Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Dlaczego facet nie nabiera rozumu???

Rozpoczęte przez ~Inez, 18 lut 2020
  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 20 lutego 2020 - 12:58
    ~raz napisał:
    ~Inez napisał:
    Po co się zabezpieczać, wiemy...
    Tylko jak???


    To proste, komu bardziej zalezy ten ma 'gorsza' pozycje w zwiazku.
    Komu mniej (chocby pozornie) ten sie zabezpieczac nie musi bo jego zabezpiecza ta druga strona.
    W praktyce - dazysz do tego aby druga polowka miala wrazenie, ze mimo, ze ja bardzo kochasz to twoje zycie sie nie konczy na niej i w razie czego jestes w stanie szybko zmienic swoje zycie nie pogarszajac poziomu zycia a nawet zmienic stary 'model' na lepszy.

    Czyli wygladasz, zarabiasz, ogarniasz, dajesz doopki koncertowo, wymagasz. Albo przynajmniej ma to tak wygladac dla drugiej strony.

    Bo tu nie chodzi o strach czy szantaż a, raczej o swiadomosc straty.


    pierdolisz @raz, to działa tylko na "Sierotki Marysie" i na "Przepraszam, że żyję"...
    ale, co tam kto lubi...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 20 lutego 2020 - 13:13
    ~Inez napisał:
    Właśnie.
    Zachowanie właściwego balansu
    między
    "wybrał mnie spośród miliona"
    a
    "nic nie jest dane na zawsze"...


    Inez, przestaniesz się obawiać jak dasz mu orgazm wielokrotny. Facet zostanie wypierdolony w kosmos rozkoszy i nigdy już nie pomyśli o innej a co dopiero paszczą o jakiejś wspomni.
    Taki orgazm różni się od zwykłego wytrysku tym, że trwa dobre kilka minut, a facet odlatuje, dosłownie, nie ma go... Coś jakby halucynogeny przyjął tylko skutków ubocznych nie ma, tzn. w sumie są bo pragnie jeszcze a trochę to wyczerpujące (przynajmniej dla mnie). Wiedza to jest tajemna, bo każdy facet jest inny (i dlatego tylko Ty będziesz znała sekret jak mu to zrobić) więc zacznij trenować na nim, bo trening czyni mistrza. Trzymam kciuki.
    I nie bądź "Sierotką Marysią".

    Pozdrawiam.


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 20 lutego 2020 - 18:05
    ~444 napisał:

    pierdolisz @raz, to działa tylko na "Sierotki Marysie" i na "Przepraszam, że żyję"...
    ale, co tam kto lubi...


    To dziala na kazdego czlowieka bo to wynika z ludzkiej natury, niezmiennej od dziesiatkow tysiecy lat. Mimo, ze warunki zycia ludzi zmienily sie o lata swietlne nadal istnieje chciwosc, milosc, zawisc, zazdrosc, chuc, glod itd. Biologia, nic wiecej.

    I jeden chuj, czy to jest sierotka marysia czy zjebana feministka, brak poczucia mozliwosci straty, poczucie ze ma sie cos 'za darmo' i na zawsze powoduje u czlowieka, ze przestaje sie to szanowac, przestaje nam na tym zalezec.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 20 lutego 2020 - 18:09
    ~444 napisał:
    ~Inez napisał:
    Właśnie.
    Zachowanie właściwego balansu
    między
    "wybrał mnie spośród miliona"
    a
    "nic nie jest dane na zawsze"...


    Inez, przestaniesz się obawiać jak dasz mu orgazm wielokrotny. Facet zostanie wypierdolony w kosmos rozkoszy i nigdy już nie pomyśli o innej a co dopiero paszczą o jakiejś wspomni.
    Taki orgazm różni się od zwykłego wytrysku tym, że trwa dobre kilka minut, a facet odlatuje, dosłownie, nie ma go... Coś jakby halucynogeny przyjął tylko skutków ubocznych nie ma, tzn. w sumie są bo pragnie jeszcze a trochę to wyczerpujące (przynajmniej dla mnie). Wiedza to jest tajemna, bo każdy facet jest inny (i dlatego tylko Ty będziesz znała sekret jak mu to zrobić) więc zacznij trenować na nim, bo trening czyni mistrza. Trzymam kciuki.
    I nie bądź "Sierotką Marysią".

    Pozdrawiam.


    @444
    Wiec jednak sie boisz czy tylko sie chwalisz swoja zajebistoscia ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 20 lutego 2020 - 20:02
    ~raz napisał:
    ~444 napisał:
    ~Inez napisał:
    Właśnie.
    Zachowanie właściwego balansu
    między
    "wybrał mnie spośród miliona"
    a
    "nic nie jest dane na zawsze"...


    Inez, przestaniesz się obawiać jak dasz mu orgazm wielokrotny. Facet zostanie wypierdolony w kosmos rozkoszy i nigdy już nie pomyśli o innej a co dopiero paszczą o jakiejś wspomni.
    Taki orgazm różni się od zwykłego wytrysku tym, że trwa dobre kilka minut, a facet odlatuje, dosłownie, nie ma go... Coś jakby halucynogeny przyjął tylko skutków ubocznych nie ma, tzn. w sumie są bo pragnie jeszcze a trochę to wyczerpujące (przynajmniej dla mnie). Wiedza to jest tajemna, bo każdy facet jest inny (i dlatego tylko Ty będziesz znała sekret jak mu to zrobić) więc zacznij trenować na nim, bo trening czyni mistrza. Trzymam kciuki.
    I nie bądź "Sierotką Marysią".

    Pozdrawiam.


    @444
    Wiec jednak sie boisz czy tylko sie chwalisz swoja zajebistoscia ?


    Jasne, że się chwalę... facet z wozu, koniom lżej:)))
    Dobrej nocy Konserwo

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Inez ~Inez
    ~Inez
    Napisane 20 lutego 2020 - 20:58
    444,
    Właśnie się przymierzam....
    Wzięłam zdjęcie UKOCHANEGO. Studiuję, myślę, myślę( słabo mi to idzie, ale nie odpuszczam)... gdzie by go tu smyrnąć, za co i jak chwycić, żeby ostatecznie wielokrotnie ( a nie tylko raz) powiedział definitywnie" o kurwa"...
    Trzymaj kciuki, bo bez tego ni chuja nie dam rady...jakem SIEROTKA MARYSIA:-D
    Pozdro

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 20 lutego 2020 - 21:25
    ~Inez napisał:
    444,
    Właśnie się przymierzam....
    Wzięłam zdjęcie UKOCHANEGO. Studiuję, myślę, myślę( słabo mi to idzie, ale nie odpuszczam)... gdzie by go tu smyrnąć, za co i jak chwycić, żeby ostatecznie wielokrotnie ( a nie tylko raz) powiedział definitywnie" o kurwa"...
    Trzymaj kciuki, bo bez tego ni chuja nie dam rady...jakem SIEROTKA MARYSIA:-D
    Pozdro

    Zajebiste:))) i nie myśl tyle, bo Cię zjedzą motyle...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Inez ~Inez
    ~Inez
    Napisane 20 lutego 2020 - 21:29
    444,
    Nie myśl tyle, bo Cię pająki za obraz wciągną...:-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 20 lutego 2020 - 21:32
    ~Inez napisał:
    444,
    Nie myśl tyle, bo Cię pająki za obraz wciągną...:-)

    A tego nie znam, dobre, pożyczam:*

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 21 lutego 2020 - 00:34
    ~444 napisał:

    Jasne, że się chwalę... facet z wozu, koniom lżej:)))
    Dobrej nocy Konserwo


    Oj wy postepowe kobiety, takie nowoczesne i samowystarczalne, nie potrzebujace facetow do niczego. Modlcie sie o pokoj i bezpieczenstwo publiczne.

    O wojnie nawet nie wspominam bo to abstrakcja dla ludzi z naszego pokolenia, dawanie dupy za kromke chleba to byla norma tamtejszych 'nowoczesnych' kobiet i kobiet bez faceta.

    Przyklad blizszy naszym czasom opowiem, z wlasnego doswiadczenia. Bylem kiedys z taka jedna (tylko znajoma) 'nowoczesna kobieta' (antyrasistka i jeszcze tam dodatkowo miala inne zboczenia rownouprawnieniowe ;) w Marakeszu na wycieczce na placu dzamal i w tamtejszym suku. Przez cale zwiedzanie suku tak mnie sciskala za ramie, ze mi malo nie ujebala reki, mialem wrazenie, ze jakby mogla to by mi wskoczyla na barana. Potem w hotelu spedzila ponad godzine w lazience, nie wiem co tam robila ale stawiam, że pewnie prala obesrane gacie ;)

    Tak, w praktyce wyglada to wasze - facet z wozu, koniom lzej.

    Dobrej nocy :)







    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kate ~Kate
    ~Kate
    Napisane 21 lutego 2020 - 07:10
    @raz
    hahaha, słabo znasz się na kobietach,
    najwyraźniej jej się podobałeś i wykorzystała sytuację, a co robiła w łazience, to już się lepiej nie zastanawiaj, bo ty się zadowalasz wymuszonym seksem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 21 lutego 2020 - 13:36
    ~Kate napisał:
    @raz
    hahaha, słabo znasz się na kobietach,
    najwyraźniej jej się podobałeś i wykorzystała sytuację. Co robiła w łazience, to już się lepiej nie zastanawiaj, bo ty się zadowalasz wymuszonym seksem


    Siemka Kate,
    Twoje ostanie zdanie (odzielilem kropka) to kwint esencja kobiecej logiki. Jprdl, co ma jedno z drugim ?

    Zeby zrozumiec, ze normalna, kochajaca kobieta stara sie dbac o potrzeby meza, rowniez w sferze seksu, to trzeba miec normalna mentalnosc. Nie zrozumierz przy swojej mentalnosci tego nigdy, ze zona stara sie spelniac potrzeby meza nie z obowiazku, przymusu czy strachu tylko dlatego, ze go kocha i chce aby zwiazek w ktorym sa byl satysfakcjonujacy dla nich obu. To samo sie tyczy faceta.

    Bajki o malzenstwie z dwudziestoletnim starzem gdzie do seksu dochodzi zawsze i tylko wylacznie w zwiazku z niepohamowana namietnoscia ich oboje wynikla w danej chwili to mozesz opowadac dzieciom sasiadow. Juz sam fakt, ze zwykle jedna ze stron inicjuje sex mowi samo za siebie.

    Ty Kate mozesz nam tu opowiadzac jak to z twoim menem uprawiacie sex tylko i wylacznie w momencie gdy wam obojgu rownoczesnie pojawi sie iskra w oczach powodujaca niepohamowana chuc, ktora powoduje, ze rzucacie sie na siebie ruchajac sie do upadlego demolujac przy tym polowe mieszkania. Dziwne by jednak bylo gdyby ktos ci w to uwierzyl.


    Rozszez kobieto horyzonty. Ta wasza nowoczesnosc i postepowosc jest w brew pozorom zamknieta w bardzo ograniczonej przestrzeni i bardzo czarno-biala, ze nie potraficie zrozumiec innego punktu widzenia od tego 'nowoczesnego', ze macie przekonanie, ze jedynie postepowanie takie jak wasze moze dac szczescie kobiecie i stworzyc zdrowy i dlugi zwiazek oparty nie tylko na egoizmie. Postaraj sie zrozumiec, ze MY to nie zawsze znaczy tylko JA.

    Powtorze tez to co juz pisalem tu dziesiatki razy - cipka nie jest ze zlota a fiut nie jest strugany z patyka. To jest clou do zrozumienia zdrowych realcji w zwiazku.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 21 lutego 2020 - 16:28
    ~raz napisał:
    ~444 napisał:

    Jasne, że się chwalę... facet z wozu, koniom lżej:)))
    Dobrej nocy Konserwo


    Oj wy postepowe kobiety, takie nowoczesne i samowystarczalne, nie potrzebujace facetow do niczego. Modlcie sie o pokoj i bezpieczenstwo publiczne.

    O wojnie nawet nie wspominam bo to abstrakcja dla ludzi z naszego pokolenia, dawanie dupy za kromke chleba to byla norma tamtejszych 'nowoczesnych' kobiet i kobiet bez faceta.

    Przyklad blizszy naszym czasom opowiem, z wlasnego doswiadczenia. Bylem kiedys z taka jedna (tylko znajoma) 'nowoczesna kobieta' (antyrasistka i jeszcze tam dodatkowo miala inne zboczenia rownouprawnieniowe ;) w Marakeszu na wycieczce na placu dzamal i w tamtejszym suku. Przez cale zwiedzanie suku tak mnie sciskala za ramie, ze mi malo nie ujebala reki, mialem wrazenie, ze jakby mogla to by mi wskoczyla na barana. Potem w hotelu spedzila ponad godzine w lazience, nie wiem co tam robila ale stawiam, że pewnie prala obesrane gacie ;)

    Tak, w praktyce wyglada to wasze - facet z wozu, koniom lzej.

    Dobrej nocy :)








    W byciu staromodną przeszkadza mi lenistwo:)))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kate ~Kate
    ~Kate
    Napisane 21 lutego 2020 - 17:50
    och @raz
    Masz trochę drewniane poczucie humoru.
    I słabe kojarzenie faktów.
    Napisałam Ci tylko, że Twoje interpretacje zachowania koleżanki są prawdopodobnie zupełnie nietrafione.
    Uwaga wersja dla mało pojętnych facetów:
    napisałam, że nie sądzę, aby przyczyną jej zachowania był strach.
    A na takie sytuacje rozwiązaniem jest równy udział mężczyzn i kobiet w życiu publicznym i sprawna policja, a nie osobisty ochroniarz. Wybacz, ale wolę, się czuć i bezpiecznie, i niezależnie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 21 lutego 2020 - 17:52
    @raz, żeby jeść jabłka nie trzeba mieć sadu. Nawet więcej, nie mając sadu masz czas na delektowanie się jabłkami:*

    Wymuszony seks jest ZAWSZE słaby... a facet, który wymusza... obrzydliwy...
    Kobiet to samo się tyczy, wymuszanie, szantaż, świadome manipulowanie w celu osiągnięcia korzyści kosztem innych jest obrzydliwe. Cała ta gra, o której piszesz, w celu uzyskania seksu i to Twoje przekonanie, że masz rację w tym temacie jest obrzydliwe.
    Sam jesteś obrzydliwy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 21 lutego 2020 - 23:43
    ~Kate napisał:
    och @raz
    Masz trochę drewniane poczucie humoru.
    I słabe kojarzenie faktów.
    Napisałam Ci tylko, że Twoje interpretacje zachowania koleżanki są prawdopodobnie zupełnie nietrafione.
    Uwaga wersja dla mało pojętnych facetów:
    napisałam, że nie sądzę, aby przyczyną jej zachowania był strach.
    A na takie sytuacje rozwiązaniem jest równy udział mężczyzn i kobiet w życiu publicznym i sprawna policja, a nie osobisty ochroniarz. Wybacz, ale wolę, się czuć i bezpiecznie, i niezależnie.


    Kate,
    Fakt moze za bardzo sie spinam czasami w pewnych kwestiach. Do slabego kojarzenia faktow sie nie przyznaje :)

    Ja tam bylem i widzialem, widzialem jebany strach, przerazenie w samym srodku jej oczu.

    Wybacz ale ja tez bym wolal byc pieknym, mlodym, zdrowym i bogatym bezrobotnym. No i co w zwiazku z tym ? No i chuj, moge sobie wolec, chciec. W sumie kto mi zabronic byc idiota po 40stce ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 22 lutego 2020 - 00:02
    ~444 napisał:
    @raz, żeby jeść jabłka nie trzeba mieć sadu. Nawet więcej, nie mając sadu masz czas na delektowanie się jabłkami:*

    Wymuszony seks jest ZAWSZE słaby... a facet, który wymusza... obrzydliwy...
    Kobiet to samo się tyczy, wymuszanie, szantaż, świadome manipulowanie w celu osiągnięcia korzyści kosztem innych jest obrzydliwe. Cała ta gra, o której piszesz, w celu uzyskania seksu i to Twoje przekonanie, że masz rację w tym temacie jest obrzydliwe.
    Sam jesteś obrzydliwy.


    Tos mnie teraz nieco wkurwila. Twoje 'argumenty' sa z dupy wziete, interpretujesz czyjes wypowiedzi jak chcesz. Nie zastanawiasz sie, nie musisz sie odniesc, wystarczy jebnac tekstem z dupy, osmieszyc, pomniejszyc, obrocic kota ogonem bo ty wiesz, zawsze wiesz jak jest. Ty do kurwy nedzy nawet wiesz jak ma lub powinno byc a, nawet jak ktos sie z tym czuje.

    Juz ci pisalem poszerz horyzonty, nie WYMUSZAJ na innych postrzegania swiata przez swoja ciasna glowke. Dyskusja z toba wyglada jak dyskusja z gejem ktory usiluje dowiesc, ze ruchanie go w dupe spowoduje u niego zajscie w ciaze a, jak ktos nie dowierza to jest to problem niedowierzajacego homofoba.

    Czy ja jestem obrzydliwy ? Moze, nie mnie to oceniac. Widzę ,ze ty sie podjelas oceny tego bez mrugniecia okiem.

    Smacznego.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Inez ~Inez
    ~Inez
    Napisane 22 lutego 2020 - 12:03
    Zakładając wątek nie przewidziałam (?) W jakim kierunku potoczy się dyskusja...
    Przypomina to licealne lekcje polskiego" co poeta miał na myśli". Myślę, że skoro Raz, widział ten strach w oczach towarzyszki podróży, to tak było.. A zastanawianie się, co robiła godzinę w toalecie... darujmy sobie. Albo wykorzystajmy jako argumenty do udowodnienia swoich racji.
    Dla mnie wszelkie skrajności - zwłaszcza w sytuacjach międzyludzkich - są nie do przyjęcia.
    Ale to moje zdanie.
    Raz i 444,
    dzięki za rady z wyczerpującym instruktażem :-)
    Miłego weekendu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 22 lutego 2020 - 12:53
    ~Inez napisał:
    Zakładając wątek nie przewidziałam (?) W jakim kierunku potoczy się dyskusja...
    Przypomina to licealne lekcje polskiego" co poeta miał na myśli". Myślę, że skoro Raz, widział ten strach w oczach towarzyszki podróży, to tak było.. A zastanawianie się, co robiła godzinę w toalecie... darujmy sobie. Albo wykorzystajmy jako argumenty do udowodnienia swoich racji.
    Dla mnie wszelkie skrajności - zwłaszcza w sytuacjach międzyludzkich - są nie do przyjęcia.
    Ale to moje zdanie.
    Raz i 444,
    dzięki za rady z wyczerpującym instruktażem :-)
    Miłego weekendu

    Ależ proszę bardzo i polecam się na przyszłość:*
    Weekend zaczął się świetnie, za świetnie niestety:)
    To pewnie dla tego, że szczerze życzyłaś.
    Dziękuję i wzajemnie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 22 lutego 2020 - 13:51
    Inez i nie znikaj, bo komu napiszę jak zrobić taki tort, że facet już nigdy, przenigdy nie spojrzy na żadną inną:*

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy