Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Czy jeszcze jest gdzieś ktoś kto da mi nic więcej niż to co ja jemu?

Rozpoczęte przez ~Kaja, 24 lis 2021
  • avatar ~Kaja ~Kaja
    ~Kaja
    Napisane 24 listopada 2021 - 22:56
    Cześć. Jestem zdradzoną żonąpróbującą naprawić relacje z mężem ale obecnie szczelił focha że wypominam mu kochankę i śpi kolejne dni w innym pokoju. Kolejny raz mi taką akcje robi a to chyba ja powinnam. Całe życie więcej dawałam niż dostałam od niego. Przykro mi kiedy ja robię podchody żeby wrócił do sypialni a on mnie olewa. To jest przykre nie mogę się przecież prosić żeby ze mną spał

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kaja ~Kaja
    ~Kaja
    Napisane 25 listopada 2021 - 00:09
    Nie pamiętam już jakie to jest uczucie usnąć przy kimś i wiesz ze ta osoba jutro za tydzień będzie dalej .Czy w wieku 40 lat można kogoś takiego poznać tylko nie żonatego ani żadnego w związku szukającego skoku w bok. Może rozwodnika może wdowca a może są jeszcze cudem jacyś kawalerzy który chciał by jeszcze w życiu poszaleć spać w śpiworze na wydmach, zajarać trawkę polecieć na wakacje alincluziw lub spakować namiot na rower i pojechać przed siebie. Dla kogo będę mogła ubrać seksowną bieliznę i poczuć że mnie pragnie. Takiego któremu dam wszystko co mogę ale on zrozumie że dzieci są zawsze na pierwszym miejscu i jeżeli on ma dzieci to ja to też rozumie. Tak wiem jak to przeczytałam mało prawdopodobne

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 25 listopada 2021 - 09:11
    To on powinien sie starac, nie Ty. Tak sie dzieje jesli ktos jest z kims na sile. Zadaj sobie pytanie dlaczego został. Zmusilas go do tego wykorzystujac dzieci? Dlaczego zdradzil? Jego zachowanie mowi ze on nie zaluje i jesli nadarzy sie okazji to bedzie powtorka z rozrywki. Wypominanie kochanki przy kazdej klotni nie jest dobre.

    A tak ogolnie to co jest z wami kobietami ze wybaczacie zdrady i jeszcze robicie rozne tance godowe aby Pan sie przypodobac?! Gdzie jest szacunek do siebie, jakiej wartosci. Tak na sile trzeba byc z kims. Jak mozna kogos kochac dalej po zdradzie i jeszcze tanczyc kolo tej osoby.
    Jak sie kocha i jest sie szczesliwym to sie nie zdradza.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 25 listopada 2021 - 09:15
    Kazdy post zdradzonej kobiety jest taki sam. Zale ze brakuje jej bliskosci, brakuje bo on nie chce jej dac tobie tylko innej. Odlecial na punkcie innej kobiety, a Ty ta zla to przerwalas. Romans kilku miesieczny czy w latach to jest uczucie, uczucie drogie panie do innej kobiety.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zerbi ~Zerbi
    ~Zerbi
    Napisane 25 listopada 2021 - 10:47
    Kaja, nie obraź się ale co to za farmazony wypisujesz. Mąż jak piszesz kolejny raz akcję Tobie odwalił a Ty nadal liczysz na to, że jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki odzyskasz kochanego misiaczka ? Tak, w wieku 40 lat i więcej można poznać wartościową osobę, też po przejściach dla której poznanie Ciebie także będzie losem na loterii. Jesteś kowalem własnego losu ale aby coś zmienić, sama musisz tego chcieć. Facet, który Cię zdradził nie rozdaje kart tylko Ty ale musisz ostro sprawy wziąć w swoje ręce.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy