Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Jaka tabletka na mocną erekcję?

Rozpoczęte przez ~Erykom, 05 mar 2017
  • avatar ~Grzesiek 88 ~Grzesiek 88
    ~Grzesiek 88
    Napisane 04 lutego 2019 - 12:14
    Ja to się zdecydowałem na żelowe wspomaganie w formie gelu dr Penigreat. Działa! Świetna szybka i długa erekcja, o coś takiego mi chodziło. Możemy zmieniać pozycje, świrować, bawić się z moją panią przez długie godziny i nie ma stresu że nagle opadnę i już nie wstanę...a tak było wcześniej, że opadałem po kilku minutach.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Karmila ~Karmila
    ~Karmila
    Napisane 18 lutego 2019 - 10:55
    A jeśli chodzi o środki bez recepty to co polecicie? Może wyjaśnię tutaj na czym polega sytuacja. Mianowicie mój facet ma zaburzenia erekcji. Na początku namówilam go na badania, hormonalne i ogólne i sobie zrobił i wszystko było w porządku. Nie jest gruby, uprawia sport. Odżywiamy się w miarę zdrowo.Wiadomo, że raz na jakiś czas zje się jakiś fast food ale na pewno nie codziennie. Ma zaburzenia erekcji. Ma problemy z osiągnięciem ale również i utrzymaniem i przez to nasze życie erotyczne cierpi Nie wiem ile razy próbowałam go namówić na wizytę do lekarza ale po którymś razie przestałam.Bo albo ma napady agresji, że na pewno nie pójdzie i takie tam. Albo po prostu ignoruje i wychodzi do innego pokoju. Tabletek z tego co wem juz nie próbował. Czy takie tabletki bez erekcji moga jednak podziałać?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~estra ~estra
    ~estra
    Napisane 19 lutego 2019 - 13:49
    Zamów mu cum on. To te tabletki za moją namową mój facet to brał. Cóż... wyszło to nam na dobre. I powiedzmy, że uratowało to nasz związek. Ogólnie jak czytam Ciebie tutaj, to widzę dosłownie mój związek, bo mieliśmy bardzo podobne Ale w końcu się przełamał do tabletek i bardzo dobrze, bo również było ogólnie ciężko.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~karmila ~karmila
    ~karmila
    Napisane 20 lutego 2019 - 10:09
    Nie jest to jednak przypadkiem środek na powiększenie członka?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~estra ~estra
    ~estra
    Napisane 20 lutego 2019 - 14:04
    Być może, jeśli denerwuje się w pracy to nic dziwnego, że potem nie ma ochoty na seks w domu. Jeśli o tym myśli. Polecam jednak aby się w końcu wyluzował bo po pierwsze taki duży stres działa niszcząco na zdrowie i na wspomniane libido. Po drugie jeśli on będzie pracował w takim stresie to prędzej czy później w końcu się wypali i praca nie będzie mu sprawiała tyle przyjemności.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Poranny Kojot ~Poranny Kojot
    ~Poranny Kojot
    Napisane 20 lutego 2019 - 21:19
    Nie wiem jak inni podchodzą do tematu ale starałem się poczytać w internecie od czego zacząć mając problem z potencją. Stanowczo na początek odpuściłem leki, bo to jednak chemia i działa tylko na objawy, więc po odstawieniu problem wróci i do tego kupa kasy na takie rzeczy idzie.
    Szukałem różnych preparatów z dobrym składem. Polecił mi znajomy Ereko. Teraz mija drugi miesiąc jak stosuję i już czuję, że te Święta będą inaczej obfite niż ostatnio :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Błażey75 ~Błażey75
    ~Błażey75
    Napisane 12 marca 2019 - 19:31
    Ja bym nie brał tego co popadnie. Trzeba się skupić na analizie tego co się chce osiągnąć. Jeżeli chcesz mieć szybką erekcję, to bierzesz coś z sildenafilem ale za to robisz to przed każdym stosunkiem. Albo chcesz osiągnąć długotrwały efekt, ale będzie to trwało trochę dłużej niż 15 minut. Ja korzystałem długo z pierwszej opcji, ale uznałem, że to droga do nikąd. Szukałem tego co mi pomoże na długo. W aptece polecono mi Ereko. Wziąłem pełną, 3 miesięczną kurację. Jestem 2 miesiące po jej zakończeniu. Problemów z erekcją już nie doświadczam. Oby jak nadłużej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~maron ~maron
    ~maron
    Napisane 26 marca 2019 - 21:00
    Każdy ma swoje sposoby ale moim zdaniem naprawdę skuteczny jest TITAN zestaw na powiększenie i erekcję mocarz

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Toni ~Toni
    ~Toni
    Napisane 02 czerwca 2019 - 13:10
    Dużo pracy, Przemęczenie, stres i się odbiło na moim zdrowiu a dokładnie problemy z erekcją.
    Trafiłem na stronę : potencja-ranking.pl
    Na 1 miejscu Top Dystance pomyślałem sobie wezmę spróbuję, zobaczę a może pomoże.
    Kupiłem i się nie zawiodłem. Tabletki fajnie działają po ok 30-40 minutach czułem ich działanie. Szybciej i lepiej się podniecilem a co za tym idzie erekcja była długa i mocna.
    Zdecydowanie polecam Top Dystance.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~on ~on
    ~on
    Napisane 24 lipca 2019 - 13:15
    HA HA HA ALE JAJA ŻE TO SIĘ CHCE TAKIE GŁUPOTY WYPISYWAĆ !!!!!!!!!!! TAKIE BZDETY JAK ARGININA I ŻEŃ SZENIE RÓŻNEGO KALIBRU TYM PODOBNE CUDOWNE ZIÓŁKA NAWET PO DŁUGOTRWAŁYM STOSOWANIU NIE DZIAŁAJĄ NA TE SPRAWY !!!! DZIAŁAJĄ TYLKO NA OPUSTOSZENIE KIESZENIA Z PIENIĘDZY !!!!!!!!!!!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pryszczarek ~Pryszczarek
    ~Pryszczarek
    Napisane 28 lipca 2019 - 18:27
    ~on napisał:
    HA HA HA ALE JAJA ŻE TO SIĘ CHCE TAKIE GŁUPOTY WYPISYWAĆ !!!!!!!!!!! TAKIE BZDETY JAK ARGININA I ŻEŃ SZENIE RÓŻNEGO KALIBRU TYM PODOBNE CUDOWNE ZIÓŁKA NAWET PO DŁUGOTRWAŁYM STOSOWANIU NIE DZIAŁAJĄ NA TE SPRAWY !!!! DZIAŁAJĄ TYLKO NA OPUSTOSZENIE KIESZENIA Z PIENIĘDZY !!!!!!!!!!!![/quote

    Zgadzam się! Tylko tabletki zawierające Sildenafil są skuteczne. Ze niby nie są obojętne dla zdrowia? A co wy chcecie żyć wiecznie? W końcu trzeba na coś umrzeć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Darek ~Darek
    ~Darek
    Napisane 10 sierpnia 2019 - 08:30
    Czy ktoś stosował zioła Nepalskie na erekcję i potencje ? Chodzi mi o sprzedawane zioła w sklepie https://www.nepalherbs.eu .
    Pytam bo mam od paru lat problem z pełną erekcją i to że nie jest zawsze wystarczająco twardy dla mojej partnerki.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Laki ~Laki
    ~Laki
    Napisane 13 sierpnia 2019 - 12:44
    Sildenafilu nie mogę brac bo mam problemy z ciśnieniem. Próbowałem za to wielu tabletek z l arginina i w wiekszości przypadków efekty były w sumie mierne. Po złych doświadczeniach z suplementami nie spodziewałem się czegoś specjalnego - człowiek zażywał i zażywał, a efektu nie było, co dodatkowo stresowało i problem wydawal się poważniejszy. Jednak potem trafiłem na penis complete, który pozytywnie mnie zaskoczył. Krótko mówiąc działa i w dodatku doznania wydają się intensywniejsze.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tert ~tert
    ~tert
    Napisane 13 sierpnia 2019 - 13:01
    Czytam o tym środku i w sumie to opinie są dobre, jednak niektórzy piszą, ze jest to środek na erekcję, niektórzy piszą, ze jest to środek na powiększenie penisa.Tak więc jak z tym jest?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jazdajest ~jazdajest
    ~jazdajest
    Napisane 14 sierpnia 2019 - 11:24
    I na to i na to. Generalnie w krótszej perspektywie daje działanie na erekcję. Sprawia, że nie ma problemow z uzyskaniem erekcji, poza tym u mnie osobiście poprawił ochotę na seks oraz sprawił, że erekcje były bardziej obfite. W dłuższej perspektywie ponoć daje powiększenie członka, ale zobaczymy. Jak na razie przyjmuję tabletki od około miesiąca. A ponoć po tym czasie nie widać efektów jeszcze.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Peweks ~Peweks
    ~Peweks
    Napisane 14 sierpnia 2019 - 14:23
    Powiększanie jest, ale dopiero po 2 miesiącach regularnego brania i najlepiej nie po tabletce, ale po dwóch tabletkach. Nie jest to tani środek, ale aktualnie są to drugie tabletki na powiększanie członka jakie przyjmuję i o ile pierwsze nie miały działania to te działają. Tak więc cena nie powinna być tutaj priorytetem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~backi ~backi
    ~backi
    Napisane 22 sierpnia 2019 - 11:57
    Moja przygoda z tabletkami Cum on zaczęła się jakieś 1,5 roku temu i muszę powiedzieć, że na początku trochę się zawiodłem bo efekty nie były najlepsze. Oczekiwałem czegoś po pierwszych tabletkach i po prostu nic nie widzialem. Oglnie zaczynałem wątplić jednak po tygodniu byłą już rożnica, potem było już o wiele lepiej. Panowie warto ale jedynie jeśli bierze się je regularnie!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kak ~kak
    ~kak
    Napisane 26 sierpnia 2019 - 08:53
    Ja nie polecam braveranu. Brałem go w sumie przez kilka miesięcy i była to strata pieniędzy i nerwów. Później brałem jeszcze kilka innych leków i efekty były zdecydowanie lepsze i szybsze. Wśród nich najlepsze były ero tabs i cum on.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nimto ~Nimto
    ~Nimto
    Napisane 04 grudnia 2019 - 09:09
    Tak na marginesie to jaki jest skład takich przykładowych tabletek na lepszy seks ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~rover ~rover
    ~rover
    Napisane 04 grudnia 2019 - 09:38
    Najważniejsze składniki w Penis complete: Tribulus terrestris
    Saw Palmetto
    Panax Ginseng
    L-arginina
    Lepidium meyenii
    Turnera diffusa
    Serenoa repens
    Sarsaparilla
    Pestki dyni
    Pokrzywa

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy