Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Jaka tabletka na mocną erekcję?

Rozpoczęte przez ~Erykom, 05 mar 2017
  • avatar ~Erykom ~Erykom
    ~Erykom
    Napisane 05 marca 2017 - 12:24
    Panowie macie może jakąś sprawdzoną tabletkę na erekcję?:) Mam 31 lat,wzwód jest ok ale chciałbym zaopatrzyć się w jakiś specyfik który pomoże nabrać większej erekcji żeby podczas stosunku było lepiej niż dotychczas:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Starszy ~Starszy
    ~Starszy
    Napisane 07 marca 2017 - 14:34
    Najpewniejszy środek to jak naTwoj wiek 25g sildenafilu?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wojciech_later ~wojciech_later
    ~wojciech_later
    Napisane 04 kwietnia 2017 - 09:32
    Leki z syldenafilem na pewno nie są bezpieczne dla każdego. Może na początek lepiej zacząć od jakiegoś sprawdzonego suplementu?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebastian ~sebastian
    ~sebastian
    Napisane 04 kwietnia 2017 - 10:23
    Jeśli nie narzekasz na wzwód, to w sumie dlaczego chcesz coś zażywać?... Pytam z grzeczności oczywiście, nie zaczepnie :) Też jedyne co to mi się nasuwa na myśl sylfenafil, natomiast niesie on za sobą skutki uboczne, więc jeśli jest okej, to może nie zaczynaj... a co jak się uzależnisz od działania i w końcu przestanie Ci działać sprzęt i jeszcze na to wszystko serce wysiądzie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~seneka ~seneka
    ~seneka
    Napisane 11 kwietnia 2017 - 11:57
    wojciech_later obawiam się, że suplementy akurat nie muszą być najlepszym rozwiązaniem bo te to dopiero nie działają, to tylko tabletka placebo, bierzesz a wcale nie masz gwarancji, że pomoże na to akurat bym w ogóle nie patrzył.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wojciech_later ~wojciech_later
    ~wojciech_later
    Napisane 11 kwietnia 2017 - 19:50
    ~seneka napisał:
    wojciech_later obawiam się, że suplementy akurat nie muszą być najlepszym rozwiązaniem bo te to dopiero nie działają, to tylko tabletka placebo, bierzesz a wcale nie masz gwarancji, że pomoże na to akurat bym w ogóle nie patrzył.

    Oczywiście, nie wszystkie suplementy są skuteczne, ale są takie które na prawdę pomagają. Trzeba zwrócić uwagę na skład. Skuteczność l-argininy, żeń szenia, buzdyganku naziemnego jest potwierdzona.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~RoemekB ~RoemekB
    ~RoemekB
    Napisane 14 kwietnia 2017 - 09:41
    ja stosuje Penistim dwa razy dziennie tabletka po tygodniu zauważyłem pierwsze efekty a po miesiącu moje problemy odeszły w siną dal, żona zadowolona ja też

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jolek ~jolek
    ~jolek
    Napisane 11 maja 2017 - 09:55
    chłopaki piszecie tu o wyciągach z żeń-szenia a prawda jest taka, że tylko syldenafil jest jedyną skuteczną substancją czynną która może pomóc w przypadku problemów z erekcją, żaden suplement, żeń szeń czy inne cuda nie pomogą, szukajcie leków z syldenafilem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marek War ~marek War
    ~marek War
    Napisane 15 maja 2017 - 10:06
    też stosuję Penistim i potwierdzam bardzo dobry środek, jestem bardzo zadowolony z jego skuteczności dodatkowo wyraźnie czuję że mój penis jest większy a żona potwierdza

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wojciech_later ~wojciech_later
    ~wojciech_later
    Napisane 15 maja 2017 - 12:30
    ~jolek napisał:
    chłopaki piszecie tu o wyciągach z żeń-szenia a prawda jest taka, że tylko syldenafil jest jedyną skuteczną substancją czynną która może pomóc w przypadku problemów z erekcją, żaden suplement, żeń szeń czy inne cuda nie pomogą, szukajcie leków z syldenafilem.

    Jeśli mówimy o lekach, to zgadzam się że syldenafil jest skuteczny, ale stosowanie tej substancje niesie za sobą też skutki uboczne. Naturalne suplementy są o wiele bezpieczniejsze i też poprawiają kondycję seksualną. Ja zdecydowanie jestem za naturalną suplementacją.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mordi_m ~mordi_m
    ~mordi_m
    Napisane 16 maja 2017 - 19:55
    Zależy co kto woli. Jak na początek to uważam, że należy używać suplementów. Syldenafil niesie ze sobą konsekwencje, suplementacja jest bezpieczniejszym rozwiązaniem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aminek ~Aminek
    ~Aminek
    Napisane 16 maja 2017 - 21:25
    Sildenafil przede wszystkim pod czujnym okiem lekarza. Nie powinno się go brać na własną rękę bo może to się źle skończyć dla zdrowia dlatego też zawsze warto czytać skład tego co bierzemy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~starszy ~starszy
    ~starszy
    Napisane 31 maja 2017 - 22:34
    Uważam ,ze w młodym wieku jeszcze za wcześnie brać sildenafil,aby dobrze wypaść przed laskami.,można się psychicznie uzależnić ,obawiając się ,że bez tabletki ciężko będzie z erekcją.Lepiej z sildenafilem poczekać na starsze lata,kiedy jest bardziej potrzebny,sam jestem już w pewnym wieku i wiem jak się teraz przydaje taki srodek,

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~DuchKacper ~DuchKacper
    ~DuchKacper
    Napisane 24 lipca 2017 - 16:56
    W 100% naturalny suplement to Longmen albo Whitehorse. Można go kupić online na stronie wzaufaniu.pl. Stosuję raz na jakiś czas oba te suplementy. Pomagają jeśli chodzi o libido, mocniejszą erekcję i zapobiegają przedwczesnemu wytryskowi. Dzięki temu mam dłuższy sex z większymi doznaniami

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Samson ~Samson
    ~Samson
    Napisane 26 lipca 2017 - 20:15
    Testowałem long mena z ciekawości i bardzo fajne doznania....miłe mrowienie i bardziej silniejszy orgazm.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~paniwladca ~paniwladca
    ~paniwladca
    Napisane 06 listopada 2018 - 14:54
    ViteRAN na mocną erekcję - w pełni skuteczny naturalny suplement diety! wiem co mówię :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~paniwladca ~paniwladca
    ~paniwladca
    Napisane 06 listopada 2018 - 14:54
    ViteRAN na mocną erekcję - w pełni skuteczny naturalny suplement diety! wiem co mówię :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Blar ~Blar
    ~Blar
    Napisane 21 stycznia 2019 - 08:36
    Przyznam, że nie wierzyłem w takie cuda, a prawie związek mi się rozwalił przez brak sexu. Po prostu nie mogłem bo mi nie stawał a nawet jak stanął to opadał w trakcie. Kupiłem sobie penis complete po przeczytaniu wieleu pozytywnych opinii i mi pomógł. Nie mogę stwierdzić, że w 100 proc. to dzieło tego leku, bo nie wiem, ale zmieniło sie na lepsze.
    Dodam ze wprowadizłem również inna dietę i znacznie więcej się ruszam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~miron ~miron
    ~miron
    Napisane 28 stycznia 2019 - 08:37
    mnie bardzo pomógł Penistim to suplement diety więc rozwiązuje problem , co dla mnie jest super bo te wszystkie tabletki na godzinę przed to nie moja bajka

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Soters ~Soters
    ~Soters
    Napisane 01 lutego 2019 - 14:58
    Kupiłem sobie ostatnio testowo tabletki Cum on. Działanie zgodnie z opisem, potrzebna jest stymulacja erotyczna. Bez ochoty członek nie stanie. Nie zauwazyłem poprawy ochoty na seks ale poprawa erekcji jest Zaskakująco długi czas utrzymywania się pozytywnego efektu - codziennie biorę tabletkę i praktycznie problemów z erekcja nie mam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3 4 5 6
Strona 1 z 6
następna
Strona 1 z 6 następna

Gorące tematy