Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Co sądzicie

Rozpoczęte przez ~Ciekawa, 14 lis 2020
  • avatar ~Ciekawa ~Ciekawa
    ~Ciekawa
    Napisane 22 listopada 2020 - 17:45
    Więc to jest po części to to mówiłam. Dziecko aby zrealizować jakieś założenie rodzica myślącego że jego pojawienie się coś pomoże. Bo tak mu się wydaje. A jeżeli związek ma poważny kryzys, zdradę to pojawienie się chwilę później nowego życia na którym będzie musiała być skupiona uwaga nie poprawi tej relacji i moim zdaniem prędzej czy później dojdzie do rozstania. Jeśli jedno dziecko sprawiło że kryzys mimo wszystko się powiększał to drugie pomoże? Pewne granice zostały przekroczone, zaufanie totalnie skreślone a krótki okres do porodu nie jest wystarczający aby je w 100% odzyskać. O ile rodzice dojrzeja do tego że taka decyzja jest najlepsza dla wszystkich (dojrzeja do tego że wiąże się to też że strata lub obnizenien np statusu materialnego).

    Tak sądzę. Dlatego widząc coraz częściej takie sytuacje wokół mnie- zdradził mnie, zrobię szum wokół siebie, powiem wszystkim, szantazuje go (ona jego, nie on ja), ściągnę go na siłę wykorzystując pierwsze dziecko, a po kilku tygodniach ona jest znowu w ciąży sprawiają że... Sami wiecie
    Dlatego chciałam podyskutowac czy to tylko ja jakoś dziwnie myślę czy nie :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~On. ~On.
    ~On.
    Napisane 06 grudnia 2020 - 11:06
    Moim zdaniem takie małżeństwo się rozpadnie, drugie dziecko w tak krótkim czasie po zdradzie, pewnie nieorzeoracowanej, powrocie z obowiązku nie pomoże temu związkowi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy