Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Książka, muzyka, film

Na co do kina?

Rozpoczęte przez ~Robins, 25 lut 2014
  • avatar ~Robins ~Robins
    ~Robins
    Napisane 25 lutego 2014 - 13:07
    Na co warto pojsc do kina w tym roku? wrzucajcie tu swoje typy...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kali ~Kali
    ~Kali
    Napisane 27 lutego 2014 - 18:02
    Ja czekam na Kamienie na Szaniec. Dużo się mówi teraz o tym filmie a pamiętam, że książka za czasów młodości wywarła na mnie wielkie wrażenie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robins ~Robins
    ~Robins
    Napisane 02 marca 2014 - 14:02
    Kali a kiedy ten film wchodzi do kin? Tez chetnie bym sie przeszedl, pamietam, ze ksiazka zrobila na mnie spore wrazenie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kapsi ~Kapsi
    ~Kapsi
    Napisane 04 marca 2014 - 23:22
    Ja bardzo czekałem na zniewolonego i się nie zawiodłem ;) nie bez powodu dostał tylko Oscarów. Obecnie czekam na premierę Kamieni na szaniec. Po obejrzeniu zwiastunów stwierdzam, że zapowiada się bardzo dobrze

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MariuszXX ~MariuszXX
    ~MariuszXX
    Napisane 05 marca 2014 - 11:29
    Faktycznie, Kamienie na szaniec to świetny film, nie tylko dla młodych osób. Ja do takich nie należę, a jak najbardziej film przypadł mi do gustu. Edelman zrobić świetne ujęcia, szczególnie walki pod Arsenałem robią wrażenie. Do tego film stawia wiele pytań, jak poświęcenie dla Ojczyzny.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marciniak ~marciniak
    ~marciniak
    Napisane 11 marca 2014 - 13:51
    "Kamienie" też zaliczam do udanych, ale to mnie nie dziwi. :) Wiadomo, że nad takimi filmami sie skaczę i wszystko musi być perfekt, bo to jest jednak nawiązanie to ważnego dziedzictwa. W filmie jednak nie czuć wymuszonego podniosłego nastroju, a to już jest coś.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Hubort ~Hubort
    ~Hubort
    Napisane 12 marca 2014 - 11:49
    ja ostatnio na vod, jakoś jest ok. Lubie siąść sobie w kanapie z zimnym zwierzyncem i bez żadnego rozpraszania.. Ostatnio ogladałem wyjscie. Dobry film.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kapsi ~Kapsi
    ~Kapsi
    Napisane 19 marca 2014 - 23:56
    Kamienie na szaniec były drugim filmem, na który czekałem i tym razem również się nie zawiodłem. Większość filmu przesiedziałem wbity w fotel. Nie mogłem oderwać wzroku właściwiej od żadnej sceny. Myślę, że to jedna z ciekawszych interpretacji wydarzeń z tamtego okresu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~masak ~masak
    ~masak
    Napisane 10 grudnia 2014 - 12:10
    byłem na kosogłosie, jesli ktos lubi igrzyska, musi zobaczyć koniecznie - zdecydowanie najlepsza częśc. teraz czekam na hobbita - w końcu ostania część. ciekaw jestem czym nas Jackson zaskoczy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marciniak ~marciniak
    ~marciniak
    Napisane 10 grudnia 2014 - 16:19
    masak - no właśnie mi się wydaje, że jednak zaskoczy. Nie mówię tylko o tej zapowiadanej, długiej bitwie, ale ogólnie trailery obiecują wypasione widowisko.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~masak ~masak
    ~masak
    Napisane 11 grudnia 2014 - 12:19
    ~marciniak napisał:
    masak - no właśnie mi się wydaje, że jednak zaskoczy. Nie mówię tylko o tej zapowiadanej, długiej bitwie, ale ogólnie trailery obiecują wypasione widowisko.


    czytałem własnie, ze ma być 45minutowa scena finałowej bitwy, jak znam Jacksona to beda takie efekty, ze wbije w fotel

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marciniak ~marciniak
    ~marciniak
    Napisane 12 grudnia 2014 - 11:57
    Pewnie tak. :) A słyszałeś o oku Saurona z Moskwy? Że chcieli zrobić taką wielka instalację świetlną ala oko z Mordoru tylko ostatecznie się wycofali z tego pomysłu. Trochę szkoda, ale pomysł fajny. :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~masak ~masak
    ~masak
    Napisane 12 grudnia 2014 - 12:03
    słyszałem. Podobno cerkiew zaprotestowała, bo oko saurona to znak demoniczny. na wizualizacji wygladało to mega, ciekawe czy w koncu bedzie gdzie indziej czy w ogole nie bedzie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marciniak ~marciniak
    ~marciniak
    Napisane 18 grudnia 2014 - 14:09
    No a jaki ma być. :D Przecież to Oko Saurona. Tylko co on ma wspólnego z czymkolwiek. Przecież, to tylko twór z książki.
    Nie mogę się doczekać jutrzejszej nocy i maratonu. ;) Wrócę pewnie ledwo żywy, ale mam nadzieje szczęśliwy. :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~masak ~masak
    ~masak
    Napisane 19 grudnia 2014 - 11:50
    no to mega. daj znac jak było po. ja sie nie wyorbiłem z kupowaniem biletów i muszę czekac do swiat

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marciniak ~marciniak
    ~marciniak
    Napisane 23 grudnia 2014 - 11:54
    Dobrze było. :) A była koło nas parka, która wcześniej nie oglądała ani jednej części, to też powiedzieli, że ostatnia najlepsza. :) Nie ma ani chwili spokoju w tym filmie, ale może przez to nie chciało się spać mimo, że to była już któraś godzina z rzędu w kinie. :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rusty ~Rusty
    ~Rusty
    Napisane 02 stycznia 2015 - 15:40
    My poszliśmy na Hobbita dopiero z żona wczoraj, (po odespaniu Sylwka) no i działo się, ślubna to płakała od połowy filmu, choć balem, ze mi na Bitwę będzie "kręcić nosem"... ale nie było odwrotnie, potem powiedziała, ze ta cześć to było jak pożegnanie, ha coś w tym jest jakby nie patrzeć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kier ~kier
    ~kier
    Napisane 05 stycznia 2015 - 00:16
    Mnie Hobbit cieszy co roku, czuję sie prxzez ten czas jak dziecko... To miłe i już rzadkie. Zabrałem do kin a swojego wnuka 8 lat i byliśmy sobe tak bliscy w tym czasie :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rysiek ~Rysiek
    ~Rysiek
    Napisane 05 stycznia 2015 - 17:09
    ~kier napisał:
    Mnie Hobbit cieszy co roku, czuję sie prxzez ten czas jak dziecko... To miłe i już rzadkie. Zabrałem do kin a swojego wnuka 8 lat i byliśmy sobe tak bliscy w tym czasie :)

    Jeszcze nie mam wnuka, ale dałeś mi nadzieję, ze się z nim dogadam choć trochę.
    Faktycznie jak bylismy wczoraj w kinie, to na sali ludzie w każdym wieku.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Goldek ~Goldek
    ~Goldek
    Napisane 06 stycznia 2015 - 11:44
    Też byłem na nowym Hobbicie z córką i bawiliśmy się znakomicie. Były momenty śmiechu, były mocne emocje, ogólnie wyszliśmy z kina zadowoleni z poczuciem że było warto.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3
Strona 1 z 3
następna
Strona 1 z 3 następna

Gorące tematy