Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Dlaczego nie przyznaje się do zdrady

Rozpoczęte przez ~Lina, 03 lut 2023
  • avatar ~Lina ~Lina
    ~Lina
    Napisane 04 lutego 2023 - 08:20
    Wiem, że jest bardzo sprytny i jeśli są jakieś dowody to zaciera je na bieżąco. Nie mam nawet co szukać. Tak, pozostaje tylko przyłapać na gorącym uczynku. Nie jestem taka... Za bardzo w nas wierzyłam i nie rozumiem dlaczego tak mnie traktuje i nie powie w prawdy w oczy... To już nie jest ten człowiek którego znałam. Wszyscy się z czasem zmieniają ale aż tak? Żeby nie szanować osoby z którą się spędziło wiele lat.. Oczywiście jest szansa że nikogo innego nie ma... Ale wszystko wskazuje na zdradę, do tego mam intuicję i wiele osób tutaj również tak sądzi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Onaa ~Onaa
    ~Onaa
    Napisane 04 lutego 2023 - 08:57
    A jaki twój mąż był zanim zaczęłaś coś podejrzewać ..?
    Angażuje sie w dom? Spędza czas z dziećmi z Tobą? Czy raczej ucieka gdzieś i woli być sam?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~4 ~4
    ~4
    Napisane 04 lutego 2023 - 09:31
    ~Nerd napisał:
    ~4 napisał:

    Chciałeś tej pani powiedzieć, że z pewnością ma wady i to one są przyczyną tego, że mąż ją zdradza? I jeszcze, że jak schudnie to jej życie będzie piękniejsze?

    Intuicja, przy zdrowej osobowości, podpowiada że coś jest nie tak i warto jej posłuchać.


    4 !
    ;)

    Przecież wiesz, że każdy ma jakieś wady :)
    (…)

    Jak coś jest powszechne to niczego nie tłumaczy.
    To jest takie samo wyjaśnienie jak powołanie się na to, że mąż zdradza bo ma narządy płciowe.
    Zdradza bo chce. Taki ma pomysł na zaspokojenie swoich potrzeb. Taką wybrał strategię. Jest idiotą.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~4 ~4
    ~4
    Napisane 04 lutego 2023 - 09:32
    ~4 napisał:
    ~Nerd napisał:
    ~4 napisał:

    Chciałeś tej pani powiedzieć, że z pewnością ma wady i to one są przyczyną tego, że mąż ją zdradza? I jeszcze, że jak schudnie to jej życie będzie piękniejsze?

    Intuicja, przy zdrowej osobowości, podpowiada że coś jest nie tak i warto jej posłuchać.


    4 !
    ;)

    Przecież wiesz, że każdy ma jakieś wady :)
    (…)

    Jak coś jest powszechne to niczego nie tłumaczy.
    To jest takie samo wyjaśnienie jak powołanie się na to, że mąż zdradza bo ma narządy płciowe.
    Zdradza bo chce. Taki ma pomysł na zaspokojenie swoich potrzeb. Taką wybrał strategię. Jest idiotą.

    Może jej się uda, jak go szybko skonfrontuje z jego głupotą, uratować małżeństwo.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~4 ~4
    ~4
    Napisane 04 lutego 2023 - 09:38
    Mnie zastanawia jedno. Dlaczego taka Lina nie jest zainteresowana kontaktem z Określonym w celu szybkiego działania na rzecz wykrycia zdrady?
    Pewnie kolejna ściema.
    Zdrady dobrze się kilkaką;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lina ~Lina
    ~Lina
    Napisane 04 lutego 2023 - 10:20
    Niestety to nie fikcja, na razie nie mogę się przekonać żeby sięgnąć po sprzęt do szpiegowania.. Wczoraj poprosiłam męża czy mogę jego telefon bo chce przejrzeć zdjęcia żeby sobie wysłać na maila te które są dobre (robi fotki dzieciom , u dziadków itp) Ale mi nie dał, powiedział że nie ma nic nowego. Kiedyś często przeglądałam galerię. Nie było z tym problemu.. wiem że w ten sposób tylko się zadręczam. Dwa razy w tygodniu albo trzy wychodzi na basen, nie ma go ok 3godz., Często wychodzi na spacery... Czy są jeszcze jakieś sposoby żeby go podejść? Ktoś pisał o tym żebym poprosiła o telefon bo muszę szybko zadzwonić a mój się rozładował... Coś w tym stylu? Myślałam żeby wysłać koleżankę której on nie zna na ten basen... Co jeszcze mogę wymyślić...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~4 ~4
    ~4
    Napisane 04 lutego 2023 - 10:42
    ~Lina napisał:
    Niestety to nie fikcja, na razie nie mogę się przekonać żeby sięgnąć po sprzęt do szpiegowania.. Wczoraj poprosiłam męża czy mogę jego telefon bo chce przejrzeć zdjęcia żeby sobie wysłać na maila te które są dobre (robi fotki dzieciom , u dziadków itp) Ale mi nie dał, powiedział że nie ma nic nowego. Kiedyś często przeglądałam galerię. Nie było z tym problemu.. wiem że w ten sposób tylko się zadręczam. Dwa razy w tygodniu albo trzy wychodzi na basen, nie ma go ok 3godz., Często wychodzi na spacery... Czy są jeszcze jakieś sposoby żeby go podejść? Ktoś pisał o tym żebym poprosiła o telefon bo muszę szybko zadzwonić a mój się rozładował... Coś w tym stylu? Myślałam żeby wysłać koleżankę której on nie zna na ten basen... Co jeszcze mogę wymyślić...

    Sprzęt lokalizujący wrzuć do samochodu. Ustalisz czy na prawdę jeździ na basen.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kama ~Kama
    ~Kama
    Napisane 04 lutego 2023 - 11:07
    Jak masz iphona to Airtag, jak samsunga to Smartag, zobacz co to jest i ja moge to potwierdzic że bardzo dobrze dziala z duża dokladniscią. Wtedy go namierzysz, skoro nie dal telefonu to sprawa niemalze pewna, ze cos ukrywa. Nawet najsprytniejszych kiedys dopada rutyna i wtedy wszystko wychodzi, ale z tego co piszesz to jest bardzo szablonowy czyli łatwo powinno pójśc Ci odgadniecie pinu do tel.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kama ~Kama
    ~Kama
    Napisane 04 lutego 2023 - 11:19
    Zawsze możesz na spontanie któregos dnia wybrać sie z nim na basen, wtedy zobaczysz jak bedzie jego reakcja, jak nerwowo podejdzie do sprawy albo zgodzi sie to przyjzyj sie czy wlasnie nie odwoluje spotkania piszac wiadomosć. Oczywiscie jak juz wyskoczysz z takim pomyslem to musisz iść na basen by sie nie zorientowal ze coś kombinujesz, bo zejdzie do podziemia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nerd ~Nerd
    ~Nerd
    Napisane 04 lutego 2023 - 12:25
    Wszystkie sposoby na wykrycie ewentualnej zdrady, o których piszecie są do kitu. Jeśli facet jest bystry to nie da się podejść. Będzie tak samo uważny jak autorka. Tu tylko detektyw jak pisałem, inne rozwiązania takie jak lokalizatory, podsłuchy czy trzepanie telefonu to chałupnictwo. Fakt, trzeba będzie pewnie sporo zainwestować, ale czy poznanie prawdy potrzebnej do podjęcia ważnej życiowej decyzji nie jest tego warte?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nerd ~Nerd
    ~Nerd
    Napisane 04 lutego 2023 - 12:32
    ~4 napisał:
    ~Lina napisał:
    Niestety to nie fikcja, na razie nie mogę się przekonać żeby sięgnąć po sprzęt do szpiegowania.. Wczoraj poprosiłam męża czy mogę jego telefon bo chce przejrzeć zdjęcia żeby sobie wysłać na maila te które są dobre (robi fotki dzieciom , u dziadków itp) Ale mi nie dał, powiedział że nie ma nic nowego. Kiedyś często przeglądałam galerię. Nie było z tym problemu.. wiem że w ten sposób tylko się zadręczam. Dwa razy w tygodniu albo trzy wychodzi na basen, nie ma go ok 3godz., Często wychodzi na spacery... Czy są jeszcze jakieś sposoby żeby go podejść? Ktoś pisał o tym żebym poprosiła o telefon bo muszę szybko zadzwonić a mój się rozładował... Coś w tym stylu? Myślałam żeby wysłać koleżankę której on nie zna na ten basen... Co jeszcze mogę wymyślić...

    Sprzęt lokalizujący wrzuć do samochodu. Ustalisz czy na prawdę jeździ na basen.


    4!

    Ja po prostu Ciebie nie poznaję :)

    Spodziewałbym się bardziej rady nazwijmy to psychologiczno - behawioralnej, a Ty tymczasem jak z rękawa sypiesz gotowymi rozwiązaniami technicznymi.....

    Czy to na pewno dalej "moja" czwórka ?

    :))))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż ~Mąż
    ~Mąż
    Napisane 04 lutego 2023 - 14:30
    ~Nerd napisał:
    napisał:
    .. a jeśli nikogo nie ma? To dlaczego nie powie szczerze co się z nim dzieje , po prostu coś tu nie pasuje i dlatego myślę że tu chodzi o zdradę


    Nie każdy facet potrafi wytłumaczyć co się z nim dzieje, szczególnie pod presją kobiety, która żąda natychmiastowych wyjaśnień. Wielu ma problem nawet z nazwaniem niektórych swoich odczuć i stanów emocjonalnych...
    Niekoniecznie tu chodzi o zdradę, autorka nie mówi nam tu żadnych konkretów....bo domysł wynikajacy nawet z kobiecej intuicji to trochę za mało :)
    Bez sensu jest trzepanie telefonu, przeglądanie bilingow, instalowanie kamerek itp....jak to się wyda to autorka wyjedzie na idiotkę. Kazdy z nas ma swoją prywatność...ja nie blokuje swojego telefonu, kładę go na swojej komodzie, telefon mojej partnerki leży po drugiej stronie....nawet przez myśl mi nie przeszło, aby łamać jej hasło i przeglądać zawartość...
    Jesli autorka nie wierzy mu i juz tak chce sprawdzac to najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie detektywa, fachowiec zrobi to jak należy i ewentualnie dostarczy dowody.
    Nerd kolego czy twoja partnerka już po rozwodzie czy jeszcze w trakcie?? ;))))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nerd ~Nerd
    ~Nerd
    Napisane 04 lutego 2023 - 14:49
    A jakie to ma znaczenie ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Oski ~Oski
    ~Oski
    Napisane 04 lutego 2023 - 14:52
    Pewnie jesteś z Tychów pozdrawiam ;)))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Oski ~Oski
    ~Oski
    Napisane 04 lutego 2023 - 14:55
    ~Nerd napisał:
    A jakie to ma znaczenie ?

    Pewnie jeszcze jesteś z Tychów. Pozdrawiam;)))))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maleńka ~Maleńka
    ~Maleńka
    Napisane 06 lutego 2023 - 17:34
    Jakbym czytała o sobie. Nie wmawiaj sobie absolutnie, że to tylko bezpodstawne podejrzenia. Popełniłam straszny błąd, którego do dzisiaj sobie nie mogę wybaczyć. Miałam czuja że coś się dzieje, ale chciałam być wzorową żoną i odpuściłam. A potem gorzko tego żałowałam.
    Czułam, że coś jest nie tak. Miały to być tylko moje urojenia. Telefon ciągle w ręku. Nagle zaczęło mu przeszkadzać że wspólnie oglądamy tiktoka. No i niby musiał ciągle leżeć na boku tyłkiem do mnie bo miał zgagę.
    Aż w końcu któregoś dnia zaprosił mnie na spacer żeby mi powiedzieć że ma problem bo taka jedna się w nim zakochała i chce popełnić samobójstwo.
    To w bardzo dużym skrócie. Nie daj się zbyć. Bądź bardzo czujnym obserwatorem. Szukaj przede wszystkim różnic w zachowaniu. I jego reakcji kiedy się zbliżasz gdy on siedzi z telefonem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lina ~Lina
    ~Lina
    Napisane 10 lutego 2023 - 05:27
    Tak, to się po prostu czuje. Jestem na takiej straconej pozycji bo nie ma dowodu-nie ma zdrady... Ale ja to czuję.... Z każdym dniem coraz bardziej tracę zaufanie, tracę chęć żeby być czujna, przestaje mi zależeć na nim .. stracił bardzo dużo w moim sercu.. Sama zaczynam się oddalać...bo nie zasługuję na takie traktowanie. Będziemy pewnie żyć dalej obok siebie, dla dzieci, wymieniając uprzejmości jak obcy ludzie..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 10 lutego 2023 - 06:00
    Nie jest powiedziane że musicie razem żyć dla dzieci. To najgorsze co może być. Ciche przyzwolenie na zdrady nie jest żadnym rozwiązaniem. Zostając dla dzieci tylko z nim bardzo dużo starcisz. Zobaczysz to dopiero z perspektywy czasu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magda ~Magda
    ~Magda
    Napisane 12 lutego 2023 - 11:15
    Powiedzcie mi dlaczego faceci w trakcie zdrady sa tchórzami i klamcami? Dlaczego nie potrafią sie przyznać do tego... Wskoczyć do łóżka to tak, ale powiedzieć żonie to juz ich przerasta...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magdalena ~Magdalena
    ~Magdalena
    Napisane 12 lutego 2023 - 12:48
    ~Magda napisał:
    Powiedzcie mi dlaczego faceci w trakcie zdrady sa tchórzami i klamcami? Dlaczego nie potrafią sie przyznać do tego... Wskoczyć do łóżka to tak, ale powiedzieć żonie to juz ich przerasta...


    Bo im sie nie oplaca. Bo ryzyko rozwodu, alimentow, koniec wygody i przewidywalnosci. A tak ma chale i pieniadze cale.
    Babki od romansu tez nie kocha, bo by sie rozstal z zona.

    Stawiajcie ludzie granice i sie szanujcie :). I nie pije tu do ktorejs z DWOCH plci, pomijajac 764 innych ostatnio modnych :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy