Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Samochody

części samochodowe valeo - pytania do doradcy

Rozpoczęte przez ~Tomek Doradca Valeo, 20 wrz 2018
  • avatar ~mirkun ~mirkun
    ~mirkun
    Napisane 12 kwietnia 2019 - 18:39
    Skąd mam wiedzieć jaką wycieraczkę kupić do mojego auta? Gdzie mogę znaleźć dokładne informacje na ten temat?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kristoff ~kristoff
    ~kristoff
    Napisane 26 kwietnia 2019 - 15:04
    np. na danych wycieraczkach jest zawsze tabelka z informacjami czy pasują do Twojego auta.
    a masz coś na oku i nie wiesz czy to do Twojego auta?
    jaki samochód?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tomek Doradca Valeo ~Tomek Doradca Valeo
    ~Tomek Doradca Valeo
    Napisane 06 maja 2019 - 15:07
    ~Hasimoto napisał:
    ~Tomek napisał:

    Robert, cieszę się, że jesteś zadowolony z tego rozwiązania. Niestety na chwilę obecną w wielu autach ta technologia nie jest dostępna, jednak z czasem na pewno oferta ta będzie skierowana do szerszego grona.

    Chwila coś mi tu nie gra. Czytałem ostatnio artykuł, że tak jak Dordca mówi, ta technologia jest dostępna chyba tylko w volvo i jakiś super brykach. Jakim cudem @Robert kupił wycieraczki aquablade w sklepie i jak je zamontował????

    Hasimoto, technologia AquaBlade wchodzi już jako rozwiązanie aftermarket dla pojedynczych modeli samochodów.
    ~Hasimoto napisał:

    ~Tomek napisał:

    Ciekawski, w ofercie Valeo znajdziesz wycieraczki identyczne z względem tych zamontowanych na linii pierwszego montażu.

    Jakoś to oznaczacie? Przecież macie przynajmniej z 9 rodzai wycieraczek w ofercie...

    Hasimoto, Valeo Silencio to gama wycieraczek dla klientów szukających rozwiązania identycznego z montowanym oryginalnie w nowym samochodzie na linii pierwszego montażu.
    ~mirkun napisał:
    Skąd mam wiedzieć jaką wycieraczkę kupić do mojego auta? Gdzie mogę znaleźć dokładne informacje na ten temat?

    Mirkun, zapraszam na naszą stronę internetową w celu znalezienia produktów przeznaczonych do Twojego samochodu: https://www.valeoservice.pl/pl/techassist#reference
    ~kristoff napisał:
    np. na danych wycieraczkach jest zawsze tabelka z informacjami czy pasują do Twojego auta.
    a masz coś na oku i nie wiesz czy to do Twojego auta?
    jaki samochód?

    kristoff, nasze wycieraczki pasują do wszystkich samochodów. W celu znalezienia odpowiedniego modelu wycieraczek dla naszego modelu auta najlepiej udać się do jednego z naszych autoryzowanych sprzedawców lub poszukać na stronie internetowej w zakładce Tech@ssist.

    Tomek,
    Doradca online Valeo Polska
    https://www.valeoservice.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mirkun ~mirkun
    ~mirkun
    Napisane 08 maja 2019 - 12:33
    ~kristoff napisał:
    np. na danych wycieraczkach jest zawsze tabelka z informacjami czy pasują do Twojego auta.
    a masz coś na oku i nie wiesz czy to do Twojego auta?
    jaki samochód?

    Patrzyłem ostatnio na valeo firsty bo były w selgrosie i visse bo takie mam teraz na aucie. A auto to rover 75. Mam go od niedawna i jeszcze się uczę specyfikacji ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mirkun ~mirkun
    ~mirkun
    Napisane 08 maja 2019 - 12:36
    ~Tomek napisał:

    Mirkun, zapraszam na naszą stronę internetową w celu znalezienia produktów przeznaczonych do Twojego samochodu: https://www.valeoservice.pl/pl/techassist#reference

    Jeżeli mi nie wyskakują żadne hybrydy tzn ze do mojego auta nie mogę ich założyć?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tomek Doradca Valeo ~Tomek Doradca Valeo
    ~Tomek Doradca Valeo
    Napisane 09 maja 2019 - 16:17
    ~mirkun napisał:
    ~Tomek napisał:

    Mirkun, zapraszam na naszą stronę internetową w celu znalezienia produktów przeznaczonych do Twojego samochodu: https://www.valeoservice.pl/pl/techassist#reference

    Jeżeli mi nie wyskakują żadne hybrydy tzn ze do mojego auta nie mogę ich założyć?

    Mirkun, jeśli Ci na tym zależy to skontaktuj się z nami poprzez formuarz kontaktowy na naszej stronie z dokładnymi informacjami na temat modelu Twojego samochodu lub udaj się do jednego z naszych autoryzowanych sprzedawców.

    Tomek
    Doradca online Valeo Polska
    https://www.valeoservice.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tomek Doradca Valeo ~Tomek Doradca Valeo
    ~Tomek Doradca Valeo
    Napisane 16 maja 2019 - 17:56
    ~Hasimoto napisał:
    ~Tomek napisał:

    Robert, cieszę się, że jesteś zadowolony z tego rozwiązania. Niestety na chwilę obecną w wielu autach ta technologia nie jest dostępna, jednak z czasem na pewno oferta ta będzie skierowana do szerszego grona.

    Chwila coś mi tu nie gra. Czytałem ostatnio artykuł, że tak jak Dordca mówi, ta technologia jest dostępna chyba tylko w volvo i jakiś super brykach. Jakim cudem @Robert kupił wycieraczki aquablade w sklepie i jak je zamontował????

    Hasimoto, może Robert ma model, który jest kompatybilny z wycieraczkami AquaBlade. Obecna oferta aftermarket dedykowana jest do:
    - VOLVO XC60 II (09/2017 >) / także w wersji podgrzewanej
    - VOLVO V60 (06/2018 > ) także w wersji podgrzewanej
    - RENAULT ALPINE A110 (12/2017 >)
    - VOLVO V60 (06/2018 >)
    - MB GLE W166 (08.2015>) GLE Coupe (09.2015>) GLS (12.2015>)
    - MB S-Class Coupe C217 (07.2014>) S-Class Cab A217 (03.2016>)
    - MB S-Class W222 and V222 (04.2013>)
    - MB SL R231 (03.2012>)
    - MB E-Class Coupe C238 (02.2017>) E-Class Cab A238 (09.2017>)

    ~Hasimoto napisał:

    ~Tomek napisał:

    Ciekawski, w ofercie Valeo znajdziesz wycieraczki identyczne z względem tych zamontowanych na linii pierwszego montażu.

    Jakoś to oznaczacie? Przecież macie przynajmniej z 9 rodzai wycieraczek w ofercie...

    Hasimoto, wycieraczki o których mówię to wycieraczki z gamy Silencio.

    Tomek,
    Doradca online Valeo Polska
    https://www.valeoservice.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Hasimoto ~Hasimoto
    ~Hasimoto
    Napisane 16 maja 2019 - 22:59
    ~Tomek napisał:

    Hasimoto, może Robert ma model, który jest kompatybilny z wycieraczkami AquaBlade. Obecna oferta aftermarket dedykowana jest do:
    - VOLVO XC60 II (09/2017 >) / także w wersji podgrzewanej
    - VOLVO V60 (06/2018 > ) także w wersji podgrzewanej
    - RENAULT ALPINE A110 (12/2017 >)
    - VOLVO V60 (06/2018 >)
    - MB GLE W166 (08.2015>) GLE Coupe (09.2015>) GLS (12.2015>)
    - MB S-Class Coupe C217 (07.2014>) S-Class Cab A217 (03.2016>)
    - MB S-Class W222 and V222 (04.2013>)
    - MB SL R231 (03.2012>)
    - MB E-Class Coupe C238 (02.2017>) E-Class Cab A238 (09.2017>)

    Chyba się w takim razie z nim zaprzyjaźnię skoro którąś z tych bryk jeździ... Jest jakaś szansa że szarzy zwykli użytkownicy kiedyś dostaną też takie rozwiązania?

    ~Tomek napisał:

    Hasimoto, wycieraczki o których mówię to wycieraczki z gamy Silencio.

    W jakich sklepach mogę je znaleźć? Są dostępne też w sieciówkach te wycieraczki z serii silencio?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~nosacz ~nosacz
    ~nosacz
    Napisane 21 maja 2019 - 22:37
    A co wy się na to valeo tak uparliście? Mało jest dobrych firm od wycieraczek? Ja właśnie dobijam moje od heinera i też są spoko. Poza tym to tylko wycieraczki...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tomek Doradca Valeo ~Tomek Doradca Valeo
    ~Tomek Doradca Valeo
    Napisane 23 maja 2019 - 12:42
    ~Hasimoto napisał:
    ~Tomek napisał:

    Hasimoto, może Robert ma model, który jest kompatybilny z wycieraczkami AquaBlade. Obecna oferta aftermarket dedykowana jest do:
    - VOLVO XC60 II (09/2017 >) / także w wersji podgrzewanej
    - VOLVO V60 (06/2018 > ) także w wersji podgrzewanej
    - RENAULT ALPINE A110 (12/2017 >)
    - VOLVO V60 (06/2018 >)
    - MB GLE W166 (08.2015>) GLE Coupe (09.2015>) GLS (12.2015>)
    - MB S-Class Coupe C217 (07.2014>) S-Class Cab A217 (03.2016>)
    - MB S-Class W222 and V222 (04.2013>)
    - MB SL R231 (03.2012>)
    - MB E-Class Coupe C238 (02.2017>) E-Class Cab A238 (09.2017>)

    Chyba się w takim razie z nim zaprzyjaźnię skoro którąś z tych bryk jeździ... Jest jakaś szansa że szarzy zwykli użytkownicy kiedyś dostaną też takie rozwiązania?

    Hasimoto, niestety na chwilę obecną nie jestem w stanie odpowiedzieć Ci na to pytanie. Obawiam się jednak, że tak innowacyjne rozwiązanie na chwilę obecną może być zastosowane tylko w nowych samochodach.
    ~Hasimoto napisał:

    ~Tomek napisał:

    Hasimoto, wycieraczki o których mówię to wycieraczki z gamy Silencio.

    W jakich sklepach mogę je znaleźć? Są dostępne też w sieciówkach te wycieraczki z serii silencio?

    Hasimoto, nasze produkty najlepiej kupować wyłącznie u autoryzowanych sprzedawców. Zapraszamy do filii Inter Cars, ich siedzi warsztatów Q-Serwis lub sieci i warsztatów ProfiAuto naszego klienta Moto Profil. Ponadto, nasi oficjalni dystrybutorzy to m.in.: Inter Team, Hart, Gordon, Motorol, Motogama, Elit Polska.
    ~nosacz napisał:
    A co wy się na to valeo tak uparliście? Mało jest dobrych firm od wycieraczek? Ja właśnie dobijam moje od heinera i też są spoko. Poza tym to tylko wycieraczki...

    nosacz, a czy kiedykolwiek próbowałeś naszych wycieraczek? Chociaż tych budżetowych z gamy First?

    Tomek,
    Doradca online Valeo Polska
    https://www.valeoservice.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~nosacz ~nosacz
    ~nosacz
    Napisane 23 maja 2019 - 17:56
    ~Tomek napisał:

    Hasimoto, nasze produkty najlepiej kupować wyłącznie u autoryzowanych sprzedawców. Zapraszamy do filii Inter Cars, ich siedzi warsztatów Q-Serwis lub sieci i warsztatów ProfiAuto naszego klienta Moto Profil. Ponadto, nasi oficjalni dystrybutorzy to m.in.: Inter Team, Hart, Gordon, Motorol, Motogama, Elit Polska.

    A ja widziałem te wasze valeo też w selgrosie. I było ich bardzo dużo. Wisiały sobie obok boscha i jeszcze czegoś. Tam też sprzedajecie oficjalnie?

    ~Tomek napisał:

    nosacz, a czy kiedykolwiek próbowałeś naszych wycieraczek? Chociaż tych budżetowych z gamy First?

    Póki co nie, jeżdżę na Heynerach i boscha bo oni wkładają wycieraczki do nowych samochodów więc myślę że można zaufać marce.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kuzdyb ~kuzdyb
    ~kuzdyb
    Napisane 30 maja 2019 - 23:15
    ~nosacz napisał:

    A ja widziałem te wasze valeo też w selgrosie. I było ich bardzo dużo. Wisiały sobie obok boscha i jeszcze czegoś. Tam też sprzedajecie oficjalnie?

    Jak były w sklepie tak wielkim jak selgros to muszą mięc jakąś umowę z hurtownią gdzie są oryginalły valeo nie? Logiczne.
    ~nosacz napisał:

    Póki co nie, jeżdżę na Heynerach i boscha bo oni wkładają wycieraczki do nowych samochodów więc myślę że można zaufać marce.

    A to ma jakiekolwiek zanczenie? Wycieraczka ma być dobra i spełniać swoje zadanie. Dla mnie marka ma 2 rzędne znaczenie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tomek Doradca Valeo ~Tomek Doradca Valeo
    ~Tomek Doradca Valeo
    Napisane 31 maja 2019 - 11:20
    Nosacz, jeżeli wycieraczki były w sklepie to z całą pewnością pochodziły z legalnego źródła i były wyprodukowane w oficjalnej fabryce Valeo. Jeżeli chodzi o dostarczanie produktów na linię pierwszego montażu to tutaj muszę sprostować Twój post. Valeo zaopatruje zdecydowaną większość linii montażowych. W związku z tym w nowych samochodach z całą pewnościa spotkasz się z wycieraczkami Valeo.

    Tomek,
    Doradca online Valeo Polska
    https://www.valeoservice.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czydziecioch ~czydziecioch
    ~czydziecioch
    Napisane 05 czerwca 2019 - 20:29
    ~Tomek napisał:
    Nosacz, jeżeli wycieraczki były w sklepie to z całą pewnością pochodziły z legalnego źródła i były wyprodukowane w oficjalnej fabryce Valeo. Jeżeli chodzi o dostarczanie produktów na linię pierwszego montażu to tutaj muszę sprostować Twój post. Valeo zaopatruje zdecydowaną większość linii montażowych. W związku z tym w nowych samochodach z całą pewnościa spotkasz się z wycieraczkami/quote]
    A nie wiem czy tak do końca jest. Mam wrażenie, że w mojej skodzie firmowej nie ma valeo, a auto ma 3 miesiące. Aż jutro rano z ciekawości sprawdze czy nie mija się pan z prawdą.
    ~kuzdyb napisał:

    A to ma jakiekolwiek zanczenie? Wycieraczka ma być dobra i spełniać swoje zadanie. Dla mnie marka ma 2 rzędne znaczenie.

    Wiesz jak jest coś sygnowane marką producencką to jest znak jakości w pewnym sensie. Jeżeli chcesz mieć porządny zegarek to myślisz o Rolexie a nie o chińczyku z allieexpress.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~TomekDoradcaValeo ~TomekDoradcaValeo
    ~TomekDoradcaValeo
    Napisane 07 sierpnia 2019 - 18:01
    [quote=~czydziecioch
    A nie wiem czy tak do końca jest. Mam wrażenie, że w mojej skodzie firmowej nie ma valeo, a auto ma 3 miesiące. Aż jutro rano z ciekawości sprawdze czy nie mija się pan z prawdą.
    Witaj,
    Udało Ci się już zweryfikować moją wiadomość? Jaki efekt sprawdzenia marki producenta wycieraczki w Twoim samochodzie?
    Pozdrawiam
    Tomek
    Doradca Online Valeo Polska


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tomek Doradca Valeo ~Tomek Doradca Valeo
    ~Tomek Doradca Valeo
    Napisane 07 sierpnia 2019 - 18:03
    ~kuzdyb napisał:

    A to ma jakiekolwiek zanczenie? Wycieraczka ma być dobra i spełniać swoje zadanie. Dla mnie marka ma 2 rzędne znaczenie.

    Witaj,
    Jakość wycieraczek idzie wraz z producentem czyli marką. Jeżeli zależy ci na wydajności i bezpieczeństwie to zdecydowanie lepiej jest zakupić wycieraczki od renomowanego producenta jak Valeo.
    Pozdrawiam
    Tomek
    Doradca Online Valeo Polska

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kuzdyb ~kuzdyb
    ~kuzdyb
    Napisane 08 sierpnia 2019 - 19:02
    ~Tomek napisał:

    Witaj,
    Jakość wycieraczek idzie wraz z producentem czyli marką. Jeżeli zależy ci na wydajności i bezpieczeństwie to zdecydowanie lepiej jest zakupić wycieraczki od renomowanego producenta jak Valeo.
    Pozdrawiam
    Tomek
    Doradca Online Valeo Polska

    e tam. Naciąganie i nabijanie w butelkę. Wycieraczki są takie same. Nie wymyślicie niczego rewolucyjnego. Guma + plastikowy stelaż. Każdy jest to w stanie produkować. Tylko jedni maja ładne logo i duże ceny, a inni nisie ceny i gorsza markę ot co.
    @30dziecioch tylko rolexa kupujesz raz na całe życie, a wycieraczki wywalasz po pół roku jak tylko przestają spełniać swoje zadanie więc troche kiepskie porównanie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kuzdyb ~kuzdyb
    ~kuzdyb
    Napisane 08 sierpnia 2019 - 19:02
    ~Tomek napisał:

    Witaj,
    Jakość wycieraczek idzie wraz z producentem czyli marką. Jeżeli zależy ci na wydajności i bezpieczeństwie to zdecydowanie lepiej jest zakupić wycieraczki od renomowanego producenta jak Valeo.
    Pozdrawiam
    Tomek
    Doradca Online Valeo Polska

    e tam. Naciąganie i nabijanie w butelkę. Wycieraczki są takie same. Nie wymyślicie niczego rewolucyjnego. Guma + plastikowy stelaż. Każdy jest to w stanie produkować. Tylko jedni maja ładne logo i duże ceny, a inni nisie ceny i gorsza markę ot co.
    @30dziecioch tylko rolexa kupujesz raz na całe życie, a wycieraczki wywalasz po pół roku jak tylko przestają spełniać swoje zadanie więc troche kiepskie porównanie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~varok ~varok
    ~varok
    Napisane 21 sierpnia 2019 - 21:19
    Kto się wgl przejmuje rodzajem wycieraczek? Każde działają tak samo tylko ceny różne. Bardziej martwiłbym sie o opony, hamulce i takie ekploatacyjne podzespoły

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~TomekDoradcaValeo ~TomekDoradcaValeo
    ~TomekDoradcaValeo
    Napisane 22 sierpnia 2019 - 20:39
    ~kuzdyb napisał:

    e tam. Naciąganie i nabijanie w butelkę. Wycieraczki są takie same. Nie wymyślicie niczego rewolucyjnego. Guma + plastikowy stelaż. Każdy jest to w stanie produkować. Tylko jedni maja ładne logo i duże ceny, a inni nisie ceny i gorsza markę ot co.

    Witaj,
    Niestety nie masz racji, ponieważ każdy producent wykonuje wycieraczki inaczej. Kluczowe znaczenie ma tutaj zastosowany rodzaj tworzywa do wykonania pióra wycieraczki jak i stelażu. Wszystko komplikuje się na poziomie rodzajów wycieraczek, tj. hybrydy, płaskie, szkieletowe.
    Jeżeli chodzi o innowacje to słyszałeś może o technologii Aquablade, którą wprowadza Valeo?

    Tomek,
    Doradca online Valeo Polska

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy