Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Brak wzwodu

Rozpoczęte przez ~Alan, 09 cze 2013
  • avatar ~szymonus ~szymonus
    ~szymonus
    Napisane 09 listopada 2018 - 09:34
    Ktoś może brał penis complete na erekcję?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czejen ~czejen
    ~czejen
    Napisane 09 listopada 2018 - 14:23
    Słyszałem o nich, ale czy nie są to ponoć tabletki bardziej na powiększanie członka?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~szymonus ~szymonus
    ~szymonus
    Napisane 12 listopada 2018 - 07:30
    Ponoć nie tylko. Z tego co czytam, to działają głównie na erekcję ale maja równiez i na powiększenie członka ale z czasem jak bierze się je 2-3 miesiące. Ne wiem na pewno czy ąz tyle będę brał ale zalezy mi na poprawieniu swojego życia intymnego bo w ostatnim czasie odczuwam pewien spadek energii. Nie mam ochoty na tyle co wcześniej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mastelar ~mastelar
    ~mastelar
    Napisane 12 listopada 2018 - 14:33
    Bierz śmiało, dobry skład,dobre działanie. O wiele lepsze od braveranu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~szymonus ~szymonus
    ~szymonus
    Napisane 13 listopada 2018 - 12:02
    A ile będę musiał brać aby zobaczyć działanie? Po jakim czasie generalne widać?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~danzy ~danzy
    ~danzy
    Napisane 13 listopada 2018 - 14:31
    Już po pierwszej tabletce powinieneś zobaczyć różnicę na plus. Poprawi się erekcja, co ciekawe to można w nich o wiele dłużej. Powiększenia sam nie zauważyłam bo aktualnie biorę od miesiaca ale działanie bardzo fajne i w sumie to cieszę się,ze je wypróbowałem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~imar ~imar
    ~imar
    Napisane 18 września 2020 - 07:43
    Oczywiscie,ze jest to dobre. Co jednak robić jak organizm szwankuje? Może kobieta jest w stanie uprawiać seks do konca ale mężczyzna czasami nie ma siły

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bester ~Bester
    ~Bester
    Napisane 21 września 2020 - 08:23
    Są pewne rozwiązania. Ćwiczenia, wizyta u seksuologa. Można również spróbować środków bez recepty. Polecam tutaj man power, cum on, penis complete. Nie polecam natomiast środków takich jak braveran czy olimp Może i są o wiele szumniej reklamowane, ale ich działanie jest mniejsze ( już któryś raz się przekonuję,że coś co jest reklamowane nie jest wcale najlepsze). Nie ma się co wstydzić pomocy. Wbrew pozorom takie zaburzenia mogą powstać w każdym wieku.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~imar ~imar
    ~imar
    Napisane 21 września 2020 - 10:29
    Maż jeszcze nie probował takich srodków, ale może faktycznie przyszedł czas,ze trzeba będzie spróbować. Z tych wszystkich, które wymieniłeś jakie polecisz najbardziej?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bester ~Bester
    ~Bester
    Napisane 21 września 2020 - 14:15
    Penis complete, aczkolwiek dobrze bedzie jeśli poczytacie sobie opinie na temat wielu środków w sieci.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3 4 5 6 7 8
Strona 8 z 8
poprzednia Strona 8 z 8

Gorące tematy