Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Żona założyła fikcyjne konto na FB, aby udowodnić że ja zdradzam

Rozpoczęte przez ~Zdrajca , 10 wrz 2023
  • avatar ~Zdrajca ~Zdrajca
    ~Zdrajca
    Napisane 10 września 2023 - 12:51
    Moja żona założyła fikcyjne konto, ponieważ chciała wiedzieć czy ja zdradzam . Wpadłem w pokusę ponieważ nie słyszałem dawno od nikogo słowa przystojniaku. Poczułem się przez moment ważny. Sama później też przyznała że , specjalnie wybrała ładna dziewczyne. Podejrzewałem ,że to może być spisek. Odpisałem na jej zaloty że, co taka ładna dziewczyna chcę ode mnie i niestety mam rodzinę. Na drugi dzień pisze do mnie ,żebyśmy się umówili że, nie pożałuje. Zapytałem wprost czy chodzi jej o sex . Odpisała tak . Coraz bardziej mi to śmierdziało Dziewczyna której nigdy nie widziałem, chce ode mnie współżycia, dlatego poprosiłem żeby wysłała mi zdjęcie, żeby skonfrontować to z zdjęciem które, ma na profilu . Odpisała że nie może . To poprosiłem o adres aby to sprawdzić. Teraz mi grozi rozwodem bo ,gdyby naprawdę tam była ona ( ta ładna dziewczyna) to bym skorzystał. Logika kobiet żeby , same wszystko nakręcić a potem problemy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kazikRybnik ~kazikRybnik
    ~kazikRybnik
    Napisane 12 września 2023 - 17:09
    Karane mogą być tylko czyny nie zamiary. Nauczka dla wszystkich facetów. Powiedz jej że wiedziałeś od początku ale pośmiać się chciałeś. Możesz dodać że kobiety tak narzekają że faceci tylko o dupie myślą a ona sama na to chciała cię złapać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ech ~Ech
    ~Ech
    Napisane 13 września 2023 - 00:18
    Może i logika chora, ale skoro masz rodzinę to czemu nie przestałeś odpisywać w momencie jak poinformowałeś dziewczynę o rodzinie? Skoro wiedziała że jesteś zajęty no to widzisz jaki ma kręgosłup moralny. (Pogdybajmy że nie wiedziałeś że to ustawka).

    Załóżmy że do twojej kobiety zaczyna pisać chłop 10/10 przystojny Norweg, Hiszpan czy ki chuj, że jego firma otworzyła oddział w Polsce i jest dyrektorem czy coś. Twoja mu odpisuje że ma męża, ten się nie zraża, ona się pyta czy prześlę jej więcej fotek. Normalnie byś żył z tym gdyby twoja dalej ciągnęła rozmowę?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy