Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Zredukowana

Rozpoczęte przez ~Renata 75, 11 lut 2022
  • avatar ~Renata 75 ~Renata 75
    ~Renata 75
    Napisane 11 lutego 2022 - 00:07
    40 +.i czuję się zredukowana do roli kucharki. Jako kochanka liczę się wtedy, gdy JAŚNIE PAN ma na to ochotę - najczęściej rano.... Na partnerkę do rozmów , chyba za głupia. Co z tego, że wyższe wykształcenie. Nie rozumiem, gadam głupoty... Rutyna czy kryzys....?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 11 lutego 2022 - 08:09
    Moja była żona też miała wyższe wykształcenie i co ? I nic ..

    Tak naprawdę stwierdzam że nie mieliśmy tematów do rozmów.
    No bo była nie chciała gadać o polityce , bo nie lubi , o jakiś "pierdołach" też nie , bo szkoda czasu a tak w ogóle w pracy sie nagadała więc nie chce jej się.

    Jak ja nie zacząłem rozmowy to była cisza , ale w większości jak zaczynałem rozmowę to szybko kończyłem , bo cięzko nazwać rozmową jak tylko jedna strona mówi ..

    Co ciekawe ja jestem gadułą ale w domu rozmów prawie brak. Jak były małe dzieci to rozmowy dotyczyły dzieci , a jak dzieci już nie wymagały uwagi to zero rozmów ..

    Szczerze mówiac zazdrościłem tym co potrafili gadać o wszystkim i o niczym ...

    Bo u nas byłej szkoda było czasu na głupie rozmowy ..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kwitnąca Wiśnia ~Kwitnąca Wiśnia
    ~Kwitnąca Wiśnia
    Napisane 11 lutego 2022 - 09:08
    Facet, a co robiła Twoja żona zamiast prowadzenia czy tam współuczestniczenia w tych rozmowach z Tobą, na które "szkoda jej było czasu"? Jakie miała zajęcia po pracy, w takie zwykłe dni?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maniek ~Maniek
    ~Maniek
    Napisane 12 lutego 2022 - 14:16
    Renata a po co z nim siedzisz?
    Wykształcenie zazwyczaj jest kierunkowe i nie powoduje, że rozmowa jest luźniejsza, chyba że ktoś od początku godzinami opowiada o pracy. Bo raczej mówi się co tam w pracy, nadety szef albo wredna zołza.
    Raczej niedopasowanie. Rutyna gada się o tym samym, kryzys szuka się słuchacza gdzie indziej.
    Zależy czy tak zawsze było czy teraz.
    Codzienne mamy tyle informacji ważnych i zbędnych, że gadać można o wszystkim i niczym tylko zwykle brakuje nam czasu, żeby to wszystko przegadać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ona73 ~ona73
    ~ona73
    Napisane 12 lutego 2022 - 17:23
    ~Facet46 napisał:
    Moja była żona też miała wyższe wykształcenie i co ? I nic ..

    Tak naprawdę stwierdzam że nie mieliśmy tematów do rozmów.
    No bo była nie chciała gadać o polityce , bo nie lubi , o jakiś "pierdołach" też nie , bo szkoda czasu a tak w ogóle w pracy sie nagadała więc nie chce jej się.

    Jak ja nie zacząłem rozmowy to była cisza , ale w większości jak zaczynałem rozmowę to szybko kończyłem , bo cięzko nazwać rozmową jak tylko jedna strona mówi ..

    Co ciekawe ja jestem gadułą ale w domu rozmów prawie brak. Jak były małe dzieci to rozmowy dotyczyły dzieci , a jak dzieci już nie wymagały uwagi to zero rozmów ..

    Szczerze mówiac zazdrościłem tym co potrafili gadać o wszystkim i o niczym ...

    Bo u nas byłej szkoda było czasu na głupie rozmowy ..


    To dlaczego w ogóle z nią byłeś, skoro nie potrafiliście o niczym rozmawiać? Co w niej takiego było, że w ogóle z nią byłeś?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 13 lutego 2022 - 13:20
    ~ona73 napisał:

    To dlaczego w ogóle z nią byłeś, skoro nie potrafiliście o niczym rozmawiać? Co w niej takiego było, że w ogóle z nią byłeś?


    Szkoda czasu na pisanie , było , minęło ...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ona73 ~ona73
    ~ona73
    Napisane 13 lutego 2022 - 18:11
    ~Facet46 napisał:
    ~ona73 napisał:

    Szkoda czasu na pisanie , było , minęło ...


    Szkoda, że szkoda czasu, bo mnie akurat interesuje, co kierowało Tobą - facetem, ze wszedłes w związek z taka kobietą, coś Cię w niej zauroczyło? Jeszcze niedawno pisałeś, że ją kochasz i przeżywałeś rozwód. Teraz wygląda to tak jakby w zasadzie niewiele Was łączyło przez wszystkie lata poza dziećmi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy