Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Zrobienie loda czy to zdrada?

Rozpoczęte przez ~Nieimienny, 16 lip 2022
  • avatar ~Nieimienny ~Nieimienny
    ~Nieimienny
    Napisane 16 lipca 2022 - 11:22
    Witam pisze do was z takim nietypowym zapytaniem. Na wstępnie od razu mówię że nie mam żony tylko kobietę nie jesteśmy po ślubie ale razem mieszkamy. Ostatnio dobra koleżanka zrobiła mi tzw loda w aucie szczerze ja miałem ochotę na loda z połykiem a koleżanka sama mówiła że lubi komuś zrobić dobrze. Może bym nie szukał fantazji ale moja kobieta nie lubi robić w ogóle lodów a zawsze chciałem sprawdzić jakie to uczucie. Ale mam wątpliwości czy to zdrada? Pytałem kolegów z pracy mówią że to nie zdrada jeśli do niczego więcej nie doszło typu sex......

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Etna ~Etna
    ~Etna
    Napisane 16 lipca 2022 - 12:10
    Moim zdaniem to nie zdrada jestem mężatką od 6 lat na mąż na sylwestra zaprosił swojego kolegę jak to na takich imprezach drinki drinki i jeszcze raz drinki koło drugiej w nocy mąż miał już dość poszedł spać my jeszcze zostaliśmy wypiliśmy jeszcze po jednym drinku i to był chyba błąd zaczęliśmy się całować on chciał więcej ale zrobiłam mu tylko loda nic nie powiedział że dochodzi i wytrysnął mi do buzi wypity alkoholu zrobił swoje

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agata ~Agata
    ~Agata
    Napisane 16 lipca 2022 - 12:37
    Moim zdaniem też to nie zdrada jeśli faktycznie chodzi tylko o zrobienie loda. Kiedyś miałam taką samą sytuację . Pojechalam do siostry żeby przypilnować jej dzieci bo szwagier akurat był w pracy kończył zmianę a to było lato bardzo ciepło . Szwagier przyjechał dzieciaki poszły na popołudniową drzemkę . Wypiliśmy kawę razem ze szwagrem gadka szmatka i na łożku bez całowania zrobiłam szwagrowi tzw " Loda " A to było z 2 lata temu :) . A po prostu lubię smak spermy w buzi a mój mąż niestety nie lubi jak mu się robi loda to miałam okazję .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~normalnyjestem ~normalnyjestem
    ~normalnyjestem
    Napisane 16 lipca 2022 - 14:57
    Skoro według niektórych to nie zdrada to czy pochwaliliście się tą zabawą z swoim partnerem/współmałżonkiem ? Nie ? a czemu ? przecież według Was to nic się nie stało więc skąd ten opór ?
    W gumce pewnie to też nie zdrada ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 16 lipca 2022 - 15:42
    Hahaha, ojebac obce pento to nie zdrada ale z was szony. Skoro nie zdrada to która się pochwali mężowi że obciagała obce pento? Ciekawe czy stary też stwiedzi że to nie zdrada hahaha. Dać która będzie odważna:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wniosek ~Wniosek
    ~Wniosek
    Napisane 16 lipca 2022 - 15:58
    Normalny, przecież to podpucha jest i sztuczny temat szkoda naszego czasu na takie rozpierduchy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~xxx ~xxx
    ~xxx
    Napisane 16 lipca 2022 - 16:18
    Jak to! Lodzik to ważna rzecz. świetnie rozładowuje stres.
    Powinni to wprowadzić w pracy na przerwie ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agatka ~Agatka
    ~Agatka
    Napisane 16 lipca 2022 - 16:21
    Mój mąż akurat o tym nie wie i nie musi wiedzieć jego strata jak nie chce żebym mu loda robiła w łóżku jemu wystarczy tylko seks i w dodatku bez fantazji...... Jeśli miałabym okazję drugi raz zrobić szwagrowi loda to z chęcią bym to zrobiła bo sprawia mi to przyjemność oraz lubię smak spermy. A tym bardziej że jest przystojnym facetem a kto wie może gdyby to nie mąż siostry to bym się nawet na coś więcej pokusiła

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Etna ~Etna
    ~Etna
    Napisane 16 lipca 2022 - 16:35
    Tu Agatko masz rację w łóżku musi być fantazja a nie tylko po bożemu u mnie jest podobnie mąż byle sobie ulżyć za lodami też nie przepada

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agatka ~Agatka
    ~Agatka
    Napisane 16 lipca 2022 - 16:42
    Jeśli chodzi o mojego męża to ma wtedy ochotę na seks tylko wtedy jak już go chyba mocno ciśnie...... Nie dość że wtedy szybko skończy to mnie już dalej nie umie zaspokoić. Wiem może nie jestem jakąś piękna no ale mi się też coś od życia należy....... Chociaż raz szwagra fantazje mogłem spełnić bo mąż to nie ma żadnej fantazji jeśli chodzi o łóżko.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Etna ~Etna
    ~Etna
    Napisane 16 lipca 2022 - 18:08
    Nie myślałaś znaleźć sobie kogoś na boku z kim w łóżku będziesz mogła zaszaleć i mieć wielokrotne orgazmy bo ja się nad tym co raz bardziej zastanawiam a nawet ostatnio ten kolega z sylwka zapraszał mnie do siebie jak mąż będzie w pracy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~normalnyjestem ~normalnyjestem
    ~normalnyjestem
    Napisane 16 lipca 2022 - 18:16
    ~Wniosek napisał:
    Normalny, przecież to podpucha jest i sztuczny temat szkoda naszego czasu na takie rozpierduchy

    Bardzo bym chciał by była to podpucha ale życie pisze własne scenariusze. Nie jedna mężatka na imprezie w kibelku czy w zakamarku lodzika innemu zrobiła. Współczesne kobiety w ogóle nie wiedzą co to znaczy być w związku i do czego to zobowiązuje (tak zostały wychowane przez media). I zresztą nie tylko takie kobiety są. Zresztą zobacz topik : Masaż ciała ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agatka ~Agatka
    ~Agatka
    Napisane 16 lipca 2022 - 18:23
    Wiesz co może i myślałam ale ciężko kogoś znalesc tak kogoś na stałe tylko seks bez zobowiązań. Kiedyś szwagier jak z siostrą u nas przez kilka dni mieszkali bo u siebie mieli remont łazienki to ja akurat miałam wolne a on szedł na drugą zmianę ja wtedy brałam prysznic a on niby wszedł po telefon do łazienki to odparł tylko ze może się zrewanżować za wspaniałego łodzika a była okazja no ale to szwagier trochę jednak żałuję że nie skorzystałam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Etna ~Etna
    ~Etna
    Napisane 16 lipca 2022 - 18:40
    Teraz żałuj może byś w końcu przeżyła prawdziwe orgazmy ja teraz bym takiej okazji jak miałam nie przepuściła

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agatka ~Agatka
    ~Agatka
    Napisane 16 lipca 2022 - 20:03
    No żałuję i to bardzo wystarczyła by wtedy minetka nawet jak by to miało się odbyć na pralce

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Etna ~Etna
    ~Etna
    Napisane 16 lipca 2022 - 21:11
    Jak chcesz przeżyć z nim dziki sex to na co czekasz twój mąż tylko sobie robi dobrze a założę się że nie pamiętasz kiedy miałaś orgazm ja się zdecydowałam pisałam przed chwilą z kolego mąż ma ten tydzień nocki a więc umówiliśmy się

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 17 lipca 2022 - 00:32
    Oczywiście że to nie zdrada ..

    Jak facet wydyma jakąś fajną laskę to też nie zdrada , po prostu chciał sobie ulżyć , a że jakaś dupa była pod rękę , to sobie ulżył.
    Jaka zdrada , po prostu bolały go jadra i musiał się spuścić ;)

    A tak serio , aż dziwię się że można takie głupie pytania zadawać.

    Każdy rodzaj sexu z kimś kto nie jest naszym partnerem/partnerką a nawet całowanie się to jest zdrada.

    Jak uważa że nie to niech zapyta partnera/partnerkę co o tym sądzi i od razu się dowie ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agatka ~Agatka
    ~Agatka
    Napisane 17 lipca 2022 - 09:40
    Szczerze marzy mi się z nim ostry sex myślę że tylko jak by była okazja to szwagier by się skusił no ale nie zrobię tego siostrze. A nie boisz się ze mąż się jakoś dowie nawet od tego kolegi że razem sypiacie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Etna ~Etna
    ~Etna
    Napisane 17 lipca 2022 - 10:12
    Od sylwestra nie wygadał się o lodziku to teraz też nie a tak wogóle to mam zamiar przeżyć niezapomniane chwile pełne ostrego seksu którego nie miałam od dawna faceci tego nie rozumią ale kobieta też ma swoje potrzeby

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Etanola ~Etanola
    ~Etanola
    Napisane 17 lipca 2022 - 15:33
    To nie zdrada? Serio ? Ta cywilizacja jednak musi upaść.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3 4 5 6 7 8
Strona 1 z 8
następna
Strona 1 z 8 następna

Gorące tematy