Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Co tkwi w kobietach...

Rozpoczęte przez ~Jacek, 16 cze 2019
  • avatar ~Marta ~Marta
    ~Marta
    Napisane 21 lipca 2019 - 16:32
    Niestety kobiety często wykorzystują to, że mężczyzna daje wiele od siebie . I uważaj później że to wszystko im się należy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jacek ~Jacek
    ~Jacek
    Napisane 21 lipca 2019 - 17:33
    Czytam Wasze myśli i zastanawia mnie jedna rzecz...Potraficie być obiektywne,chociaż tu chodzi o kobietę...Miło czytać,że nie zawsze to facet jest wszystkiemu winien.Dbam o córeczkę i rzucę się w ogień za nią.Dziękuję kobietki za Wasze opinie,bo nie chciałbym całkowicie stracić zaufania do płci przeciwnej. Życie jest nieprzewidywalne,ale mimo przeciwności losu trzeba walczyć i po prostu cieszyć się życiem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~~~W ~~~W
    ~~~W
    Napisane 21 lipca 2019 - 19:02
    I tak powinno być - ciesz się z dnia codziennego i bądź pozytywnie nakręcony, kochaj ludzi i będzie dobrze. Zadbaj teraz o siebie by za rok wrócić do zdrowia, a córcię będziesz uczyć tańczyć to bardzo dobrze wpływa na ludzi są ośmieliłabym rzec pozytywnie nakręceni wszystkiego dobrego.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marta ~Marta
    ~Marta
    Napisane 21 lipca 2019 - 19:53
    Wiem że łatwo jest się wypowiadać jak człowiek sam nie jest w twojej sytuacji .Ale z tego co piszesz jesteś wartościowym człowiekiem. Czas pomoże Ci się pozbierać i walcz o siebie masz dla kogo

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jacek ~Jacek
    ~Jacek
    Napisane 21 lipca 2019 - 20:14
    Marto nie mnie oceniać,czy jestem wartościowy...Zdecydowałem się opublikować część mojego życia prywatnego podświadomie szukając odpowiedzi na pytanie "dlaczego?"...Nie powinienem był pisać w takich szczegółach o eks...Teraz już wiem,że wszystko co nas spotyka dzieje się po coś..Żeby szanować siebie? Być lepszym człowiekiem? Uczyć się na błędach? Nauczyłem się większej pokory do życia i doceniania każdej chwili...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jacek ~Jacek
    ~Jacek
    Napisane 21 lipca 2019 - 20:36
    Chwilo moja trwaj...iskrę życia daj...bym galopem gnał przez świat... mimo już upływających lat...Me uczucia są zranione...bezpowrotnie odrzucone...
    Chwilo moja trwaj...iskrę życia daj...bym mógł z kolan wstać...i swe serce komuś dać...

    Chwilo moja trwaj...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy