Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Dlaczego nie przyznaje się do zdrady

Rozpoczęte przez ~Lina, 03 lut 2023
  • avatar ~Lina ~Lina
    ~Lina
    Napisane 03 lutego 2023 - 05:18
    Czuję że mąż mnie zdradza od roku (emocjonalnie lub fizycznie) Dlaczego nie chce się przyznać? Gdy zapytałam dwa razy, odpowiedział że nie ma nikogo, jednocześnie mówił mi że od dawna się między nami wali i nie wie co do mnie czuje. A ja czuję że jest ktoś inny. Dlaczego idzie w zaparte i nie chcę się przyznać? Nie daje mi to spokoju..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Onaa ~Onaa
    ~Onaa
    Napisane 03 lutego 2023 - 07:52
    Tacy są mężczyźni niestety.. a może nie tylko oni, napewno ci co zdradzają nie lubią przyznawać sie do zdrady , bo po co komplikować sobie życie..?
    A są jakieś mocne sygnały tej zdrady..? Bo może sie jednak okazać że to np problemy w pracy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lina ~Lina
    ~Lina
    Napisane 03 lutego 2023 - 12:51
    Tak, mówił mi,że ma dużo stresu w pracy, ale ja to czuję.. On zachowuje się książkowo, zmiana hasła w telefonie, dbanie o siebie, obojętność, brak zainteresowania mną.. Dlaczego mi nie powie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 03 lutego 2023 - 13:19
    ~Lina napisał:
    Tak, mówił mi,że ma dużo stresu w pracy, ale ja to czuję.. On zachowuje się książkowo, zmiana hasła w telefonie, dbanie o siebie, obojętność, brak zainteresowania mną.. Dlaczego mi nie powie?

    Skoro piszesz już że książkowo jedzie to w życiu ci nie powie... Bo to książkowe zachowanie. To są tchórze niezależnie od płci. Teraz musisz detektywa wziąć lub sprawę we własne ręce. Zdrajcy nie interesuje twoja psychika i odczucia. Jedynie jak się wyda to muszą udawać skruchę.
    Wiadomo mechanizm przerzucania na ciebie wszystkiego to książkowe rozwiązanie zdrajcy. Tak jest wygodnie wiadomo że wszystko analizujesz, każde słowo jego nie jest istotne, bo i tak to fikcja.
    Swoją drogą co ma ci powiedzieć? Że daje dupy na lewo i prawo?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~123sprawdzam ~123sprawdzam
    ~123sprawdzam
    Napisane 03 lutego 2023 - 14:17
    ~Lina napisał:
    Tak, mówił mi,że ma dużo stresu w pracy, ale ja to czuję.. On zachowuje się książkowo, zmiana hasła w telefonie, dbanie o siebie, obojętność, brak zainteresowania mną.. Dlaczego mi nie powie?


    Billingi telefonu mu sprawdź z ostatnich kilku miesięcy, może tam coś znajdziesz. Jak ma nową "koleżankę", to bez problemu się zorientujesz, który to jej numer ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lina ~Lina
    ~Lina
    Napisane 03 lutego 2023 - 14:20
    Jak sprawdzić bilingi? Na detektywa mnie nie stać :(

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 03 lutego 2023 - 15:22
    ~Lina napisał:
    Jak sprawdzić bilingi? Na detektywa mnie nie stać :(

    Musisz znaleźć sposób do dotarcia do jego telefonu. Wszystko czarno na białym będziesz miała. I mnie łatwo było bo to mój abonament więc sprawdziłem gdzie dzwoni. Potem zeszli tradycyjnie do podziemia czyli komunikatory, ale nie ma kłamstwa doskonałego. Zawsze możesz zainwestować w podsłuch jak chcesz to po dobrej cenie co sprzedam :). Mi już nie jest potrzebny, oczywiście nie żartuję, ale sprzęt 1 klasa. Tylko z 200 musiałabyś rzucić, w sklepie 650 warty.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kama ~Kama
    ~Kama
    Napisane 03 lutego 2023 - 15:49
    ~Lina napisał:
    Jak sprawdzić bilingi? Na detektywa mnie nie stać :(


    Rozladuj swój telefon i poroś męza by udostepnil swój bo musisz pilnie zadzwonić, a Twój rozladowany itp. Jeśli Ci go nie udostepni, to więcej niz pewne, że tam coś jest, ale nie wnikaj w to i nie naciskaj by się nie zorientował, że węszysz. Jak ma na odcisk palca albo Twarz no to podczas głębokiegi snu możesz do niego zajrzeć. Możliwości jest wiele bez detektywa, tylko najpierw odpowiedz sobie na pytanie czy jesteś gotowa na to co możesz tam znaleźć to po pierwsze a po drugie co z tym zrobisz jak już znajdziesz, etapy po są bardzo ważne. Życzę powodzenia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 03 lutego 2023 - 16:17
    Nie szpieguj, bo po co, nie warto tak się poniżać. Szkoda czasu, energii, pieniędzy. Nie jest Ci dobrze w związku, to się niego wypisz. Proste.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 03 lutego 2023 - 16:25
    ~Qwerty napisał:
    Nie szpieguj, bo po co, nie warto tak się poniżać. Szkoda czasu, energii, pieniędzy. Nie jest Ci dobrze w związku, to się niego wypisz. Proste.

    Jakby było to takie proste to by już wyszła. Teorię już znamy, praktyka inaczej wygląda.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nerd ~Nerd
    ~Nerd
    Napisane 03 lutego 2023 - 17:38
    ~Lina napisał:
    Czuję że mąż mnie zdradza od roku (emocjonalnie lub fizycznie) Dlaczego nie chce się przyznać? Gdy zapytałam dwa razy, odpowiedział że nie ma nikogo, jednocześnie mówił mi że od dawna się między nami wali i nie wie co do mnie czuje. A ja czuję że jest ktoś inny. Dlaczego idzie w zaparte i nie chcę się przyznać? Nie daje mi to spokoju..


    Przeczucia to trochę za mało....
    Proponuję na początek wziąć głęboki wdech, nie słuchać naszych forumowych radykałów od spy-technologii i się zastanowić:
    co takiego może szukać mąż na zewnątrz, czego nie dostaje w domu ? Nie musisz zaprzeczać tu nam rzeczywistości, sama tak bardzo szczerze odpowiedz sobie na to pytanie.... My faceci przywiązujemy się bardzo emocjonalnie do naszych żon i gdy nawet następuje kryzys uczucia nie rzucamy ich tak po prostu i tak po porostu nie zdradzamy.
    Dbanie o wygląd, sylwetkę, formę bardzo poprawia nam samopoczucie, dokładnie tak samo jest u pań. Kazdy facet lubi sie dowartościowac, lubi usłyszeć komplement, czy poczuć przyjazne spojrzenie kobiety.....szczegolnie zas wtedy gdy najbliższa mu osoba tego mu nie okazuje.

    Zostaw w spokoju jego telefon, tak zwyczajnie.... Zaufaj. Nigdy nie zbuduje się dobrego związku gdy nie ma zaufania. Zajmij swoją głowę czymś innym niż domysły i podejrzenia. Zbuduj swój świat, rób coś co będzie sprawiać ci przyjemność, radość. Możesz być pewna że to na pewno zauważy twój mąż.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~4 ~4
    ~4
    Napisane 03 lutego 2023 - 19:01
    ~Nerd napisał:
    ~Lina napisał:
    Czuję że mąż mnie zdradza od roku (emocjonalnie lub fizycznie) Dlaczego nie chce się przyznać? Gdy zapytałam dwa razy, odpowiedział że nie ma nikogo, jednocześnie mówił mi że od dawna się między nami wali i nie wie co do mnie czuje. A ja czuję że jest ktoś inny. Dlaczego idzie w zaparte i nie chcę się przyznać? Nie daje mi to spokoju..


    Przeczucia to trochę za mało....
    Proponuję na początek wziąć głęboki wdech, nie słuchać naszych forumowych radykałów od spy-technologii i się zastanowić:
    co takiego może szukać mąż na zewnątrz, czego nie dostaje w domu ? Nie musisz zaprzeczać tu nam rzeczywistości, sama tak bardzo szczerze odpowiedz sobie na to pytanie.... My faceci przywiązujemy się bardzo emocjonalnie do naszych żon i gdy nawet następuje kryzys uczucia nie rzucamy ich tak po prostu i tak po porostu nie zdradzamy.
    Dbanie o wygląd, sylwetkę, formę bardzo poprawia nam samopoczucie, dokładnie tak samo jest u pań. Kazdy facet lubi sie dowartościowac, lubi usłyszeć komplement, czy poczuć przyjazne spojrzenie kobiety.....szczegolnie zas wtedy gdy najbliższa mu osoba tego mu nie okazuje.

    Zostaw w spokoju jego telefon, tak zwyczajnie.... Zaufaj. Nigdy nie zbuduje się dobrego związku gdy nie ma zaufania. Zajmij swoją głowę czymś innym niż domysły i podejrzenia. Zbuduj swój świat, rób coś co będzie sprawiać ci przyjemność, radość. Możesz być pewna że to na pewno zauważy twój mąż.


    Chciałeś tej pani powiedzieć, że z pewnością ma wady i to one są przyczyną tego, że mąż ją zdradza? I jeszcze, że jak schudnie to jej życie będzie piękniejsze?

    Intuicja, przy zdrowej osobowości, podpowiada że coś jest nie tak i warto jej posłuchać.



    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Onaa ~Onaa
    ~Onaa
    Napisane 03 lutego 2023 - 19:44
    A jak długo jesteście razem ? Macie dzieci? Niestety jeśli jest się te naście lat to ogień już dogasa.. wiec trzeba go rozpalić na nowo , pytanie tylko jak. Namiętność to ważna kwestia w związku , bo bez tego jest szara smutna rzeczywistość . Praca dzieci dom a nie ma czasu na pielęgnowanie uczuć .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lina ~Lina
    ~Lina
    Napisane 03 lutego 2023 - 20:07
    Dziękuję Wam za komentarze i uwagi. Jesteśmy długo po ślubie, są małe dzieci, jestem atrakcyjną i energiczną kobietą. Nie czuję u siebie braków. Może nie ma ognia między nami ale przez lata sobie ufaliśmy, wspieraliśmy się i wierzyłam że poradzimy sobie z każdym kryzysem. Nie sądzę że mąż nagle stwierdził że to nie to... Dlatego czuję że pojawiła się inna z którą nawiązał kontakt i za nic nie chce się przyznać. Tracę do niego zaufanie, zawiodłam się na człowieku którego kochałam i który kochał mnie... Przez to że nie powie mi szczerze skąd to jego dziwne zachowanie, tracę do niego szacunek.. a jeśli nikogo nie ma? To dlaczego nie powie szczerze co się z nim dzieje , po prostu coś tu nie pasuje i dlatego myślę że tu chodzi o zdradę

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~4 ~4
    ~4
    Napisane 03 lutego 2023 - 20:18
    ~Lina napisał:
    Dziękuję Wam za komentarze i uwagi. Jesteśmy długo po ślubie, są małe dzieci, jestem atrakcyjną i energiczną kobietą. Nie czuję u siebie braków. Może nie ma ognia między nami ale przez lata sobie ufaliśmy, wspieraliśmy się i wierzyłam że poradzimy sobie z każdym kryzysem. Nie sądzę że mąż nagle stwierdził że to nie to... Dlatego czuję że pojawiła się inna z którą nawiązał kontakt i za nic nie chce się przyznać. Tracę do niego zaufanie, zawiodłam się na człowieku którego kochałam i który kochał mnie... Przez to że nie powie mi szczerze skąd to jego dziwne zachowanie, tracę do niego szacunek.. a jeśli nikogo nie ma? To dlaczego nie powie szczerze co się z nim dzieje , po prostu coś tu nie pasuje i dlatego myślę że tu chodzi o zdradę

    No to szybko działaj. Spiknij się z Określonym i kup od niego sprzęt. Nie ma co czekać aż się romans rozwinie. Może jeszcze nic się nie wdarzyło znaczącego i zdążysz mu kubeł lodowatej wody na łeb wylać.
    Nie ma innego sposobu na coś takiego jak tylko udowodnienie zdrajcy, że kłamie.
    Z tego co napisałaś, to on nic nie wskazuje na to że to zepsuty człowiek. Jakaś głupota mu chodzi po głowie. Ostudź jego zapał.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~4 ~4
    ~4
    Napisane 03 lutego 2023 - 20:38
    Lina, wpisy podwarzające zaufanie do samej siebie, do tego co czujesz w sytuacji kiedy Twój świat się zaczyna się sypać traktuj jako toksyczne i nie bierz tego do siebie.
    Nerdziu nie chce źle ale się myli.


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wniosek ~Wniosek
    ~Wniosek
    Napisane 03 lutego 2023 - 21:15
    Ale przeciez on powiedzial ze od dawna sie miedzy wami wali brak zainteresowania toba brak namiętności z jego strony plus zmiana hasla w telefonie i wogole że takie haslo ma co jeszcze chcesz uslyszec? Powiedzial to bez slow bo jest tchórzem jak kazdy zdrajca. Ktos kiedys napisal jesli podejrzewasz zdrade to na 99 procent to prawda

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nerd ~Nerd
    ~Nerd
    Napisane 03 lutego 2023 - 23:42
    ~4 napisał:

    Chciałeś tej pani powiedzieć, że z pewnością ma wady i to one są przyczyną tego, że mąż ją zdradza? I jeszcze, że jak schudnie to jej życie będzie piękniejsze?

    Intuicja, przy zdrowej osobowości, podpowiada że coś jest nie tak i warto jej posłuchać.


    4 !
    ;)

    Przecież wiesz, że każdy ma jakieś wady :)
    Na szczęście Pani sama pisze, że uważa się za kobietę atrakcyjną....zatem nie mamy tu problemu :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nerd ~Nerd
    ~Nerd
    Napisane 04 lutego 2023 - 00:12
    napisał:
    .. a jeśli nikogo nie ma? To dlaczego nie powie szczerze co się z nim dzieje , po prostu coś tu nie pasuje i dlatego myślę że tu chodzi o zdradę


    Nie każdy facet potrafi wytłumaczyć co się z nim dzieje, szczególnie pod presją kobiety, która żąda natychmiastowych wyjaśnień. Wielu ma problem nawet z nazwaniem niektórych swoich odczuć i stanów emocjonalnych...
    Niekoniecznie tu chodzi o zdradę, autorka nie mówi nam tu żadnych konkretów....bo domysł wynikajacy nawet z kobiecej intuicji to trochę za mało :)
    Bez sensu jest trzepanie telefonu, przeglądanie bilingow, instalowanie kamerek itp....jak to się wyda to autorka wyjedzie na idiotkę. Kazdy z nas ma swoją prywatność...ja nie blokuje swojego telefonu, kładę go na swojej komodzie, telefon mojej partnerki leży po drugiej stronie....nawet przez myśl mi nie przeszło, aby łamać jej hasło i przeglądać zawartość...
    Jesli autorka nie wierzy mu i juz tak chce sprawdzac to najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie detektywa, fachowiec zrobi to jak należy i ewentualnie dostarczy dowody.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lina ~Lina
    ~Lina
    Napisane 04 lutego 2023 - 08:15
    Wiem, że jest bardzo sprytny i jeśli są jakieś dowody to zaciera je na bieżąco. Nie mam nawet co szukać. Tak, pozostaje tylko przyłapać na gorącym uczynku. Nie jestem taka... Za bardzo w nas wierzyłam i nie rozumiem dlaczego tak mnie traktuje i nie powie w prawdy w oczy... To już nie jest ten człowiek którego znałam. Wszyscy się z czasem zmieniają ale aż tak? Żeby nie szanować osoby z którą się spędziło wiele lat.. Oczywiście jest szansa że nikogo innego nie ma... Ale wszystko wskazuje na zdradę, do tego mam intuicję i wiele osób tutaj również tak sądzi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3
Strona 1 z 3
następna
Strona 1 z 3 następna

Gorące tematy