Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Off topic

Coś na przeprosiny

Rozpoczęte przez ~Ciekawy, 31 lip 2023
  • avatar ~Ciekawy ~Ciekawy
    ~Ciekawy
    Napisane 31 lipca 2023 - 17:05
    Ostatnio z narzeczoną trochę się pospieraliśmy. Nikt u nas nie lubi przepraszać. Pomyślałem, żeby kupić jej na przeprosiny jakiś prezent, który będzie i dla niej i dla mnie. Wymyśliłem, żeby dać jej różę co myślicie zatem o kupieniu na przeprosiny masażera łechtaczki w kształcie kwiatu róży? Sprytny, czy elegancki? Czy może i taki, i taki? Ciekaw jestem Waszych opinii na ten temat. Czy taki prezent może naprawdę „wyrównać rachunki”?

    PS. Dajcie znać co myślicie, bo akurat znalazłem taki na promce i bardzo się zastanawiam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Najgłupsze ~Najgłupsze
    ~Najgłupsze
    Napisane 01 sierpnia 2023 - 01:10
    Pomyśl może, dlaczego nie lubisz / nie umiesz / nie chcesz przepraszać.

    Zawsze praca nad sobą na początek.
    Wibrator? Stymulator? Mechanika?

    Najlepszy seks jest wówczas, jak jest połączenie dusz... czujesz bliskość i przepływ energii... mechanikę o jakiej wspominasz możesz mieć z każdą (prostytutką również) - jeśli pozostajesz na etapie mechanicznego seksu, proponuję jednak trochę postudiować... bo taka mechanika (czy to wibrator, czy "ręczne robótki") - to jednak seksualne przedszkole.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 01 sierpnia 2023 - 06:43
    Kup jej na przeprosiny mikser albo odkurzacz: ) nie znam się ale kupowanie wibratora na przeprosiny to tak jak byś chciał powiedzieć, przepraszam ale jest słabo w tych sprawach:) to jak by ona kupiła tobie na przeprosiny przedłużkę penisa :) myślę że kwiaty będą jednak lepsze, wibrator jak najbardziej ale nie jako prezent na przeprosiny:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy