Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Brak wzwodu

Rozpoczęte przez ~Alan, 09 cze 2013
  • avatar ~jan1955 ~jan1955
    ~jan1955
    Napisane 10 października 2016 - 21:52
    Trudno mi jakoś uwierzyć ,ze Eromen i Man tabs zawierają tylko składniki ziołowe i są takie efekty w uzyskaniu tak solidnej erekcji,wszelkie opisy tych tabletek na stronie www,bioTrendy.pl intymne wskazują na zawartość w nich sildenafilu lub tadafilu.chociaż nic sie nie pisze o tym ale efekty uboczne i o tym ,ze blokują funkcjonowanie enzymu PDE-5jak gdyby to potwierdza.Warto poczytać i porównać z sildenafilem.Może nie warto przepłacać ,

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~adrianna39 ~adrianna39
    ~adrianna39
    Napisane 11 października 2016 - 08:40
    ~hophop napisał:
    ~adrianna39 napisał:
    Mój aktualnie bierze tabletki sildenafil. Jednak już po drugiej tabletce musiał przestać bo tabletki sprawiają,ze boli go głowa i bardzo źle się czuje ;/
    Czy są jakieś ziolowe tabletki, które dawałyby podobne działanie ale bez efektów ubocznych ?


    Czy mąż brał może tabletki zawierające w sobie L argininę? Czy od razu spróbował sildenafilu? Moje zdanie jest takie,ze na początku powinno się zacząć właśnie od ziołowych tabletek a potem dopiero przechodzić do leków na receptę, które przecież mają swoje działanie niepożadane. Kupcie Eromen, ewentaulnie man tabs. Z mojego doświadczenia w braniu tabletek to te dwa są najlepsze.


    Nie wiem ale raczej nie brał. te tabletki działają na zasadzie sildenafilu ? Efekt jest od razu czy trzeba na niego poczekać?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~hophop ~hophop
    ~hophop
    Napisane 12 października 2016 - 10:49
    Poczekać. Ale nie aż tak długo, bo jakieś 30-50 min. zależy od osoby. Eromen będzie działał przez kilkanaście godzin. Więc na pewno nie będzie tak, że 2-3 godz i do widzenia. U mnie stan uniesienia utrzymuje się przez około 15-18 godzin. Zależy od dnia :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jan1955 ~jan1955
    ~jan1955
    Napisane 12 października 2016 - 16:08
    No bo z tych opisów to wynika ,ze chyba zawiera sildenafil,same zioła nie robią takich efektów po 30 minutach,

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~hook ~hook
    ~hook
    Napisane 17 października 2016 - 21:43
    Na pewno nic naturalnego efektu nie da po 30 minutach.. są różne afrodyzjaki naturalne ale one tylko podkręcają i na pewno nie dadzą erekcji na zawołanie. Ja postawiłem na kurację z efektami długofalowymi i jestem zadowolony bo mam problem z głowy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Grimi ~Grimi
    ~Grimi
    Napisane 07 listopada 2016 - 21:53
    @hook a co bierzesz? Sam sobie mieszasz afrodyzjaki czy coś gotowego?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wójcik ~Wójcik
    ~Wójcik
    Napisane 09 listopada 2016 - 21:20
    Wątpie żeby mu się chciało.. straszna upierdliwa robota i przede wszystkim droga bo trzeba po delikatesach szukać składników a po co to robić jak w aptece jest wybór suplementów z takimi składnikami jak żeń szeń czy buzdyganek ziemny.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~olka ~olka
    ~olka
    Napisane 16 listopada 2016 - 22:56
    nie no bez sensu, są środki z odpowiednimi dawkami potrzebnych składników, w dodatku z badaniami klinicznymi, więc nie rozumiem po co sobie życie utrudniać

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wójcik ~Wójcik
    ~Wójcik
    Napisane 18 grudnia 2016 - 00:32
    @olka możemy sobie zawsze pogdybać i rozważać różne opcje - od tego w sumie są fora ;) z tym kompletowaniem składników samemu to raczej abstrakcyjna myśl skoro mamy takie rozwiązania w aptece.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mordi_m ~mordi_m
    ~mordi_m
    Napisane 15 lutego 2017 - 19:55
    Ja się dziwię, że dorośli, dojrzali faceci używają tabletek na 30 min czy ileś tam przed. Jaki to ma sens? Nie lepiej poczekać te 3-4 tygodnie, pobrać suplementację i później nie zastanawiać się z zegarkiem w ręku nad przyjęciem tabletki na czas?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aminek ~Aminek
    ~Aminek
    Napisane 16 lutego 2017 - 19:33
    Nawet i niech będzie więcej (tak było w moim przypadku) ale ważne że efekt był i pozostał :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wojciech_later ~wojciech_later
    ~wojciech_later
    Napisane 22 lutego 2017 - 13:14
    Z męskimi sprawami trzeba działać ostrożnie i uważnie. Jest mnóstwo środków na rynku, które przynoszą natychmiastowy efekt, ale bardzo krótkotrwały. Lepiej stawiać na suplementy o sprawdzonym składzie, które są bezpieczne i przynoszą długotrwały efekt.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wojciech_later ~wojciech_later
    ~wojciech_later
    Napisane 20 marca 2017 - 10:58
    Leki z syldenafilem są dostępne bez recepty, a jednak nie radziłbym stosować ich bez konsulatcji z lekarzem. Wiele osób się na tym przejechało. NIe tweirdze , że jest to nieskuteczne, ale na pewno nie dla wszystkich bezpieczne. Co innego suplementy. Tutaj z kolei trzeba zwracać uwagę na skład. Czy jest on na pewno skuteczny.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wojciech_later ~wojciech_later
    ~wojciech_later
    Napisane 11 kwietnia 2017 - 09:34
    Wcale nie twierdzę, że syldenafil nie jest skuteczny. Twierdzę, że nie dla każdego jest bezpieczny. Suplementy to zdecydowanie bezpieczniejsze rozwiązanie i jak się okazuje też są skuteczne.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mordi_m ~mordi_m
    ~mordi_m
    Napisane 18 kwietnia 2017 - 14:16
    W dobie wszystkich sztucznych substancji, wspomagaczy moim zdaniem zdecydowanie lepiej jest zacząć od naturalnych suplementów. Dużo l-argininy i wyciąg z buzdyganka na początek powinien wystarczyć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Neutron ~Neutron
    ~Neutron
    Napisane 26 kwietnia 2017 - 14:04
    No niby spoko. Leczenie naturalne i te sprawy. A co, kiedy laska ciągnie Cię do łóżka? Powiesz jej, mała, zaczekaj, zaparzę rumianek, pyta mi stanie i jedziemy. Stary... Poza tym lepiej brać normalny lek i się wyleczyć, niż oszukiwać się ziołami...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Neutron ~Neutron
    ~Neutron
    Napisane 08 maja 2017 - 17:09
    Czaję, czaję ;) Tylko mi chodzi o to, że nawet po tabletkach ziołowych nie zawsze masz gwarancję, że penis Ci stanie, a jak weźmiesz sildenafil to nie ma bata, żeby nie stanął. I to na długo ;) No, ja bym na bank nie zrezygnował.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wojciech_later ~wojciech_later
    ~wojciech_later
    Napisane 17 maja 2017 - 09:37
    ~Neutron napisał:
    Czaję, czaję ;) Tylko mi chodzi o to, że nawet po tabletkach ziołowych nie zawsze masz gwarancję, że penis Ci stanie, a jak weźmiesz sildenafil to nie ma bata, żeby nie stanął. I to na długo ;) No, ja bym na bank nie zrezygnował.

    Lepie poczytaj sobie o skutkach ubocznych. Tak jak wcześniej wspominałem, to że coś jest dostępne bez recepty wcale nie znaczy, że jest całkowicie bezpieczne. W przypadku suplementów poprawa przychodzi tyle że trzeba być cierpliwym, a ich stosowanie nie przynosi ryzyka nieporządanych skutków. Nie wiem czy warto ryzykować zdrowie tylko po to żeby na chwilę problemy z erekcją zniknęły stosując mocne środki.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jarek ~Jarek
    ~Jarek
    Napisane 17 maja 2017 - 19:36
    Tak czytam i czytam.. nie każdemu przemówisz że sildenafil jest substancją aktywną która może być niebezpieczna dla organizmu. Można próbować tylko żeby potem płaczu nie było.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Neutron ~Neutron
    ~Neutron
    Napisane 08 czerwca 2017 - 12:47
    Szczerze, to nawet przedawkowanie witaminy C może mieć skutki uboczne. No chyba logiczne, że sildenafil to lek i trzeba go stosować według zaleceń lekarza lub tego co masz na ulotce.

    ~wojciech_later napisał:
    ~Neutron napisał:
    Czaję, czaję ;) Tylko mi chodzi o to, że nawet po tabletkach ziołowych nie zawsze masz gwarancję, że penis Ci stanie, a jak weźmiesz sildenafil to nie ma bata, żeby nie stanął. I to na długo ;) No, ja bym na bank nie zrezygnował.

    Lepie poczytaj sobie o skutkach ubocznych. Tak jak wcześniej wspominałem, to że coś jest dostępne bez recepty wcale nie znaczy, że jest całkowicie bezpieczne. W przypadku suplementów poprawa przychodzi tyle że trzeba być cierpliwym, a ich stosowanie nie przynosi ryzyka nieporządanych skutków. Nie wiem czy warto ryzykować zdrowie tylko po to żeby na chwilę problemy z erekcją zniknęły stosując mocne środki.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy