Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Dlaczego facet unika seksu

Rozpoczęte przez ~Aniołek, 06 lut 2018
  • avatar ~Kwitnąca Wiśnia ~Kwitnąca Wiśnia
    ~Kwitnąca Wiśnia
    Napisane 17 lipca 2021 - 10:26
    Dopisz, Wielbicielko, jesteś w tym naprawdę dobra, choć czasem bardzo uszczypliwa, ale teraz jest rzeczowo i konkretnie... :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wielbicielka napisów końcowych ~Wielbicielka napisów końcowych
    ~Wielbicielka napisów końcowych
    Napisane 17 lipca 2021 - 12:15
    ~Robert1971 napisał:
    ~Wielbicielka napisał:
    Wskazałam Ci parokrotnie cytat Twojej wypowiedzi, z którego literalnie wynikało że dzielisz tak kobiety. Jak widać wyraźnie wystarczy się z Tobą nie zgodzić aby podlegać ocenom, ocenom i jeszcze raz ocenom... (...) Wysrywasz się na kobiety bo jedna dała Ci w dupę i wrzucasz wszystkie do jednego wora, tym razem w eksperckich odpowiedziach o tym czym jest aspekt kobiecości związany z dbaniem o wygląd zewnętrzny.
    Nie ma z Tobą o czym rozmawiać, bo masz totalnie zaburzone myślenie. Chore na umyśle. Tak, kryzys z partnerem nie wyłącza prawa zrobienia sobie makijażu!

    Tak tak...
    Zrobienie makijażu zamiast dogadania się :-)))
    No rozbawiłaś mnie do łez.



    Czytam, co napisałeś. Proszę, śmiej się!

    ~Robert1971 napisał:
    Co musi się umalować i zrobić na bóstwo w momencie kryzysu z partnerem, a potem pójść na zakupy i wypierdolić dla poprawienia humoru ciężko zarobioną kasę (może wspólną) na jakieś nikomu nie potrzebne szmaty, zamiast siąść do stołu i pogadać, może coś zrozumieć, może się do czegoś przyznać i pokajać...


    Przesłanie powiadasz? A jakie przesłanie wynika z tego co wyplułeś z siebie powyżej?
    To może jeszcze dopisz, że momencie kryzysu z partnerem nie powinna brać prysznicu i myć zębów.

    Nie dziwię się że w większości jesteście rozwiedzeni, skoro traktujecie kobiety jak przedmioty, instrumentalnie, a to co kobieta może względem samej siebie uzależnione jest od tego czy mieliście dobry czy zły dzień.

    Ty piszesz o makijażu kontra konflikt.

    Jeśli masz jakieś przesłanie, to może naucz się wyrażać je w jasny sposób, tak aby z literalnego brzmienia tego co masz do powiedzenia, to przesłanie wynikało a nie wynikało pierdolenie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wielbicielka napisów końcowych ~Wielbicielka napisów końcowych
    ~Wielbicielka napisów końcowych
    Napisane 17 lipca 2021 - 12:20
    Bo przesłanie, jakie ja odczytuję z Twoich wypowiedzi w temacie dbania kobiet o wygląd zewnętrzny jest takie, że jakaś kobieta miała Cię totalnie w dupie, olewając i dbając o siebie - dosłownie i w przenośni - co powoduje Twój głęboki uraz oraz skrzywiony obraz i wręcz karykaturalny osąd sytuacji.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 17 lipca 2021 - 12:27
    ~Wielbicielka napisał:
    Bo przesłanie, (...) jest takie, że jakaś kobieta miała Cię totalnie w dupie, olewając i dbając o siebie - dosłownie i w przenośni - co powoduje (...).

    Mylisz się po raz kolejny :-)
    Owszem miała mnie w dupie - to prawda - ale nie dbała ani o siebie ani o rodzinę, zatem możesz między bajki włożyć te swoje kocopały.

    A co do pouczania...
    No cóż.
    Skoro nie umiesz czytać - to się naucz, a potem zabieraj się za dyskusje wyrażane na piśmie co?
    Bo jak na razie wykazujesz się niesłychanym chamstwem - to jest w Twojej ocenie kobiecość? 8-)

    Jak tak, to ok !
    Sprawdza się po raz kolejny moja teza - właśnie przesłanie, które do Ciebie nie może jakoś dotrzeć - SYMPATYCZNOŚĆ PONAD POZORANCTWO !!!

    Więcej już nie pomogę :-)
    Trzy stówki się należą 8-P

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~JD ~JD
    ~JD
    Napisane 17 lipca 2021 - 12:48
    Wielbicielko moja, skąd w Tobie tyle agresji? Mam wrażenie, że odczytujesz posty Roberta bardzo osobiście i odbierasz jako krytykę. Domyślam się, że jesteś zadbaną kobietą, która czasem lubi wydać kasę na torebkę Louis Vuitton i ładnie się ubrać. To naprawdę nic złego i wydaje się, że tu nie o krytykę Ciebie chodzi. A raczej o wartości, które są ważniejsze od pieniędzy i wyglądu. Co nie znaczy, że pieniądze i wygląd są bez znaczenia. Ale priorytety dojrzałego mężczyzny są zgoła inne.

    Pomimo, że jesteś zapewne ładna, zgrabna i powabna to nie wszystkie wpisy dotyczą konkretnie Ciebie i niekoniecznie stanowią krytykę Twojej wyjątkowej osoby. Słonecznego dnia Ci życzę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wielbicielka napisów końcowych ~Wielbicielka napisów końcowych
    ~Wielbicielka napisów końcowych
    Napisane 17 lipca 2021 - 14:52
    ~Robert1971 napisał:
    ~Wielbicielka napisał:
    Bo przesłanie, (...) jest takie, że jakaś kobieta miała Cię totalnie w dupie, olewając i dbając o siebie - dosłownie i w przenośni - co powoduje (...).

    Mylisz się po raz kolejny :-)
    Owszem miała mnie w dupie - to prawda - ale nie dbała ani o siebie ani o rodzinę, zatem możesz między bajki włożyć te swoje kocopały.

    A co do pouczania...
    No cóż.
    Skoro nie umiesz czytać - to się naucz, a potem zabieraj się za dyskusje wyrażane na piśmie co?




    To będziemy cytować do skutku

    ~Robert1971 napisał:
    Co musi się umalować i zrobić na bóstwo w momencie kryzysu z partnerem, a potem pójść na zakupy i wypierdolić dla poprawienia humoru ciężko zarobioną kasę (może wspólną) na jakieś nikomu nie potrzebne szmaty, zamiast siąść do stołu i pogadać, może coś zrozumieć, może się do czegoś przyznać i pokajać...


    Pierdolisz "mizogińskie" farmazony.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wielbicielka napisów końcowych ~Wielbicielka napisów końcowych
    ~Wielbicielka napisów końcowych
    Napisane 17 lipca 2021 - 14:54
    ~JD napisał:
    Wielbicielko moja, skąd w Tobie tyle agresji? Mam wrażenie, że odczytujesz posty Roberta bardzo osobiście i odbierasz jako krytykę.

    To nie jest Twoje pierwsze mylne wyobrażenie na mój temat, powodowane błędną oceną i interpretacją moich zachowań, co do zasady tutaj, jak i personalnie wobec Ciebie.
    A jaka jestem z wyglądu, to przecież wiesz doskonale ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 17 lipca 2021 - 15:16
    Napisze tylko, że Was uwielbiam, takiego Performance, przez duże „P” po prostu nie udało mnie się nigdzie doświadczyć.

    Biję brawa i tym samym żegnam się bo jadę na wakacje.

    Z pewnością tu wrócę;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jaki ~Jaki
    ~Jaki
    Napisane 17 lipca 2021 - 15:26
    Tak wiemy wszyscy ;))
    Celulit po kolana, żylaki jak gałęzie na stuletnim dębie, oczy przekrwione jak czerwone grejfruty, wory pod oczami jak arbuzy, i cera szara jak stary asfolt. Ot miss ;))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 17 lipca 2021 - 15:41
    ~Wielbicielka napisał:
    Pierdolisz "mizogińskie" farmazony.

    Ooo...
    Doskonale !!! :-)
    A może jeszcze coś (?)
    Może coś w stylu niejakiej Marty L. z Wrocławia?
    To jest dopiero kwintesencja 'kobiecości' ;-)))
    No dalej...
    Udowadniaj kim jesteś tak naprawdę :-)
    Proszę bardzo :-)))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~JD ~JD
    ~JD
    Napisane 17 lipca 2021 - 15:55
    ~czwórka napisał:
    Napisze tylko, że Was uwielbiam, takiego Performance, przez duże „P” po prostu nie udało mnie się nigdzie doświadczyć.

    Biję brawa i tym samym żegnam się bo jadę na wakacje.

    Z pewnością tu wrócę;-)


    Poproszę pocztówkę z wakacji.

    Miłego odpoczynku!


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~JD ~JD
    ~JD
    Napisane 17 lipca 2021 - 16:00
    ~Wielbicielka napisał:
    ~JD napisał:
    Wielbicielko moja, skąd w Tobie tyle agresji? Mam wrażenie, że odczytujesz posty Roberta bardzo osobiście i odbierasz jako krytykę.

    To nie jest Twoje pierwsze mylne wyobrażenie na mój temat, powodowane błędną oceną i interpretacją moich zachowań, co do zasady tutaj, jak i personalnie wobec Ciebie.
    A jaka jestem z wyglądu, to przecież wiesz doskonale ;)


    Być może. Tak to już jest ze znajomościami internetowymi i wysyłanymi fotkami miss polonia czy mister olympia. Niby się znamy, a jednak z sąsiadka, co jej siaty noszę miałem więcej kontaktu. ;)

    PD. Na owej kolacji z amantem także używasz tegoż kwiecistego, prawniczego języka? :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 17 lipca 2021 - 16:01
    ~JD napisał:
    ~czwórka napisał:
    Napisze tylko, że Was uwielbiam, takiego Performance, przez duże „P” po prostu nie udało mnie się nigdzie doświadczyć.

    Biję brawa i tym samym żegnam się bo jadę na wakacje.

    Z pewnością tu wrócę;-)


    Poproszę pocztówkę z wakacji.

    Miłego odpoczynku!



    Dzięki.
    Wyślę Ci zdjęcie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~JD ~JD
    ~JD
    Napisane 17 lipca 2021 - 16:09
    ~czwórka napisał:
    ~JD napisał:
    ~czwórka napisał:
    Napisze tylko, że Was uwielbiam, takiego Performance, przez duże „P” po prostu nie udało mnie się nigdzie doświadczyć.

    Biję brawa i tym samym żegnam się bo jadę na wakacje.

    Z pewnością tu wrócę;-)


    Poproszę pocztówkę z wakacji.

    Miłego odpoczynku!



    Dzięki.
    Wyślę Ci zdjęcie.


    https://tenor.com/GA7c.gif


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wielbicielka napisów końcowych ~Wielbicielka napisów końcowych
    ~Wielbicielka napisów końcowych
    Napisane 17 lipca 2021 - 16:17
    ~JD napisał:
    ~Wielbicielka napisał:
    ~JD napisał:
    Wielbicielko moja, skąd w Tobie tyle agresji? Mam wrażenie, że odczytujesz posty Roberta bardzo osobiście i odbierasz jako krytykę.

    To nie jest Twoje pierwsze mylne wyobrażenie na mój temat, powodowane błędną oceną i interpretacją moich zachowań, co do zasady tutaj, jak i personalnie wobec Ciebie.
    A jaka jestem z wyglądu, to przecież wiesz doskonale ;)


    Być może. Tak to już jest ze znajomościami internetowymi i wysyłanymi fotkami miss polonia czy mister olympia. Niby się znamy, a jednak z sąsiadka, co jej siaty noszę miałem więcej kontaktu. ;)

    PD. Na owej kolacji z amantem także używasz tegoż kwiecistego, prawniczego języka? :)



    Nie być może, tylko tak. Natomiast gdybyś nie był taki niecierpliwy, to przekonałbyś się jakiego języka używam na kolacjach niesłużbowych, jak również miałbyś możliwość przekonania się czy mam problem z zapłaceniem za siebie rachunku ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wielbicielka napisów końcowych ~Wielbicielka napisów końcowych
    ~Wielbicielka napisów końcowych
    Napisane 17 lipca 2021 - 16:19
    ~Robert1971 napisał:

    Udowadniaj kim jesteś tak naprawdę :-)

    Tego Ty akurat nie dowiesz się nigdy. Nie widzę żadnego powodu dla którego miałabym, to nastąpić.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wielbicielka napisów końcowych ~Wielbicielka napisów końcowych
    ~Wielbicielka napisów końcowych
    Napisane 17 lipca 2021 - 16:21
    ~Wielbicielka napisał:
    ~JD napisał:
    ~Wielbicielka napisał:
    ~JD napisał:
    Wielbicielko moja, skąd w Tobie tyle agresji? Mam wrażenie, że odczytujesz posty Roberta bardzo osobiście i odbierasz jako krytykę.

    To nie jest Twoje pierwsze mylne wyobrażenie na mój temat, powodowane błędną oceną i interpretacją moich zachowań, co do zasady tutaj, jak i personalnie wobec Ciebie.
    A jaka jestem z wyglądu, to przecież wiesz doskonale ;)


    Być może. Tak to już jest ze znajomościami internetowymi i wysyłanymi fotkami miss polonia czy mister olympia. Niby się znamy, a jednak z sąsiadka, co jej siaty noszę miałem więcej kontaktu. ;)

    PD. Na owej kolacji z amantem także używasz tegoż kwiecistego, prawniczego języka? :)



    Nie być może, tylko tak. Natomiast gdybyś nie był taki niecierpliwy, to przekonałbyś się jakiego języka używam na kolacjach niesłużbowych, jak również miałbyś możliwość przekonania się czy mam problem z zapłaceniem za siebie rachunku ;)

    Jak słusznie jednak założyłam, widzę że Twoja niewiedza w tym temacie wynika z ciągnięcia kilku srok za ogon ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 17 lipca 2021 - 16:32
    ~Wielbicielka napisał:
    ~Robert1971 napisał:

    Udowadniaj kim jesteś tak naprawdę :-)

    Tego Ty akurat nie dowiesz się nigdy. Nie widzę żadnego powodu dla którego miałabym, to nastąpić.

    Już się dowiedziałem i mnie wystarczy by w realu omijać takie indywidua :-)))

    Bliższego poznania bym sobie nie życzył, bo skoro niezaatakowana w żaden sposób potrafisz rzygać aż takim jadem, to co może być w realu...

    No...
    Ale Twoje definicja kobiecości jest zupełnie inna niż moja - Twoje prawo :-)

    Dla Ciebie kobieta to osobnik rzucający bluzgami na prawo i lewo, odczytujący nieistniejące treści, wyżywający się na osobie której kompletnie nie znasz, a w dodatku manipulujący czyimiś wypowiedziami i zachowujący się w sposób uwłaczający wszelkim standardom gdy ktoś wygłosi zdanie niezgodne z Twoim 'widzimisię'.

    Ktoś mądry powiedział, że zrób komuś coś, co jest nie po jego myśli, a dowiesz się kim on naprawdę jest :-)

    Mnie wystarczy co tu nawyprawiałaś teraz i... poprzednimi razy, by wiedzieć, że 'tego typu konstrukty' należy omijać szerokim łukiem :-)))

    Jak chcesz, to sobie jeszcze 'porzygaj' - może Ci ulży - mnie to wisi jak kilo kitu u sufitu :-)))

    Rozbawiłaś mnie po prostu swoją skrajną niedojrzałością - i nie chodzi o sam pogląd, z którym można się zgadzać albo nie.
    Ty rozwalasz tą gówniarską reakcją gdy ktoś pisze w sumie nie o Tobie.

    A może trafiam w jakieś Twoje kompleksy...???
    8-DDD

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wielbicielka napisów końcowych ~Wielbicielka napisów końcowych
    ~Wielbicielka napisów końcowych
    Napisane 17 lipca 2021 - 16:35
    ~Robert1971 napisał:
    ~Wielbicielka napisał:
    ~Robert1971 napisał:

    Udowadniaj kim jesteś tak naprawdę :-)

    Tego Ty akurat nie dowiesz się nigdy. Nie widzę żadnego powodu dla którego miałabym, to nastąpić.

    Już się dowiedziałem i mnie wystarczy by w realu omijać takie indywidua :-)))


    A co mnie to obchodzi? Po co mi to piszesz? Ja nie zabiegam aby podobać Ci sie w ogóle, czy też w realu. Powinnam, czy jak?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wielbicielka napisów końcowych ~Wielbicielka napisów końcowych
    ~Wielbicielka napisów końcowych
    Napisane 17 lipca 2021 - 16:38
    Poza tym spokojnie, mizoginów, wszelkich mężczyzn rozgoryczonych związkami z kobietami, czającymi skok na ich kasę, i mówiącymi kobietom kiedy mogą robić make up i ile mieć "szmat" omijam szerokim łukiem, także luzik.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy