąś prawdziwą dziewicą, a nie "przebieraną":-)

    Mężczyznom miło współżyć z kobietami właśnie dlatego, że nikt tych kobiet wcześniej nie dotykał i nie wprowadzał w świat erotyki.

    Rozważania, które tu prowadzisz świadczą dla mnie o Twoim zagubieniu (ładny nick:-), no ewentualnie o wieku jeszcze dość niepełnoletnim:-).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zagubiona ~Zagubiona
    ~Zagubiona
    Napisane 14 czerwca 2022 - 15:02
    ~Facet46 napisał:
    ~Zagubiona napisał:
    .nie wiem z kad tyle jadu w tobie to raz a dwa nie muwiłam mu jeszcze co mam zamiar zrobić bo to miała być niespodzianka


    Jestem po prostu szczery i bezpośredni. Czasami to wada i zaleta , nienawidzę kłamstwa i obłudy i czasami mam wrażenie że duża część wypowiedzi tutaj to żarty i nudzące się dzieci i nastolatki a nie prawdziwe osoby.
    Nawet Ty nie wiem czy faktycznie jesteś tą osobą za którą się podajesz , bo ilość błędów ortograficznych poraża , tym bardziej że nawet obecne przeglądarki mają korektę błędów ..

    Twoje życie , twoja sprawa , według mnie niespodzianki powinny być zupełnie inne , ale to co robisz to twoja sprawa , jesteś dorosłą osobą i sama podejmujesz decyzje ..
    poniekąd masz rację z tym wprowadzaniem w świat erotyku itp niemniej jednak myślę że takie coś może być tego namiastką jego marzenia wspomnianego uwaga dziwne poruwnanie jak namiastką umowy o pracę umawa na zlecenie. Taka wersja demo

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3
Strona 1 z 3
następna
Strona 1 z 3 następna

Gorące tematy