Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Samochody

części samochodowe valeo - pytania do doradcy

Rozpoczęte przez ~Tomek Doradca Valeo, 20 wrz 2018
  • ~Tomek Doradca Valeo
    ~Tomek Doradca Valeo
    Napisane 20 września 2018 - 22:26
    Witajcie!
    W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką części samochodowych Valeo. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach.

Tomek
    Doradca online Valeo Polska
    valeo.pl

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~kouczan
    ~kouczan
    Napisane 04 października 2018 - 19:07
    Ostatnio pogoda nie rozpieszcza przez co jest więcej wypadków. Czy odpowiednie wycieraczki mogą pomóc w zmniejszaniu tych statystyk?

• ~Tomek Doradca Valeo
    ~Tomek Doradca Valeo
    Napisane 04 października 2018 - 22:51
    ~kouczan napisał:
    Ostatnio pogoda nie rozpieszcza przez co jest więcej wypadków. Czy odpowiednie wycieraczki mogą pomóc w zmniejszaniu tych statystyk?

Witaj kouczan. Zdecydowanie wycieraczki mają bardzo duży wpływ na bezpieczeństwo i komfort jazdy samochodem. Dowodzą temu wyniki przeprowadzanych testów. Czy mogę jeszcze odpowiedzieć na jakieś Twoje pytanie?

• ~kierowca
    ~kierowca
    Napisane 15 listopada 2018 - 10:51
    ~Tomek napisał:

Witaj kouczan. Zdecydowanie wycieraczki mają bardzo duży wpływ na bezpieczeństwo i komfort jazdy samochodem. Dowodzą temu wyniki przeprowadzanych testów.

W takim razie jakie wycieraczki powinny być stosowane żeby ograniczać ryzyko wypadków spowodowane kiepska widocznością kierowców podczas jazdy w deszczu?

• ~kierowca
    ~kierowca
    Napisane 15 listopada 2018 - 10:53
    Jeszcze jedna sprawa jak chodzi o wycieraczki, dlaczego sprzedawcy tak bardzo polecają te hybrydy? Wiem że one są droższe i pewnie chodzi o zysk ale czy one faktycznie się czymkolwiek różnią od tradycyjnych używanych przez znaczną część kierowców?

• ~Tomek Doradca Valeo
    ~Tomek Doradca Valeo
    Napisane 15 listopada 2018 - 19:24
    ~kierowca napisał:
    ~Tomek napisał:

Witaj kouczan. Zdecydowanie wycieraczki mają bardzo duży wpływ na bezpieczeństwo i komfort jazdy samochodem. Dowodzą temu wyniki przeprowadzanych testów.

W takim razie jakie wycieraczki powinny być stosowane żeby ograniczać ryzyko wypadków spowodowane kiepska widocznością kierowców podczas jazdy w deszczu?

kierowca, bardzo zachęcam do sprawdzenia wycieraczek aquablade. Niestety nie są one jeszcze dostępne w sprzedaży aftermarket w związku z tym moim zdaniem najlepiej się sprawdzą wycieraczki hybrydowe. Gwarantują one idealny docisk pióra do szyby a co za tym idzie lepiej wycierają.

~kierowca napisał:
    Jeszcze jedna sprawa jak chodzi o wycieraczki, dlaczego sprzedawcy tak bardzo polecają te hybrydy? Wiem że one są droższe i pewnie chodzi o zysk ale czy one faktycznie się czymkolwiek różnią od tradycyjnych używanych przez znaczną część kierowców?

Jak już napisałem wyżej - wycieraczki hybrydowe gwarantują Ci idealny docisk pióra do szyby ale także mniejszy opór powietrza i cichszą pracę więc różnica jest bardzo duża.

Tomek
    Doradca online Valeo Polska
    valeo.pl

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty