Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Rozwód

Zona powiedziała mi że mnie nie kocha

Rozpoczęte przez ~Nowicjusz32, 30 paź 2022
  • avatar ~Nowicjusz32 ~Nowicjusz32
    ~Nowicjusz32
    Napisane 30 października 2022 - 09:49
    Witam Wszystkich i proszę o poradę pomoc moja Żona oznajmiła mi po przeprowadzce do Nowego Domu że mnie nie kocha. Jak to mówi ma kogoś na boku chłopaka. Jesteśmy razem 8 lat .2 lata po ślubie. Nie mamy dzieci . Ogólnie jest Nie zdecydowana raz mówi chce rozwodu A raz że proponuje separację A raz że mamy być ze Sobą żeby jej dom utrzymać. Czy ktoś coś rozumie ? Bo już nie daje rady nerwowo i o to też ma pretensje że jestem nerwowy . Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Misiak ~Misiak
    ~Misiak
    Napisane 30 października 2022 - 22:17
    Coś więcej powiedz ,dom wspólny za wspólne pieniądze? jej własność czy Twoja wcześniej ,wiesz to dziwne ,że po przeprowadzce do domu takie cyrki , a jak było wcześniej?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~normalnyjestem ~normalnyjestem
    ~normalnyjestem
    Napisane 04 listopada 2022 - 16:57
    Koncz waść (związek) wstydu sobie oszczędz. Skoro tak otwarcie powiedziała a kobiety o wiele wcześniej wszystko analizują i przygotowują to pozamiatane. Na dodatek jest orbiter i na pewno motylki u niej. Dlaczego tak kręci bo tamtego nie jest pewna (tylko seks ) a ty to na razie stabilizacja. Szkoda życia bo zasmakowała innego a ty to takie ewentualnie koło zapasowe. Historia jak wiele innych. Trudno stało się księżniczka doszła do wniosku że to nie to i jak nie tamten to za jakiś czas inny. Nie ma dziecka a majątek podzielić i każde w swoją stronę. Będzie bolało ale doświadczas lekcji życiowej która pozwoli Ci znaleść inną całkowicie inną czego tobie życzę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy