Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

związek / układ bez kłamst i zdrad

Rozpoczęte przez ~44latka, 22 cze 2014
  • avatar ~44latka ~44latka
    ~44latka
    Napisane 22 czerwca 2014 - 13:40
    Czytam wpisy na forum i mam jedno pytanie. Czy naprawdę nikogo nie interesuje już normalny związek między kobietą i mężczyzną? Zdrady, kochanki, kochankowie i nic więcej. Mam wrażenie, że wszyscy uważają, że to jest normalne. Dla wyjaśnienia - od męża odeszłam po 2 latach małżeństwa, zanim zaczęliśmy ośmieszać się zdradami, kochankami i innymi świństwami. Od 11 lat jestem kochanką, bo nie znalazłam faceta, z którym mogłabym stworzyć normalny związek partnerski, bez podpisywania cyrografu zwanego aktem ślubu.
    Wracając do tematu, czy ktoś z was ma ochotę porozmawiać o normalnych stosunkach damsko męskich? Chyba, że takie już nie istnieją, a ja żyję iluzją i nadzieją.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Moon ~Moon
    ~Moon
    Napisane 16 lipca 2014 - 10:09
    Ja pogadam.
    :)

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MŻK ~MŻK
    ~MŻK
    Napisane 22 lipca 2014 - 12:09
    Ja jestem w stałym i szczęśliwym związku małżeńskim od prawie 30-tu lat ale nie za bardzo wiem o czym mogłabym pogadać, skoro twój związek czy związki nie wydają mi się normalne. Równie dobrze mogłabyś pogadać o zdrowych związkach z kobietami twoich kochanków.
    Ale fakt, po poczytaniu na tej stronce doszłam do wniosku, że to ja nie jestem normalna, bo albo byłam już zdradzana albo jestem aktualnie albo za chwilę będę.
    Czy mój związek można w dzisiejszych czasach uznać za normalny ?

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy