Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Czego kobiety nie znoszą w facetach?

Rozpoczęte przez ~, 03 lut 2013
  • avatar ~Facetpo40 ~Facetpo40
    ~Facetpo40
    Napisane 03 lutego 2013 - 19:15
    Dziś nasze partnerki są wobec nas bardzo wymagające. Jeśli nie dajesz rady jej usatysfakcjonować - zostaniesz zmieniony na lepszy model. Nic w tym złego - w końcu my lubimy mieć poprzeczkę wysoko! Czego jednak kobiety nie są w stanie znieść u dojrzałych facetów XXI wieku? Co sprawia, że nasze związki się rozpadają? Gdzie mamy szukać winy, co poprawić, czego unikać? Miłe Panie - to wątek dla Was - napiszcie nam, czego w nas nie znosicie, co Was wkurza i co sprawia, że w Waszych pięknych oczach tracimy szacunek?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Hermina44 ~Hermina44
    ~Hermina44
    Napisane 03 lutego 2013 - 19:28
    Drogi Serwisie Facetpo40.pl
    my Was uwielbiamy, zycie bez Was traci sens. Zapytanie jest zbyt kategoryczne, zbyt pejoratywne. Kazda z nas nie znosi jakiegos faceta, kazda z nas ma zal do jednego lub kilku. Kazda ma swoja historie damsko-meska. Ogolnie: nie klam, nie zdradzaj, nie oszukuj, nie udawaj. Nie patrz ostentacyjnie w biust gdy rozmawiasz z kobieta, nie rozbieraj ja wulgarnie wzrokiem :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Anna ;-) ~Anna ;-)
    ~Anna ;-)
    Napisane 03 lutego 2013 - 20:22
    A ja bym chciała aby facet rozbierał mnie wzrokiem i nie miał nic przeciwko mojej dużej dooopie :-D
    Panowie płaćcie alimenty, nie oszukujcie, nie spotykajcie się z kilkoma kobietami na raz, nie chodźcie na dz.... jeśli jesteście w związku z kobietą, zbierajcie po sobie śmierdzące skarpetki i naczynia po posiłkach.
    I najważniejsze NIE NARZEKAJCIE ŻE KAŻDA KOBIETA TO MATERIALISTKA bo nie płaci w restauracji kiedy ją zapraszacie na kolację. Czy po zakończonym związku nie wypominajcie, że musieliście łożyć na swoje utrzymanie :-p i na koszty prezentacji swojej ukochanej :-D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Teresa ~Teresa
    ~Teresa
    Napisane 03 lutego 2013 - 21:49
    Chciałabym żebyście dali tyle ile wymagacie od nas...wtedy będziemy zawsze szczęśliwe. .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~walentyna ~walentyna
    ~walentyna
    Napisane 03 lutego 2013 - 23:33
    rozumiem, że nasze tu postulaty mają być niejako wskazówką dla tych mężczyzn, którzy widzą również belkę we własnym oku ;). ok, fajne. proponuję, aby założyć również wątek, w którym to faceci dosadnie powiedza, czego nie znosza u kobiet, co ich odstrasza i odrzuca. Mysle, ze lektura obu watkow mogłaby byc swoistym katharsis zarowno dla kobiet jak i mezczyzn. Mamy coraz wiecej singli i rozwodow, wiec moze jednak, rzeczywiscie cos jest na rzeczy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Asia ~Asia
    ~Asia
    Napisane 03 lutego 2013 - 23:42
    Ja na przykład nienawidzę niezdecydowanych mężczyzn.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maja ~Maja
    ~Maja
    Napisane 03 lutego 2013 - 23:46
    Facet, który nie potrafi podejmować decyzji jest jak miękka faja, traci cały seksapil. Natychmiast budzi się we mnie modliszka...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kobieta27 ~kobieta27
    ~kobieta27
    Napisane 04 lutego 2013 - 09:02
    Drodzy panowie po 40, nie próbujcie się zmieniać na siłę. Każdy z was jest wspaniały na swój sposób. Nie bądzcie pozerami i nie miejcie kompleksów z powodu swojego wieku, on właśnie dla wielu młodszych kobiet jest powodem uwielbienia :) Zadając pytanie, czego kobiety w was nienawidzą, nie dowiecie się niczego nowego...
    I...patrzcie wulgarnym wzrokiem, nawet gdy w waszych główkach nie urodził się żaden niecny zamiar xD Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marta ~Marta
    ~Marta
    Napisane 04 lutego 2013 - 10:38
    Osobiście nie znoszę, gdy facet unika rozmowy i udaje, że nie ma problemu. Zamiast coś wyjaśnić, porozmawiać o tym, że coś mu się nie podoba, on chowa urazę, ucina krótko rozmowę, a potem ten żal się w nim kumuluje i wypływa w najmniej oczekiwanym momencie wodospadem pretensji.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dama ~dama
    ~dama
    Napisane 04 lutego 2013 - 12:02
    Wkurza mnie, gdy facet upija się na maksa, gdy jest w moim towarzystwie na imprezie. Facet powinien być oparciem dla kobiety, dawać jej poczucie bezpieczeństwa - a nie tracić kontrolę i okazywac swoją bezbronność po pijaku. Albo, co gorsza, agresję. Że o głupocie nie wspomnę, bo IQ po alko facetom strasznie spada...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~iiidal ~iiidal
    ~iiidal
    Napisane 04 lutego 2013 - 12:34
    Drodzy kochani panowie :-)
    Mężczyzna nie może być tchórzem.
    I nie mam na myśli reakcji na "wściekłych bandziorów"
    Mam na myśli życie codzienne w każdym jego przejawie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Miroslaw ~Miroslaw
    ~Miroslaw
    Napisane 04 lutego 2013 - 13:00
    A jesli daje i kobieta twierdzi ze zabieram jej przestrzen ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Asia ~Asia
    ~Asia
    Napisane 04 lutego 2013 - 13:22
    O właśnie unikanie wyjaśnień i udawanie, że nic się nie stało, to jest tchórzostwo!! I pijaństwo, tu ciężko się nie zgodzić!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kudata ~kudata
    ~kudata
    Napisane 04 lutego 2013 - 13:52
    zgodzę się z pewnym wpisem, gdzie ktoś napisał rozsądnie, iż kobieta nie lubi TEGO KONKRETNEGO faceta, a nie wszystkich huura. Niemniej wszyscy macie to samo - wam wolno kręcić i podrywać kilka na raz kobiet, wtedy jesteście macho. Nam kobietom nie wolno, bo wtedy jestesmy dziwkami. No cóż, wypadałoby schować te obłudę głęboko i zacząć być po prostu uczciwym człowiekiem, neie ważne - facetem czy babeczką.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ja:) ~Ja:)
    ~Ja:)
    Napisane 04 lutego 2013 - 15:41
    Dbajcie o kobietki i nie popadajcie w rutynę ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~grenadier ~grenadier
    ~grenadier
    Napisane 05 lutego 2013 - 12:00
    Czego kobiety nie lubią, na pewną ;Niezdecydowania ,byle jakości,braku jakichkolwiek poglądów,braku odwagi ,pantoflarzy, mami synków ,braku sposobu na życie ,braku zainteresowania nią ,Taki facet jest tylko do wykopania z życia kobiety i co ciekawe to kobiety uwielbiają mężczyzn którymi interesują się inne kobiety, tu działa podświadomość że warty on jest starań i zachodu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wJa ~wJa
    ~wJa
    Napisane 06 lutego 2013 - 21:47
    irytujące jest to, że Facetowi trzeba bardzo wiele rzeczy podpowiadać.... prowadzić za rączkę jak dzieciaka....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magda ~Magda
    ~Magda
    Napisane 06 lutego 2013 - 22:20
    Zgodnie z zasadą "zmień swoje pytanie, a zmienisz swoje życie", może już czas zamieścić pytanie "Co kobiety uwielbiają w facetach?" Co mi z tego, że powiem, czego nie chcę. Wciąż brak jasnej instrukcji, czego chcę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Może coacha wam potrzeba?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Szarytka ~Szarytka
    ~Szarytka
    Napisane 08 lutego 2013 - 00:01
    Czego nie znoszę? Hipokryzji i kłamania w żywe oczy!
    A co uwielbiam (zgodnie z sugestią poprzedniej Komentatorki)? Minimum przyzwoitości, spójności czynów ze słowami i... intelektualne afrodyzjaki ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~megusta ~megusta
    ~megusta
    Napisane 25 lutego 2013 - 11:40
    Dobrze Magda odwróciła pytanie - każdy ma wady i nic się na to nie poradzi. Skupcie się na zaletach - poczucie humoru, estetyczny wygląd, inteligencja, szacunek dla drugiej osoby to jest to co bardzo cenie w facetach :))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3 4
Strona 1 z 4
następna
Strona 1 z 4 następna

Gorące tematy