Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Czy to przyjazn czy raczej romans?

Rozpoczęte przez ~Beatrycze, 21 lis 2022
  • avatar ~Beatrycze ~Beatrycze
    ~Beatrycze
    Napisane 21 listopada 2022 - 23:15
    Moj szef czesto przebywa w towarzystwie swojej niby dobrej kolezanki, ktora tez u nas pracuje. Ona czesto przesiaduje w jego biurze, czasem poza biurem sciskaja sie po kolezensku niby, dotykaja. Kiedys spedzali ze soba razem przerwie, po tym jak kilka osob zwrocilo im uwage, ze ich zachowanie jest nie na miejscu i ze nie wypada, zaczeli wychodzic w tym czasie. On ma zone,
    2 malych dzieci. Drugie nie ma jeszcze roku. Ona meza, dzieci. Ponoc ma problemy malzenskiej i on ja pociesza. Wszyscy o nich plotkuja, kilka osob zwrocilo uwage. Oni uwazaja, ze to przesada bo sa przyjaciolmi i lubia sie. Ale czy takie zachowanie w pracy jest normalne? Raczej nie. Widzialam ich juz nieraz poza praca we 2 na spacerze ( ona mieszka niedaleko mnie). Widzialam tez kilka razy jak on wracal od niej do domu, urywal sie wczesniej znpracy, wracal tak zeby byc w domu jak normalnie po pracy. Widzialam tez ich ze w 4, on z zona, ona z mezem. Ona do niedawna pracowala krocej, teraz wziela sobie dodatkowe godziny i koncza razem. Od tego czasu tez przysluguje jej przerwa obiadowa i na niej wlasnie znikaja. Smierdzi mi romansem. Nie tylko mi. Nawet gdyby ich nie laczylo nic fizycznego uwazam za dziwne. Wiem, ze zona w domu czeka a on ?

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Serio ~Serio
      ~Serio
      Napisane 22 listopada 2022 - 17:39
      Do: ~Beatrycze
      A na czym polega twój problem?

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

      • avatar ~4 ~4
        ~4
        Napisane 22 listopada 2022 - 17:43
        Do: ~Serio
        Ma hemoroidy. I nie może anala. To musi wkurwiać, pomyśl, wczuj się. Wyleczy żylaki, mąż ulży i jej przejdzie.

        Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~♤♡◇♧ ~♤♡◇♧
      ~♤♡◇♧
      Napisane 22 listopada 2022 - 23:45
      Do: ~Beatrycze

      Żadnych dowodów na to, że mają romans nie przedstawiłaś. Plotki, to nic dobrego. Proponuję skupić się na własnym życiu i małżeństwie, bo jeszcze nie tak dawno chyba swojego męża posądzałaś o coś takiego.
      Jak ich przyłapiesz całujących się po francusku lub uprawiających seks wtedy poinformuj rogaczy.
      Każdy może się przyjaźnić z kim chce i rozdawać swoje pieniądze jak chce.

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

      • avatar ~♤♡◇♧ ~♤♡◇♧
        ~♤♡◇♧
        Napisane 23 listopada 2022 - 16:17
        Do: ~♤♡◇♧

        Beatrycze uraziło cię to? Wbijanie szpilki nie było moim zamiarem. Pytałaś o opinię, oto moja.

        Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Beatrycze ~Beatrycze
    ~Beatrycze
    Napisane 22 listopada 2022 - 18:32
    Sie znalazly dwa Trolle

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~4 ~4
      ~4
      Napisane 22 listopada 2022 - 18:42
      Do: ~Beatrycze
      Zaraz Trolle. To Ty przecież napisałaś w innym wątku, że Wam anal z mężem nie wychodzi!
      A tu prezentujesz klasyczny ból dupy.
      Nie martw się. To naprawdę da się wyleczyć. Ja nie żartuje.
      Mąż potem zdrową pupcie wypieści, wymasuje i wszystko będzie dobrze.
      Kurdę, co jest w tym niemiłego?

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Beatrycze ~Beatrycze
    ~Beatrycze
    Napisane 22 listopada 2022 - 18:59
    To trzeba bylo pisac o tym w tamtym watku nie tu. Tu inny temat.
    Dzieki za pocieszenie

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~@@@ ~@@@
    ~@@@
    Napisane 23 listopada 2022 - 07:41
    Skup się na bieliźnie męża, dobrze Ci to wychodzi. Innym daj spokój :-)

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Beatrycze ~Beatrycze
    ~Beatrycze
    Napisane 23 listopada 2022 - 10:09
    Przez to co wyprawia moj maz zaczel byc czujna na wiele dziwnych zachowan. Zdrada to nie tylko wskakiwanie komus do lozka .
    Widze, ze niektorym sprawia radosc przegladanie watkow i wypominanie czegos tam co ktos kiedys napisal. I jeden i drugi robicie to bardzo czesto. Mam nadzieje, ze robi wam to dobrze

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy