Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Naturalne sposoby na poprawę potencji

Rozpoczęte przez ~Igoor, 28 paź 2013
  • avatar ~Moro ~Moro
    ~Moro
    Napisane 10 maja 2017 - 01:22
    U mnie nie ma żadnego, dosłownie żadnego problemu odkąd biorę tabletki Last Longer. próbowałem różnych, ale te nie mają sobie równych. Zdecydowanie nie :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wiktor ~Wiktor
    ~Wiktor
    Napisane 15 maja 2017 - 10:03
    moim zdaniem warto stosować środki, które pomogą rozwiązać problem, a nie takie na godzinę przed. Mnie bardzo pomógł Penistim nie tylko pozytywnie wpłynął na moje możliwości ale też mogę pochwalić się większym rozmiarem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aminek ~Aminek
    ~Aminek
    Napisane 16 maja 2017 - 21:19
    Przede wszystkich warto rozważnie wybierać - sprawdzić skład no i nie kupować takich rzeczy w internecie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aminek ~Aminek
    ~Aminek
    Napisane 29 maja 2017 - 21:19
    Na ten składnik można stawiać zdecydowanie. Jest on w stu procentach bezpieczny i nie ma efektów ubocznych. Oczywiście nie można przesadzać z ilością ale w granicach rozsądku jak najbardziej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bartolomel ~Bartolomel
    ~Bartolomel
    Napisane 26 czerwca 2017 - 13:15
    A ja dołączam do zadowolonych użytkowników maksona ;) Przerzuciłem się z viagry na te tabletki, bo działają identycznie, a są bezrecepty.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wroński ~Wroński
    ~Wroński
    Napisane 28 lipca 2017 - 14:13
    True, niby wizyta u lekarza po sildenafil nie trwa jakoś bardzo długo, ale po co i tyle czasu tracić, kiedy te można kupić bez recepty i to w necie, więc dostawa do domu i wskakujemy do łóżka panowie ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marek8989 ~marek8989
    ~marek8989
    Napisane 29 listopada 2017 - 11:31
    Trzeba uważać na rożne specyfiki na potencję bo jest ich po prostu bardzo dużo a jak czegoś jest masa to można trafić na dziadostwo. Sam kupowałem żel Dr.Penigreat i zdaje egzamin na piąteczkę z plusem. Baaaardzo mnie podnosi..na duchu i nie tylko ;P

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~turon ~turon
    ~turon
    Napisane 30 listopada 2017 - 13:06
    Ja zacząłem od tego, że zmieniłem tryb życia i dietę. Trochę się poprawiło w temacie potencji, ale nadal nie było szału i z tego powodu zacząłem brać przed stosunkiem tabletkę maxigra go, żeby mieć pewność, że będę w stanie zaspokoić swoją kobietę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~arek90 ~arek90
    ~arek90
    Napisane 04 grudnia 2017 - 14:30
    Sprawdzony mam dr Penigreat, jak ktoś chce żeby seks trwał dłużej i to dużo dłużej a potem orgazm był konkretny to ja polecam ten wynalazek. Trochę więcej o tej serii suplementów jest inf na drpenigreat.pl.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~igrox ~igrox
    ~igrox
    Napisane 12 grudnia 2017 - 11:31
    Tu się zgadzam Wroński, mam nawet znajomego który jest po medycynie i siedzi w tych tematach trochę i kiedys mu to podsunąłem żeby zerknął jak to na serio jest, bo nie chciałem eksperymentować i stwierdził że na luzie można bać jak czuję że trzeba, więc zawsze gdzieś mam w szafce nocnej i jest spoko

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~borczerski ~borczerski
    ~borczerski
    Napisane 20 grudnia 2017 - 09:14
    Z naturalnych sposobów to polecam:
    więcej sportu
    lepsza dietę
    odstawienie używek
    można wspomóc się ewentualnie żeń szeniem
    Jeśli chodzi o środki bez recepty na erekcję to mogę tutaj polecić dwa: cum on oraz man tabs. Pierwszy trzeba brać regularnie, drugi to coś ala sildenafil. Polecam jednak ten pierwszy bo daje dobre efekty, długotrwałe.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~zenron ~zenron
    ~zenron
    Napisane 20 grudnia 2017 - 12:32
    Jeszcze man tabs nie brałem ale się nad nimi poważnie zastanawiam Orientujesz się czy nie powodują negatywnych efektów w postaci na przykład bólu głowy? Bo brałem ostatnio erekton i głowa mnie po nich nawalała nieźle.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kaz ~Kaz
    ~Kaz
    Napisane 15 maja 2018 - 11:24
    Nie rozumiem ludzi, którzy rzucają się na te wszystkie nowe preparaty o dziwnych składach. Moim zdaniem trzeba brać jakiś bardziej zaufany i już. U mnie się sprawdza Ereko.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Czarek ~Czarek
    ~Czarek
    Napisane 29 czerwca 2018 - 16:17
    Tak żeń szeń jak najbardziej! Również odpowiednio wykonany masaż przyczynia się do wzrostu libido. Należy również uwzględnić produkty zawierające cynk i selen i mangan, który znajduje się w ostrygach, łososiu i orzechach na przykład. A jak nieee to można jeszcze spróbować pójść do specjalisty zajmującego się medycyną naturalną, na pewno coś jeszcze doradzi https://ranking.abczdrowie.pl/s/Medycyna%20naturalna

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Karol85 ~Karol85
    ~Karol85
    Napisane 11 lipca 2018 - 14:01
    Dobre mam zdanie na temat żelowego dr. Penigreat. Fajnie się go wciera, nie podrażnia skóry, szybko działa, nie trzeba tam odczekiwać godziny czy więcej aż żel zacznie faktycznie cokolwiek działać. Poprawia erekcję ale też mi się rozmiar poprawił odkąd go stosuję.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gabryś ~Gabryś
    ~Gabryś
    Napisane 12 lipca 2018 - 10:29
    Najbardziej naturalnymi metodami są... warzywa. Serio! OK, można czasem jakiś sildenafil bez recepty łyknąć, ale ogólnie rzecz biorąc, to jedzenie dużej ilości warzyw działa najlepiej na cały organizm, a więc też na poprawę erekcji.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~grstt ~grstt
    ~grstt
    Napisane 09 października 2018 - 09:25
    Stosuję od jakiegoś czasu Cum on(kupuje przez sieć w Intymnosc.pl - jakoś krępuje się kupować w aptece). Duża zaleta jest taka, że działa natychmiastowo. Wystarczy zażyć tabletkę na godzinę przed stosunkiem. Podtrzymuje erekcję nawet kilka godzin od zastosowania. Na forum jestem anonimowy więc mogę o tym śmiało pisać :P

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Odin ~Odin
    ~Odin
    Napisane 10 października 2018 - 00:53
    Są naturalne preparaty, które się sprawdzają. Jednym z lepszych i sprawdzonych przeze mnie są tabletki Last Longer, naprawdę warto spróbować.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~hroms ~hroms
    ~hroms
    Napisane 18 października 2018 - 08:27
    ~grstt napisał:
    Stosuję od jakiegoś czasu Cum on(kupuje przez sieć w Intymnosc.pl - jakoś krępuje się kupować w aptece). Duża zaleta jest taka, że działa natychmiastowo. Wystarczy zażyć tabletkę na godzinę przed stosunkiem. Podtrzymuje erekcję nawet kilka godzin od zastosowania. Na forum jestem anonimowy więc mogę o tym śmiało pisać :P


    Potwierdzam, aktualnie najlepsze tabletki jakie brałem, faktycznie działanie dobre. NIe byłęm przekonany (wcześniej brałem czysty sildenafil). Jednak działanie bardzo podobne, przy czym pikawa mi tak nie skacze jak wczesniej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magik ~Magik
    ~Magik
    Napisane 24 października 2018 - 14:32
    Naturalne sposoby są bardzo proste, bo wystarczy jeść więcej warzyw i owoców, a do tego więcej się ruszać. Erekcja będzie wtedy mocniejsza, ale jak np. dużo siedzisz w robocie i stresujesz się na maksa, to jeszcze czasem możesz łyknąć sobie jakąś tabletkę z sildenafilem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy