Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Cuckold

Rozpoczęte przez ~Tadek, 11 gru 2022
  • avatar ~Tadek ~Tadek
    ~Tadek
    Napisane 11 grudnia 2022 - 19:23
    Mam pytanie chcemy z żoną spróbować cuckold czy ktoś ma w tym doświadczenie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Grzegorz ~Grzegorz
    ~Grzegorz
    Napisane 11 grudnia 2022 - 20:02
    Jest super, pamiętaj o wazelinie pamiętaj bo mnie dupa piekła

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tadek ~Tadek
    ~Tadek
    Napisane 11 grudnia 2022 - 20:14
    Ja pytam poważnie a ktoś sobie żarty robi, nie jestem pedałem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 11 grudnia 2022 - 20:54
    ~Tadek napisał:
    Mam pytanie chcemy z żoną spróbować cuckold czy ktoś ma w tym doświadczenie



    Cuckold jest dla frajerów którzy nie potrafią dogodzić własnej kobiecie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Prawiczek19cm ~Prawiczek19cm
    ~Prawiczek19cm
    Napisane 11 grudnia 2022 - 21:24
    ~Kpr napisał:
    ~Tadek napisał:
    Mam pytanie chcemy z żoną spróbować cuckold czy ktoś ma w tym doświadczenie



    Cuckold jest dla frajerów którzy nie potrafią dogodzić własnej kobiecie.


    Ja mogę twoja żonkę pogruchać za darmo i się spuścić na ciebie.
    Podaj adress

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tadek ~Tadek
    ~Tadek
    Napisane 11 grudnia 2022 - 23:38
    Żona zaproponowała żeby spróbować

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 11 grudnia 2022 - 23:42
    ~Tadek napisał:
    Żona zaproponowała żeby spróbować



    Czemu mnie to nie dziwi. Pewnie od dawna próbuje tylko teraz chce to "zalegalizować" założę się że już nawet ma kandydata.
    Puknij się chłopie w łeb, jaki normalny facet odda swoją żonę innemu do rzniecia i jeszcze będzie na to patrzał? Chyba jakiś inwalida seksualny.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tadek ~Tadek
    ~Tadek
    Napisane 11 grudnia 2022 - 23:52
    Potrafię żonę zaspokoić tylko stwierdziła że można spróbować czegoś innego z dwoma czyli ja i jeszcze ktoś

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~On ~On
    ~On
    Napisane 12 grudnia 2022 - 00:41
    ~Tadek napisał:
    Potrafię żonę zaspokoić tylko stwierdziła że można spróbować czegoś innego z dwoma czyli ja i jeszcze ktoś

    A po co ty? Niech żona przyprowadzi dwóch innych, a ty popatrzysz sobie. Jak będziesz grzecznym i posłusznym frajerem, to może cipkę że śmietanki dadzą ci wylizać.
    A swoją drogą nie słuchasz mnie!!! Mówiłem, żebyś poszedł do psychologa z tym problemem, a ty ciągle nowe wątki zakładasz, pod różnymi nickami:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 12 grudnia 2022 - 16:09
    Tadek tutaj już był jeden co żonę oddał innym. Skończy się historia rozwodem i traumą kolesia. Pamiętaj że w dalszym ciągu to zdrada. Nie masz wiedzy odnośnie zdrady i tym co się z człowiekiem dzieje po niej. Stary ja już od kwietnia sam i dalej czuje że nie jestem gotowy na żadne związki. Myślę że po roku czy 2 będzie już ok, na tyle psychika będzie stabilna.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Naleśnik ~Naleśnik
    ~Naleśnik
    Napisane 12 grudnia 2022 - 21:41
    ~Tadek napisał:
    Potrafię żonę zaspokoić tylko stwierdziła że można spróbować czegoś innego z dwoma czyli ja i jeszcze ktoś

    Coś na wasze klimaty
    https://youtu.be/T5WpPLRrhac

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nienormalny ~Nienormalny
    ~Nienormalny
    Napisane 14 grudnia 2022 - 00:38
    ~Tadek napisał:
    Żona zaproponowała żeby spróbować


    To ty jej zaproponuj ona + inna kobieta i ty. Wtedy zobacz jaka będzie reakcja. Zapewne wiem jaka :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 14 grudnia 2022 - 01:32
    ~Nienormalny napisał:
    ~Tadek napisał:
    Żona zaproponowała żeby spróbować


    To ty jej zaproponuj ona + inna kobieta i ty. Wtedy zobacz jaka będzie reakcja. Zapewne wiem jaka :)

    Niech zaproponuje żeby ona wprowadziła się do nich i przejęła funkcje żony. Będzie taki eksperyment. Może spodoba mi się harem. Potem można więcej kobiet mieć. Z czasem nawet mógłby przestać pracować.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Daniel ~Daniel
    ~Daniel
    Napisane 14 grudnia 2022 - 15:50
    A ja myślę że wszystko jest dla ludzi. Fakt tak jak koledzy wyżej napisali każdy człowiek jest inny i nie wiadomo jak po takiej zabawie to zniesie jedna osoba się załamie a druga będzie to kontynuować. W tamtym roku mnie moja żona też namówiła na coś podobnego ale na seks grupowy z jej koleżanka i jej mężem u nich w domu. Szczerze ani mnie ani mojej żonie to się nie spodobało i postanowimy ze więcej na takie zabawy się nie zgodzimy. No ale fakt ciekawość też była na pierwszym miejscu ale rzeczywistość jest trochę inna niż na filmach.....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 14 grudnia 2022 - 16:47
    ~Daniel napisał:
    A ja myślę że wszystko jest dla ludzi. Fakt tak jak koledzy wyżej napisali każdy człowiek jest inny i nie wiadomo jak po takiej zabawie to zniesie jedna osoba się załamie a druga będzie to kontynuować. W tamtym roku mnie moja żona też namówiła na coś podobnego ale na seks grupowy z jej koleżanka i jej mężem u nich w domu. Szczerze ani mnie ani mojej żonie to się nie spodobało i postanowimy ze więcej na takie zabawy się nie zgodzimy. No ale fakt ciekawość też była na pierwszym miejscu ale rzeczywistość jest trochę inna niż na filmach.....

    Niestety zwzwyczsj swing związki rozpadają się. Ileż można partnerem się dzielić. Gościu stąd chodził z partnerka 10 lat na swing i zostawiła go na rzecz stałego partnera. Chodzi o to że szon to stan umysłu. Niby wszystko dla ludzi, ale takimi głupimi banałami tłumaczy się swoje preferencje. Nie bez powodu erotyczny czat jest najbardziej obłożony. Przecież statystyczny człowiek nie chciałby żeby jego kobieta miała 100 partnerów swing na przestrzeni 5 lat. To tak jak z tym kolesiem który twierdzi że fajnie było, ale kobieta sobie na stałe znalazła faceta który nie lubi swingu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Daniel ~Daniel
    ~Daniel
    Napisane 14 grudnia 2022 - 17:12
    Domyślam się że są pary które robią to systematycznie i może im to odpowiada. Autor postu chciał tylko się dowiedzieć jakie i kto ma opinie o tej całej sytuacji. Tak jak wspominałem ja i małżonka spróbowaliśmy seksu grupowego i to nie dla mnie moja żona mówi że też to nie dla niej fakt ona tą parę znała bo to koleżanka jej ja ich nie znałem. Ale nigdy w życiu seks niby grupowy a jak doszło co do czego to niby ta koleżanka się wstydzi przy jej mężu. I przenieślimy się do osobnych pokoi i wtedy się zaczęło...... Z nieśmiałej kobiety wyszedł nornalnie potwór seksu. Odniosłem po prostu wrażenie że ta koleżanka po prostu ma ochotę się kurwic i tyle....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 14 grudnia 2022 - 17:36
    ~Daniel napisał:
    Domyślam się że są pary które robią to systematycznie i może im to odpowiada. Autor postu chciał tylko się dowiedzieć jakie i kto ma opinie o tej całej sytuacji. Tak jak wspominałem ja i małżonka spróbowaliśmy seksu grupowego i to nie dla mnie moja żona mówi że też to nie dla niej fakt ona tą parę znała bo to koleżanka jej ja ich nie znałem. Ale nigdy w życiu seks niby grupowy a jak doszło co do czego to niby ta koleżanka się wstydzi przy jej mężu. I przenieślimy się do osobnych pokoi i wtedy się zaczęło...... Z nieśmiałej kobiety wyszedł nornalnie potwór seksu. Odniosłem po prostu wrażenie że ta koleżanka po prostu ma ochotę się kurwic i tyle....

    Tutaj mamy drugą stronę medalu. Za pewne pani nie chciała wyjść na łatwą więc namówiła męża na taki seks. Sam widzisz jak jest. Świąt okrągły, a ludzie dalej po kątach "łażą".

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tadek ~Tadek
    ~Tadek
    Napisane 15 grudnia 2022 - 06:11
    Może popełniam błąd zgadzając się na to ale zobaczymy po wszystkim dziś jesteśmy umówieni z gościem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 15 grudnia 2022 - 08:19
    ~Tadek napisał:
    Może popełniam błąd zgadzając się na to ale zobaczymy po wszystkim dziś jesteśmy umówieni z gościem

    Moim zdaniem popełniasz błąd. Już tutaj byli tacy. To trudne sprawy obyczajowe. Ludzie nie znając tematu zagłębiają się w niego, rzucają się na szeroką wodę. Też kiedyś miałem takie plany jak byłem dużo przed 30. Obecnie cieszę się że to nie wyszło.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 15 grudnia 2022 - 09:48
    ~Określony napisał:
    ~Tadek napisał:
    Może popełniam błąd zgadzając się na to ale zobaczymy po wszystkim dziś jesteśmy umówieni z gościem

    Moim zdaniem popełniasz błąd. Już tutaj byli tacy. To trudne sprawy obyczajowe. Ludzie nie znając tematu zagłębiają się w niego, rzucają się na szeroką wodę. Też kiedyś miałem takie plany jak byłem dużo przed 30. Obecnie cieszę się że to nie wyszło.



    Brzydził bym się sam sobą gdybym zrobił coś takiego.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3 4
Strona 1 z 4
następna
Strona 1 z 4 następna

Gorące tematy