Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

alergia na faceta

Rozpoczęte przez ~ja, 09 kwi 2015
  • avatar ~ja ~ja
    ~ja
    Napisane 09 kwietnia 2015 - 23:17
    Może to i miejsce dla panów, ale własnie dlatego pytam: a co jeżeli to ona ma "alergię" na facetów? Choć to śmieszne to pytam poważnie. 15 lat w małżeństwie. Aktualnie 2 lata po rozwodzie. Od dwóch lat sama, nie licząc przelotnych romansów, z których każdy i tak ja kończyłam, ponieważ w pewnym momencie zaczynałam reagować alergicznie - wycofanie, wszystko na "nie" - nie ten facet, nie tego chcę, wolę być sama, poradzę sobie (tym bardziej, że sobie radzę), kłopoty z zasypianiem, wypadające włosy. Masakra. Potem długa przerwa na zrozumienie, co poszło nie tak. I wychodziło na to, że jestem zbyt zaradna, bo umiem odróżnić gwóźdź od śrubki i posługiwać się wiertarką, mam swoje pasje, pracę, dzieci na wychowaniu, dom na utrzymaniu. I faceta na dokładkę, a nie do tego, bym przy nim poczuła się wreszcie kobieco i bez tego ogromnego balastu odpowiedzialności. A może jednak nie tak, może bałam się podzielić tą odpowiedzialnością i nie dawałam szansy na wykazanie się ? Bo przecież sama zrobię najlepiej. Bo po co mam się znowu zawieść?, lepiej odejść ... Może Wy mi powiecie, co jest nie tak?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy