Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Hi-Tech

drukarka laserowa

Rozpoczęte przez ~bones, 29 sie 2020
  • avatar ~bones ~bones
    ~bones
    Napisane 29 sierpnia 2020 - 15:48
    Możecie polecić jakąś drukarkę do 600 zł z duplexem i wydrukiem laserowym. Żeby tylko potem mnie koszty nie zjadły, wydruku kolorowego nie potrzebuję

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~DrTusz ~DrTusz
    ~DrTusz
    Napisane 01 września 2020 - 10:46
    Jeśli laserowa i monochromatyczna z duplexem, to Brother HL-L2312 D. Toleruje zamienniki, więc będzie tania w eksploatacji. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuPodsyłam link do urządzenia: https://www.drtusz.pl/urzadzenia-laserowe-drukarka-brother-hl-l2312-p-13481.html ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lubik ~lubik
    ~lubik
    Napisane 11 września 2020 - 13:00
    mam trochę inny model brothera niż podany wcześniej ale z tego co wiem to do tej marki drukarek łatwo kupić zamienniki, activejet to szybko nawet do nowszych wypuszcza swoje produkty

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy