Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Książka, muzyka, film

Na co do kina?

Rozpoczęte przez ~Robins, 25 lut 2014
  • avatar ~Antek ~Antek
    ~Antek
    Napisane 25 marca 2015 - 15:32
    ~Gracek napisał:
    Najciekawsze jest to, że w tym filmie graja aktorzy, którzy wcześniej mieli bardzo poważne role, a tu nagle taki przeskok. dzisiaj zobaczę w jakim stylu przeszli i co pokazali w filmie disco ;)


    A ci bardzo poważni aktorzy śpiewają też discopolowe hity na soundtacku z filmu ;) i moim zdaniem robią to dużo lepiej niż oryginały :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marciniak ~marciniak
    ~marciniak
    Napisane 25 marca 2015 - 16:12
    A to masz już ten soundtrack? Wiem, że płyta miała wyjść, a wcześniej promowali sam film jedna piosenką w całości "Czekoladką", którą śpiewał Ogrodnik. :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Antek ~Antek
    ~Antek
    Napisane 01 kwietnia 2015 - 14:45
    ~marciniak napisał:
    A to masz już ten soundtrack? Wiem, że płyta miała wyjść, a wcześniej promowali sam film jedna piosenką w całości "Czekoladką", którą śpiewał Ogrodnik. :)

    Ano mam i nawet sobie puszczam w aucie jak stoje w korku :) wiem, ze zrobili też klip do piosenki Gensoniny, ciekawe czy jeszcze coś wrzucą. a Kulig w discopolowej konwencji całkiem niezle sobie poradziłą z tym swoim mocnym głosem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~rOBINS ~rOBINS
    ~rOBINS
    Napisane 05 lipca 2016 - 22:46
    Panowie, podbijam, co warto teraz zobaczyc? samemu i z druga polowka?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mazel ~mazel
    ~mazel
    Napisane 06 lipca 2016 - 18:58
    Z dzieckiem warto wybrać sie na film Gdzie jest Dory a jak nie ma sie dziecka to warto pożyczyć od znajomych ;) znajomy był na Dniu Niepodległości i podobno dobry film

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~darek ~darek
    ~darek
    Napisane 06 lipca 2016 - 22:09
    ~mazel napisał:
    Z dzieckiem warto wybrać sie na film Gdzie jest Dory a jak nie ma sie dziecka to warto pożyczyć od znajomych ;) znajomy był na Dniu Niepodległości i podobno dobry film

    Ja idę na Noc oczyszczenia i Zakładnika z Manhattanu. W weekend byłem w cinema city z wnukiem na bajce i wygraliśmy bilet 1 plus 1.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~rOBINS ~rOBINS
    ~rOBINS
    Napisane 08 lipca 2016 - 22:11
    ~darek napisał:
    ~mazel napisał:
    Z dzieckiem warto wybrać sie na film Gdzie jest Dory a jak nie ma sie dziecka to warto pożyczyć od znajomych ;) znajomy był na Dniu Niepodległości i podobno dobry film

    Ja idę na Noc oczyszczenia i Zakładnika z Manhattanu. W weekend byłem w cinema city z wnukiem na bajce i wygraliśmy bilet 1 plus 1.

    haha, raczej nie bede pozyczal:)
    wlasnie myslalem nad Zakladnikiem z Manhattanu.
    jakis konkurs wygraliscie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mazel ~mazel
    ~mazel
    Napisane 11 lipca 2016 - 10:53
    ~rOBINS napisał:
    ~darek napisał:
    ~mazel napisał:
    Z dzieckiem warto wybrać sie na film Gdzie jest Dory a jak nie ma sie dziecka to warto pożyczyć od znajomych ;) znajomy był na Dniu Niepodległości i podobno dobry film

    Ja idę na Noc oczyszczenia i Zakładnika z Manhattanu. W weekend byłem w cinema city z wnukiem na bajce i wygraliśmy bilet 1 plus 1.

    haha, raczej nie bede pozyczal:)
    wlasnie myslalem nad Zakladnikiem z Manhattanu.
    jakis konkurs wygraliscie?


    W Cinema City jest taka zabawa na wakacje, że na bilecie masz kod i go rejestrujesz i mozna wygrac bilety, cole, popcorn, drobny sprzet agd i podobno auto. Ja wygrałem popcorn.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gragu ~Gragu
    ~Gragu
    Napisane 14 lipca 2016 - 10:27
    Jutro piątek to dziewczynę zabieram na Iluzje do Cinema City, zobaczymy czy nam sie poszczęści i czy tez coś wygramy :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mariua ~mariua
    ~mariua
    Napisane 15 lipca 2016 - 00:46
    ~Gragu napisał:
    Jutro piątek to dziewczynę zabieram na Iluzje do Cinema City, zobaczymy czy nam sie poszczęści i czy tez coś wygramy :)

    Kojarze to już rok temu, ale wtedy jakos nie trafiłem chyba, nie było co oglądać dla mnie. Niketórzy jęczą, że nagrody sałbe, bo drugi popcorn gratis czy coś takiego, ale ludzie to totalnie za free do biletu, więc nie rozumiem, a są i lepsze nagrody, bo syn mojego przyjaciela wygrał voucher wizzaira wartości chyba 600 zł.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~rOBINS ~rOBINS
    ~rOBINS
    Napisane 18 lipca 2016 - 19:42
    Iluzja 2 polecam- dobry. Niezla opcja z tym konkursem z Cinema City. Jak za darmo, to warto skorzystac.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~DarDar ~DarDar
    ~DarDar
    Napisane 22 lipca 2016 - 13:50
    Ja byłem na iluzji 2 i wygrałem toster a zona bilet więc ja zostaje w domu z chłopakami robimy tosty a ona idzie do kina :) Mieli dobry pomysł z tą loterią :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tadeusz ~Tadeusz
    ~Tadeusz
    Napisane 29 lipca 2016 - 15:12
    Ja też byłem z zona i dziećmi na Gdzie jest Dory bardzo przyjemna bajka warto zabrać dzieci :) byliśmy w Cinema i nam sie bardzo poszczęściło bo oprócz zestawu cola i popcorn wygraliśmy sokowirówkę nie muszę opisywać radości żony ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~rOBINS ~rOBINS
    ~rOBINS
    Napisane 31 lipca 2016 - 22:28
    Radosc zony bezcenna:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~karol46 ~karol46
    ~karol46
    Napisane 10 sierpnia 2016 - 21:51
    ~rOBINS napisał:
    Radosc zony bezcenna:)

    Zdecydowanie ;) U nas tylko bilet na kolejny film i popcorn. Wieki nie jadłem popcornu w kinie, ale nabrałem ochoty. Rzadko chodzimy do kina prawdę mówiąc, a po tym jak byliśmy Ela chciałby więcej. Zabrałem ją na Zjednoczone Stany Miłosci - popatrzyliśmy na Chyrę, Cielecką, ludzie w naszym wieku, nagrodzony na Berlinale. Film jednak mało randkowy w tradycyjnym ujęciu, za to jest o czym rozmawiać po. Długo spacerowaliśmy nad wisłą po nim rozprawiając kto w której relacji był tym lepszym, kto gorszym - kochanka, czy mąż, któremu było wygodnie przez lata... Nie będę opowiadał filmu, Można obejrzeć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kubal ~Kubal
    ~Kubal
    Napisane 11 sierpnia 2016 - 23:11
    Zjednoczone Stany Miłosci nie słyszałem o tym filmie a brzmi ciekawie, też mam do wykorzystania wygrany bilet i zastanawiam sie na co iść z żoną. Mamy jeszcze 2 tygodnie, żeby podjąć decyzje bo akurat cisza spokój bo dzieci wyjechały na kolonie, to trzeba korzystać i chodzić do kina :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Roberto ~Roberto
    ~Roberto
    Napisane 14 sierpnia 2016 - 00:05
    Ja też, mam wygrany bilet i tez, sie zastanawiam nad filmem, żeby nie zmarnować biletu. Jestem ciekawy nowej wersji Ben-Hur, zapowiedzi są ciekawe i fajnie było by sobie porównać z starym dobrym kinowym hitem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~amro ~amro
    ~amro
    Napisane 21 sierpnia 2016 - 14:40
    ~Roberto napisał:
    Ja też, mam wygrany bilet i tez, sie zastanawiam nad filmem, żeby nie zmarnować biletu. Jestem ciekawy nowej wersji Ben-Hur, zapowiedzi są ciekawe i fajnie było by sobie porównać z starym dobrym kinowym hitem.

    Ja bez wstydu się rpzyznaje, że starą wersję znam tylko ze słyszniea i czytania o nim, nie oglądałem, ale nową bym zobaczył. No i ja koniecznie chcę iść na Rekiny wojny.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Viktor ~Viktor
    ~Viktor
    Napisane 24 sierpnia 2016 - 21:49
    Byłem na Ben-Hurze, bardzo przyzwoite kino. Radze, nie porównywać ze stara wersja, bo stara wersja ma to coś a nowa ma efekty specjalne, świetnego Morgana, szybka i zwarta akcje. Uważam, że film, warto zobaczyć, ja na niego czekałem całe wakacje i nie zawiodłem sie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kamrat ~kamrat
    ~kamrat
    Napisane 30 sierpnia 2016 - 14:33
    Wiele osób narzeka, że to nie jest stary Ben Hur. Mają rację - to nie jest stara odsłona, tylko nowa, która pasuje do naszych czasów. Dlatego uważam, że mimo wszystko ta odsłona jest solidna, emocjonująca. Wystarczy dać szansę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3
Strona 3 z 3
poprzednia Strona 3 z 3

Gorące tematy