Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Dostałem to na co zasłużyłem....

Rozpoczęte przez ~Rafałek, 16 kwi 2020
  • avatar ~Rafalek ~Rafalek
    ~Rafalek
    Napisane 02 maja 2020 - 14:15
    W sumie tak... wiem ze to jest najważniejsze... ze tak powinno być.... fuck!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~zauroczona ~zauroczona
    ~zauroczona
    Napisane 04 maja 2020 - 08:20
    ~Rafalek napisał:
    W sumie tak... wiem ze to jest najważniejsze... ze tak powinno być.... fuck!


    Czyli nic się nie nauczyłeś i nadal brniesz w ten temat. Laska na sex a Ty przezywasz jakby co najmniej Twoją żoną miała zostać. Zonę to Ty już masz. Nie wiem czego oczekujesz ale chyba układ był prosty: bzykanie i nic więcej. To, że się zaangażowałeś to niestety Twój problem. Dawno powinieneś to ogarnąć.Nie wiem też czego oczekujesz od laski, która sypiała z żonatym facetem mając własnego faceta , mało tego zdradzała Ciebie - kochanka z innym . Wooow :). Nie oceniaj jednak jej moralności gdyż twoja jest taka sama jak jej.
    Moja rada: jak sytuacja wymyka się spod kontroli ( taka sytuacja) trzeba szybko się zawijać a nie dumać i wzdychać przez 4 miesiące, a potem znowu odnawiać kontakt.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafalek ~Rafalek
    ~Rafalek
    Napisane 04 maja 2020 - 11:02
    Ja to wszystko wiem tyle że gamoń jestem i nie wszystko do mnie dociera, przynajmniej nie tak szybko jak powinno. Spokojnie, zawijam sie, wiem że tęsknię za jakąs fikcją i bajką (bo prawdy nigdy tam nie było) a nie za tą osobą. NIe osądzam jej, w sumie nie mogę mieć do niej pretensji za to jaka jest i jak zadziałała na mnie. Dostałem to na co zasłużyłem ":)" i mam nadzieję że to rozliczenie końcowe jeśli o nią chodzi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zauroczona ~Zauroczona
    ~Zauroczona
    Napisane 04 maja 2020 - 11:42
    ~Rafalek napisał:
    Ja to wszystko wiem tyle że gamoń jestem i nie wszystko do mnie dociera, przynajmniej nie tak szybko jak powinno. Spokojnie, zawijam sie, wiem że tęsknię za jakąs fikcją i bajką (bo prawdy nigdy tam nie było) a nie za tą osobą. NIe osądzam jej, w sumie nie mogę mieć do niej pretensji za to jaka jest i jak zadziałała na mnie. Dostałem to na co zasłużyłem ":)" i mam nadzieję że to rozliczenie końcowe jeśli o nią chodzi.


    Serio? Tylko po co ten kontakt z nią? Jeśli ktoś chce coś zakończyć to to kończy. Ja wiem, że nie powinnam udzielać rad, bo sama jestem nie lepsza :) ale faktycznie inaczej patrzy się na sytuację gdy stoi się z boku.
    To, że są wspomnienia to normalna rzecz. Ładując się w romans a nie jednorazowy skok w bok trzeba się z tym liczyć już na starcie.
    Troszkę za bardzo ją gloryfikujesz i widzisz w niej to co chcesz widzieć stąd masz takie ciśnienie na nią. Jestem przekonana , że gdyby "biegała" za tobą to sytuacja była zupełnie inna. Ciągnie nas do tego co jest niedostępne, nieosiagalne, to co m a nas w d...pie czasami. Pamiętaj, że wszystko się przejada. Nawet ten zajebisty sex. Kwestia czasu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafalek ~Rafalek
    ~Rafalek
    Napisane 04 maja 2020 - 11:53
    Kontaktu zupełnie nie urwę... dłuższy temat - można powiedzieć że łączą nas sprawy które musimy ciągnąć... ale nie za często i mam nadzieję że zupełnie w końcu się urwą

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zauroczona ~Zauroczona
    ~Zauroczona
    Napisane 04 maja 2020 - 11:55
    ~Rafalek napisał:
    Kontaktu zupełnie nie urwę... dłuższy temat - można powiedzieć że łączą nas sprawy które musimy ciągnąć... ale nie za często i mam nadzieję że zupełnie w końcu się urwą


    No to przekichane...Powodzenia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~JD ~JD
    ~JD
    Napisane 04 maja 2020 - 11:57
    Ogarnij się @Rafałek, bo @Zauroczona ma większe cohones od Ciebie.

    Miałeś romans, super seks, a teraz czas iść dalej, a nie wzdychać do panny, która w tym czasie bzyka się z kolejnym. Po co pchasz się w romanse jak nie umiesz się zdystansować? Ciesz się z tego co przeżyłeś, alleluja i do przodu.

    Życie jest za krótkie na zamartwianie się i rozmyślanie co by było gdyby. Pewnie jakby panna przyszła do Ciebie z walizką i propozycją małżeństwa to spieprzałbyś od niej jak poparzony.


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zauroczona ~Zauroczona
    ~Zauroczona
    Napisane 04 maja 2020 - 12:10
    ~JD napisał:
    Ogarnij się @Rafałek, bo @Zauroczona ma większe cohones od Ciebie.

    Miałeś romans, super seks, a teraz czas iść dalej, a nie wzdychać do panny, która w tym czasie bzyka się z kolejnym. Po co pchasz się w romanse jak nie umiesz się zdystansować? Ciesz się z tego co przeżyłeś, alleluja i do przodu.

    Życie jest za krótkie na zamartwianie się i rozmyślanie co by było gdyby. Pewnie jakby panna przyszła do Ciebie z walizką i propozycją małżeństwa to spieprzałbyś od niej jak poparzony.


    Dokładnie tak by było. Wystarczy spojrzeć na mój przypadek. Dzisiaj w tym samym sklepie podszedł do mnie facet po prostu aby sie przedstawić :). Widuje go chyba nawet dłużej niż mojego "nieznajomego" ..dziś go coś natchnęło . Podszedł i się przedstawił. Wylansowany na maksa, wymuskany , widać że r...chacz. Przedstawiłam się, uśmiechnęłam i nara uciekam do pracy. Nie styka mi . Nie kręci mnie, nie podoba mi się. Byłam jednak miła. Młodszy od mojego nieznajomego o ładne kilkanaście lat.. Niestety nie chcemy tego co łatwe, co samo się prosi o bzyknięcie za przeproszeniem. Czemu kręci mnie mój nieznajomy? bo jest inny. Tak samo Twój przypadek. Wkręciłeś ją sobie w głowie i tyle. Bzykałeś, kończyłeś romanse a tu nagle pojawia się laska co nie dość, że cię olała to jeszcze powiedziała w twarz, że sypiała z innymi w tym samym czasie :). Złapało się zdziwko co ?
    Gdy będzie kontakt nigdy nie zapomnisz, nie ogarniesz tematu. Aż pewnego dnia panna stanie w progu z walizkami i powie, że zaciążyła to dopiero się narobi..
    Mówię Ci: spieprzaj póki czas. Chcesz dalej emocji ? Znajdź inną jeśli już musisz.
    Teraz nie lamentujesz bo kontakt się odnowił i znów jesteś happy, a gwarantuję że za miesiąc czy dwa zobaczymy kolejny Twój post " ona jest w ciaży, a ja żony nie zostawię, help" .
    :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafalek ~Rafalek
    ~Rafalek
    Napisane 04 maja 2020 - 12:36
    :) grubo się zrobiło
    Dzięki za rady i za uświadomienie że nie mam jaj czy ich niewystarczającą wielkość.... mimo to nadal nie czuję kompleksów na tym punkcie.
    Mam świadomość rzeczywisotości - podobnie jak narkoman wie że towar nie jest dla niego najzdrowszy ale wali go i tak.
    Nie lamentuje, nie narzekam, nie płaczę nikomu, o nic nie proszę - wygadać mam się ochotę - takie AA tu sobie robię...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zauroczona ~Zauroczona
    ~Zauroczona
    Napisane 04 maja 2020 - 12:43
    ~Rafalek napisał:
    :) grubo się zrobiło
    Dzięki za rady i za uświadomienie że nie mam jaj czy ich niewystarczającą wielkość.... mimo to nadal nie czuję kompleksów na tym punkcie.
    Mam świadomość rzeczywisotości - podobnie jak narkoman wie że towar nie jest dla niego najzdrowszy ale wali go i tak.
    Nie lamentuje, nie narzekam, nie płaczę nikomu, o nic nie proszę - wygadać mam się ochotę - takie AA tu sobie robię...


    Sam fakt, że założyłeś taki post i jak to nazwałeś internetowe AA - już świadczy o tym, że to nie jest takie nic jak tylko myślisz, za dużo wysiłku w to włożyłeś aby to było NIC.
    Mimo wszystko powodzenia .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~JD ~JD
    ~JD
    Napisane 04 maja 2020 - 14:45
    ~Zauroczona napisał:
    ~JD napisał:
    Ogarnij się @Rafałek, bo @Zauroczona ma większe cohones od Ciebie.

    Miałeś romans, super seks, a teraz czas iść dalej, a nie wzdychać do panny, która w tym czasie bzyka się z kolejnym. Po co pchasz się w romanse jak nie umiesz się zdystansować? Ciesz się z tego co przeżyłeś, alleluja i do przodu.

    Życie jest za krótkie na zamartwianie się i rozmyślanie co by było gdyby. Pewnie jakby panna przyszła do Ciebie z walizką i propozycją małżeństwa to spieprzałbyś od niej jak poparzony.


    Dokładnie tak by było. Wystarczy spojrzeć na mój przypadek. Dzisiaj w tym samym sklepie podszedł do mnie facet po prostu aby sie przedstawić :). Widuje go chyba nawet dłużej niż mojego "nieznajomego" ..dziś go coś natchnęło . Podszedł i się przedstawił. Wylansowany na maksa, wymuskany , widać że r...chacz. Przedstawiłam się, uśmiechnęłam i nara uciekam do pracy. Nie styka mi . Nie kręci mnie, nie podoba mi się. Byłam jednak miła. Młodszy od mojego nieznajomego o ładne kilkanaście lat.. Niestety nie chcemy tego co łatwe, co samo się prosi o bzyknięcie za przeproszeniem. Czemu kręci mnie mój nieznajomy? bo jest inny. Tak samo Twój przypadek. Wkręciłeś ją sobie w głowie i tyle. Bzykałeś, kończyłeś romanse a tu nagle pojawia się laska co nie dość, że cię olała to jeszcze powiedziała w twarz, że sypiała z innymi w tym samym czasie :). Złapało się zdziwko co ?
    Gdy będzie kontakt nigdy nie zapomnisz, nie ogarniesz tematu. Aż pewnego dnia panna stanie w progu z walizkami i powie, że zaciążyła to dopiero się narobi..
    Mówię Ci: spieprzaj póki czas. Chcesz dalej emocji ? Znajdź inną jeśli już musisz.
    Teraz nie lamentujesz bo kontakt się odnowił i znów jesteś happy, a gwarantuję że za miesiąc czy dwa zobaczymy kolejny Twój post " ona jest w ciaży, a ja żony nie zostawię, help" .
    :)


    Czyli masz powodzenie u zajętych facetów. Tylko nie każdy ma odwagę zagadać. ;)

    A z tym zakazanym owocem to już tak jest, że smakuje najlepiej. W szczególności jak w wieloletnie małżeństwo wkrada się zmeczenie, rutyna, problemy czy brak zainteresowania.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zauroczona ~Zauroczona
    ~Zauroczona
    Napisane 04 maja 2020 - 15:52
    ~JD napisał:
    ~Zauroczona napisał:
    ~JD napisał:
    Ogarnij się @Rafałek, bo @Zauroczona ma większe cohones od Ciebie.

    Miałeś romans, super seks, a teraz czas iść dalej, a nie wzdychać do panny, która w tym czasie bzyka się z kolejnym. Po co pchasz się w romanse jak nie umiesz się zdystansować? Ciesz się z tego co przeżyłeś, alleluja i do przodu.

    Życie jest za krótkie na zamartwianie się i rozmyślanie co by było gdyby. Pewnie jakby panna przyszła do Ciebie z walizką i propozycją małżeństwa to spieprzałbyś od niej jak poparzony.


    Dokładnie tak by było. Wystarczy spojrzeć na mój przypadek. Dzisiaj w tym samym sklepie podszedł do mnie facet po prostu aby sie przedstawić :). Widuje go chyba nawet dłużej niż mojego "nieznajomego" ..dziś go coś natchnęło . Podszedł i się przedstawił. Wylansowany na maksa, wymuskany , widać że r...chacz. Przedstawiłam się, uśmiechnęłam i nara uciekam do pracy. Nie styka mi . Nie kręci mnie, nie podoba mi się. Byłam jednak miła. Młodszy od mojego nieznajomego o ładne kilkanaście lat.. Niestety nie chcemy tego co łatwe, co samo się prosi o bzyknięcie za przeproszeniem. Czemu kręci mnie mój nieznajomy? bo jest inny. Tak samo Twój przypadek. Wkręciłeś ją sobie w głowie i tyle. Bzykałeś, kończyłeś romanse a tu nagle pojawia się laska co nie dość, że cię olała to jeszcze powiedziała w twarz, że sypiała z innymi w tym samym czasie :). Złapało się zdziwko co ?
    Gdy będzie kontakt nigdy nie zapomnisz, nie ogarniesz tematu. Aż pewnego dnia panna stanie w progu z walizkami i powie, że zaciążyła to dopiero się narobi..
    Mówię Ci: spieprzaj póki czas. Chcesz dalej emocji ? Znajdź inną jeśli już musisz.
    Teraz nie lamentujesz bo kontakt się odnowił i znów jesteś happy, a gwarantuję że za miesiąc czy dwa zobaczymy kolejny Twój post " ona jest w ciaży, a ja żony nie zostawię, help" .
    :)


    Czyli masz powodzenie u zajętych facetów. Tylko nie każdy ma odwagę zagadać. ;)

    A z tym zakazanym owocem to już tak jest, że smakuje najlepiej. W szczególności jak w wieloletnie małżeństwo wkrada się zmeczenie, rutyna, problemy czy brak zainteresowania.



    Niestety. Lata bycia razem robią swoje. To już nie jest ta chemia jak na początku, ta iskra w oko , to coś. Nigdy nie myślałam, że przeżyje fascynacje starszym mężczyzną, a jednak :).
    Jednak było, minęło. Lepiej do tego nie wracać. Mam nadzieję, że nigdy nie posunę się tak daleko jak Rafałek. Dla mnie oznaczałoby to koniec małżeństwa. Każdy z nas jest kowalem własnego losu.
    ps a za zainteresowanie takich facetów to ja dziękuję, zwykli r..chacze. Tylko jeden ma więcej odwagi, a drugi mniej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~JD ~JD
    ~JD
    Napisane 04 maja 2020 - 21:02
    ~Zauroczona napisał:

    Niestety. Lata bycia razem robią swoje. To już nie jest ta chemia jak na początku, ta iskra w oko , to coś. Nigdy nie myślałam, że przeżyje fascynacje starszym mężczyzną, a jednak :).
    Jednak było, minęło. Lepiej do tego nie wracać. Mam nadzieję, że nigdy nie posunę się tak daleko jak Rafałek. Dla mnie oznaczałoby to koniec małżeństwa. Każdy z nas jest kowalem własnego losu.
    ps a za zainteresowanie takich facetów to ja dziękuję, zwykli r..chacze. Tylko jeden ma więcej odwagi, a drugi mniej.


    Od razu ruchacze. Po lekturze tego forum można wywnioskować, że nie wszyscy tacy źli. Jedni podbudowują swoje ego, inni zakochują, a jeszcze inni chcą tylko poprzytulać i podtrzymać za rączkę. ;)


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy