Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

zona z kochankiem

Rozpoczęte przez ~abstrahuj, 14 kwi 2023
  • avatar ~abstrahuj ~abstrahuj
    ~abstrahuj
    Napisane 14 kwietnia 2023 - 10:47
    Witam wszystkich, zaczniemy od backgroundu. Malzenstwo, razem z 12 lat, ja 36lvl ona 32lvl, 2ka kaszojadow. Zona atrakcyjna, inteligentna, calkowiecie oddana rodzinie (widzialy galy co braly:). Na studiach zdazyl sie trojkat z laska i potem dla rownowagi z facetem. Oba takie sobie, zona uznala ze juz jej wystarczy tych ekscesow. No ale tak sie sklada ze jestem calkiem perwersyjny a ona ulegla wiec drazylem drazylem i po 5ciu latach zalozyla sobie appke, znalazla typa i (o dziwo!) dzieki moim namowom sciagnela do domu i przeleciala. Ja bylem w tym czasie daleko poza domem. Wrocilem kilka dni pozniej na tyle podekscytowany ze bzykalismy sie 3 razy w ciagu kilku godzin. Tydzien temu miala mnie, jako grzecznego meza zostawic w domu z dziecmi a sama jechac sie puszczac do niego ale skubany dostal grypy. Ale co sie odwlecze... Docelowo zamierza go wykorzystac jeszcze raz sama a potem moja wieloletnia fantazja - trojkat! Wrecz nie moge sie doczekac:) Licze ze bedzie to stala relacja i fajnie sobie urozmaicimy zycie erotyczne - ktore mimo ponad dekady razem dalej jest super bo ja jestem kreatywny i zberzny a ona zgadza sie na wszystkie moje perwersje.
    I teraz do meritum - dla wiekszosci ludzi moze jest to nienormalne i powinnismy sie natychmiast udac do spowiedzi ale widze bardzo pozytywny wplyw na zwiazek, dostrzegam jak bardzo mi na niej zalezy, jestem wobec niej bardziej czuly i mily a ona duzo bardziej erotyczna w stosunku do mnie - sprosne teksty, sexy zdjecia i dobiera sie do mnie czesciej. Nie gwarantuje ze u kazdego to zadziala bo tu potrzeba naprawde duzo milosci, otwartosci umyslu i duzej dozy perwersji. Po tej swojej pierwszej randce podsumowala, bylo fajnie, wiedzial co robi, ale juz nie musze sie z nim sama spotykac bo ty robisz to lepiej. Oboje traktujemy kochanka jako dildo na nogach i nie postrzegam go w kategorii zagrozenia malzenstwa. Bardziej jako urozmaicenie, jak np nowy telewizor:) Zapraszam do komentowania.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kinga ~Kinga
    ~Kinga
    Napisane 14 kwietnia 2023 - 11:07
    Nie widzę w tym nic złego Ja z mężem chodzimy do swing klubu, na początku trochę się bałam jak to będzie czy dam radę ale mąż mnie uspokajał że mam się niczym nie przejmować i dać się poprowadzić innym co mają w tym jakiś staż

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 14 kwietnia 2023 - 13:22
    ~Kinga napisał:
    Nie widzę w tym nic złego Ja z mężem chodzimy do swing klubu, na początku trochę się bałam jak to będzie czy dam radę ale mąż mnie uspokajał że mam się niczym nie przejmować i dać się poprowadzić innym co mają w tym jakiś staż

    Ale forum sobie znaleźliście na takie zwierzenia. Nie lepiej gdzieś na swing forum iść zamiast zaśmiecać swoją historią tutaj wątki. Swing pary często rozpadają się. Co zabawne jeden z partnerów w końcu chce mieć tylko dla siebie połówkę zazwyczaj ;). Swoją drogą słabe te wasze więzi emocjonalne.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~zdzichu ~zdzichu
    ~zdzichu
    Napisane 14 kwietnia 2023 - 14:10
    slabe to sa twoje komentarze i zupelnie nic nie wnoszace, nie wolalbys sie przeniesc np na forum ordo juris? tam bys pasowal idealnie.
    to jest dzial Romans i Zdrada a to co ci dwoje robia to jest Zdrada Kontrolowana czyli pasuja idealnie. Proponuje czytac ze zrozumieniem i zabrac swoje kosciolkowe poglady gdzies indziej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kinga ~Kinga
    ~Kinga
    Napisane 14 kwietnia 2023 - 15:37
    Dzięki Zdzichu.
    Widzę że rozumiesz takie pary ja my

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 14 kwietnia 2023 - 21:05
    ~zdzichu napisał:
    slabe to sa twoje komentarze i zupelnie nic nie wnoszace, nie wolalbys sie przeniesc np na forum ordo juris? tam bys pasowal idealnie.
    to jest dzial Romans i Zdrada a to co ci dwoje robia to jest Zdrada Kontrolowana czyli pasuja idealnie. Proponuje czytac ze zrozumieniem i zabrac swoje kosciolkowe poglady gdzies indziej.

    Nie płacz chopie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy