Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Naturalne sposoby na poprawę potencji

Rozpoczęte przez ~Igoor, 28 paź 2013
  • ~Moro
    ~Moro
    Napisane 10 maja 2017 - 01:22
    U mnie nie ma żadnego, dosłownie żadnego problemu odkąd biorę tabletki Last Longer. próbowałem różnych, ale te nie mają sobie równych. Zdecydowanie nie :)

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Wiktor
    ~Wiktor
    Napisane 15 maja 2017 - 10:03
    moim zdaniem warto stosować środki, które pomogą rozwiązać problem, a nie takie na godzinę przed. Mnie bardzo pomógł Penistim nie tylko pozytywnie wpłynął na moje możliwości ale też mogę pochwalić się większym rozmiarem

• ~Aminek
    ~Aminek
    Napisane 16 maja 2017 - 21:19
    Przede wszystkich warto rozważnie wybierać - sprawdzić skład no i nie kupować takich rzeczy w internecie.

• ~Aminek
    ~Aminek
    Napisane 29 maja 2017 - 21:19
    Na ten składnik można stawiać zdecydowanie. Jest on w stu procentach bezpieczny i nie ma efektów ubocznych. Oczywiście nie można przesadzać z ilością ale w granicach rozsądku jak najbardziej.

• ~Bartolomel
    ~Bartolomel
    Napisane 26 czerwca 2017 - 13:15
    A ja dołączam do zadowolonych użytkowników maksona ;) Przerzuciłem się z viagry na te tabletki, bo działają identycznie, a są bezrecepty.

• ~Wroński
    ~Wroński
    Napisane 28 lipca 2017 - 14:13
    True, niby wizyta u lekarza po sildenafil nie trwa jakoś bardzo długo, ale po co i tyle czasu tracić, kiedy te można kupić bez recepty i to w necie, więc dostawa do domu i wskakujemy do łóżka panowie ;)

• ~marek8989
    ~marek8989
    Napisane 29 listopada 2017 - 11:31
    Trzeba uważać na rożne specyfiki na potencję bo jest ich po prostu bardzo dużo a jak czegoś jest masa to można trafić na dziadostwo. Sam kupowałem żel Dr.Penigreat i zdaje egzamin na piąteczkę z plusem. Baaaardzo mnie podnosi..na duchu i nie tylko ;P

• ~turon
    ~turon
    Napisane 30 listopada 2017 - 13:06
    Ja zacząłem od tego, że zmieniłem tryb życia i dietę. Trochę się poprawiło w temacie potencji, ale nadal nie było szału i z tego powodu zacząłem brać przed stosunkiem tabletkę maxigra go, żeby mieć pewność, że będę w stanie zaspokoić swoją kobietę.

• ~arek90
    ~arek90
    Napisane 04 grudnia 2017 - 14:30
    Sprawdzony mam dr Penigreat, jak ktoś chce żeby seks trwał dłużej i to dużo dłużej a potem orgazm był konkretny to ja polecam ten wynalazek. Trochę więcej o tej serii suplementów jest inf na drpenigreat.pl.

• ~igrox
    ~igrox
    Napisane 12 grudnia 2017 - 11:31
    Tu się zgadzam Wroński, mam nawet znajomego który jest po medycynie i siedzi w tych tematach trochę i kiedys mu to podsunąłem żeby zerknął jak to na serio jest, bo nie chciałem eksperymentować i stwierdził że na luzie można bać jak czuję że trzeba, więc zawsze gdzieś mam w szafce nocnej i jest spoko

• ~borczerski
    ~borczerski
    Napisane 20 grudnia 2017 - 09:14
    Z naturalnych sposobów to polecam:
    więcej sportu
    lepsza dietę
    odstawienie używek
    można wspomóc się ewentualnie żeń szeniem
    Jeśli chodzi o środki bez recepty na erekcję to mogę tutaj polecić dwa: cum on oraz man tabs. Pierwszy trzeba brać regularnie, drugi to coś ala sildenafil. Polecam jednak ten pierwszy bo daje dobre efekty, długotrwałe.

• ~zenron
    ~zenron
    Napisane 20 grudnia 2017 - 12:32
    Jeszcze man tabs nie brałem ale się nad nimi poważnie zastanawiam Orientujesz się czy nie powodują negatywnych efektów w postaci na przykład bólu głowy? Bo brałem ostatnio erekton i głowa mnie po nich nawalała nieźle.

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3 4 5 6
Strona 6 z 6
poprzednia Strona 6 z 6

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty