Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Cuckold

Rozpoczęte przez ~Tadek, 11 gru 2022
  • avatar ~Marynarz ~Marynarz
    ~Marynarz
    Napisane 04 stycznia 2023 - 16:24
    Nie bądźmy tacy nieludzcy:) niech sobie potrzebie:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tadek ~Tadek
    ~Tadek
    Napisane 04 stycznia 2023 - 23:17
    Specjalnie dla żony zamówiłem 10 murzynow prosto z Afryki. Oj będzie zabawa, będzie zadowolona

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tadek ~Tadek
    ~Tadek
    Napisane 08 stycznia 2023 - 10:59
    Oj było zabawy z murzynami, tylko sprzątania spermy dwa dni. Teraz organizuje autobus arabów.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 08 stycznia 2023 - 11:07
    ~Tadek napisał:
    Oj było zabawy z murzynami, tylko sprzątania spermy dwa dni. Teraz organizuje autobus arabów.



    Lepiej zorganizuj sobie sztab psychiatrów

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gość ~Gość
    ~Gość
    Napisane 18 lutego 2023 - 13:00
    ~Tadek napisał:
    Mam pytanie chcemy z żoną spróbować cuckold czy ktoś ma w tym doświadczenie

    Z moją żoną tak się bawiliśmy... Jest to wspaniałe... Autentycznie i nie żadna jest to bajka. Naprawdę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pawel ~Pawel
    ~Pawel
    Napisane 18 lutego 2023 - 13:06
    ~Gość napisał:
    ~Tadek napisał:
    Mam pytanie chcemy z żoną spróbować cuckold czy ktoś ma w tym doświadczenie

    Z moją żoną tak się bawiliśmy... Jest to wspaniałe... Autentycznie i nie żadna jest to bajka. Naprawdę.

    Jakie zabawy lubicie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Xxx ~Xxx
    ~Xxx
    Napisane 25 lutego 2023 - 03:44
    Najpierw trzeba ustalić pewne zasady z partnerem partnerką my też z żoną bawimy się na imprezach swing właśnie wróciliśmy z takiej imprezy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Żaneta ~Żaneta
    ~Żaneta
    Napisane 25 lutego 2023 - 09:48
    Mąż mnie namawia na sex w większym gronie ale ja bym się chyba krępowała

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Xxx ~Xxx
    ~Xxx
    Napisane 25 lutego 2023 - 10:12
    Nie ma się co krępować są tam różni ludzie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~abstrahuj ~abstrahuj
    ~abstrahuj
    Napisane 14 kwietnia 2023 - 11:01
    ~Tadek napisał:
    Oj było zabawy z murzynami, tylko sprzątania spermy dwa dni. Teraz organizuje autobus arabów.


    smiechlem srogo. bys mial numer do kierowcy autobusu to bym prosil, tez mnie kreca takie klimaty.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzysztof ~Krzysztof
    ~Krzysztof
    Napisane 02 stycznia 2024 - 17:53
    Cześć, mam partnerkę, która zdradza mnie regularnie za moją wiedzą i przyzwoleniem – bardzo mi się to podoba i podnieca mnie. Od niedawna uprawiamy seks z udziałem Jej stałego kochanka.
    Partnerka zobowiązała mnie do posłuszeństwa w kwestiach seksualnych, a ja – jako typ z natury uległy – z przyjemnością się na to zgodziłem. Podstawowym dozwolonym mi sposobem osiągania seksualnej satysfakcji jest onanizm – moja ukochana nazywa mnie swoim trzepichujkiem – ale na to też pozwala mi zależnie od kaprysu i, jak mawia, kiedy zasłużę, to znaczy kiedy wyliżę jej cipkę do kilku orgazmów. Mówi wtedy do mnie: „Piesek był grzeczny, piesek może sobie zwalić, piesek zasłużył”, i śmieje się w głos patrząc, jak klęcząc przez Nią trzepię sobie kapucyna jak nastolatek. Czasami każe mi przerwać tuż przed końcem i iść spać ze stojącą pałą. Nie wolno mi się wtedy przez całą noc spuścić, mimo że, leżąc odwrócona do mnie plecami, ociera się wtedy swoimi jędrnymi pośladkami o mojego członka.
    Pamiętam, kiedy mi obciągała – robi to po mistrzowsku, żadna kobieta nie wywoływała u mnie takich wytrysków. Ale jakiś czas temu postanowiła, że nie będzie już mi tego robić, że jestem za cienki, a mój chujek to mikrus –często wyśmiewa się z rozmiarów mojego członka, kiedy sobie popije – a robi to często – również w towarzystwie, dodając, że nie jestem w stanie jej nim zaspokoić, czym wzbudza ogólny rechot, sprawia, że w oczach mężczyzn pojawia się jawna propozycja, a ja spuszczam wtedy zawstydzony wzrok i rumienię się jak panienka, co wzbudza jeszcze większą wesołość towarzystwa. Teraz, kiedy uprawiamy seks we trójkę z jej kochankiem, wolno mi tylko głodnym wzrokiem patrzeć, jak ze smakiem oblizuje jego wielkiego kutasa i zachłannie wypełnia sobie nim usta. Mówię jej wtedy, jak bardzo ją kocham.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jack ~Jack
    ~Jack
    Napisane 02 stycznia 2024 - 18:33
    Mickiewicz i Słowacki przy Twojej twórczości się po prostu chowa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jacek ~Jacek
    ~Jacek
    Napisane 02 stycznia 2024 - 18:47
    Osobiście nie mam nic do ludzi bawiących się w klimaty swing. Swego czasu z żoną bywaliśmy na takich imprezach ale gość ma fantazje

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzysztof ~Krzysztof
    ~Krzysztof
    Napisane 03 stycznia 2024 - 15:53
    Dzięki, Jack. :):):)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zenek ~Zenek
    ~Zenek
    Napisane 03 stycznia 2024 - 16:52
    Fantazja ludzka nie ma granic a że to nie ma to wiele wspólnego z prawdą to już inna bajka.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Macin ~Macin
    ~Macin
    Napisane 28 stycznia 2024 - 21:29
    Ja wymyslilem trojkaty z facetami i zona i z pierwsza sie rozwiadlem bo zdradzala mnie z gosciem co mial wielszego. Druga zona zrobila sobie gangbang z 5 w naszej sypialni jak bylem w delegacji… kobiety to kurwy a rozmiar ma znaczenie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Renata ~Renata
    ~Renata
    Napisane 28 stycznia 2024 - 21:40
    Każda Kobieta ci to powie że rozmiar ma znaczenie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 29 stycznia 2024 - 12:52
    ~Renata napisał:
    Każda Kobieta ci to powie że rozmiar ma znaczenie

    Może więcej kobiet niech wypowie się ;).

    Swoją drogą zastanawiam się czemu kobiety zostają bi z naciskiem mocnym na kobiety??

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Milenka ~Milenka
    ~Milenka
    Napisane 06 lutego 2024 - 18:29
    Nic dziwnego że tak jest przecież zawsze duży może więcej i lepiej załatwić sprawę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3 4
Strona 4 z 4
poprzednia Strona 4 z 4

Gorące tematy