Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Zona mnie nie kocha

Rozpoczęte przez ~Marcin, 12 mar 2023
  • avatar ~Marcin ~Marcin
    ~Marcin
    Napisane 12 marca 2023 - 01:21
    Zona oznajmiła mi ze mnie nie kocha i zaczela mówić o rozwodzie. Nie wiem co robić
    Twierdzi ze jest nieszczęśliwa mamy dwóch synów
    Miotam się co mam zrobić
    Staram się a ona mówi abym się nie starał
    Ze będzie szczęśliwa brzęknie

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Nerd ~Nerd
      ~Nerd
      Napisane 16 marca 2023 - 12:13
      Do: ~Marcin

      Napisz coś więcej, jak wyglądało wcześniej wasze małżeństwo, od jakiego dokładnie momentu to się zaczęło. Na pewno były jakieś okoliczności, od których zaczęła się ta zmiana.
      Nic nie dzieje się samo i pamiętaj, że każdy medal ma dwie strony.

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marynarz ~Marynarz
    ~Marynarz
    Napisane 12 marca 2023 - 21:50
    Moze warto sprawdzic, czy w tle nie ma kochanka

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magdalena ~Magdalena
    ~Magdalena
    Napisane 13 marca 2023 - 19:35
    Moze chloptas z tindera zamacil, pobzyka i potem sobie pojdzie. A Tobie rozwali rodzine.

    Jako kobieta bylam w sytuacji, ze chcialam zostawic meza. Pojawil sid Wloch, zakrecil w glowie. Choc nie bylo seksu, to padl na podatny grunt.
    Mieszkalam zagranica, maz Szwed, bardzo surowe emocjonalnie relacje etc.
    Meza juz nie mam, ale nie przez mezczyzne, a przez chorobe. Opuscilam Szwecje i ichniejszy raj ;).

    Wystarczy kryzys, ktos podejdzie i zasieje watpliwosci.

    Ps. Sprawdz konta bankowe, jesli macie wspolne. Zaczynaj sie zabezpieczac.
    Ten kto odchodzi, niech nie ma latwo.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~normalnyjestem ~normalnyjestem
    ~normalnyjestem
    Napisane 15 marca 2023 - 00:55
    epidemia czy co ??? Tak jak powyżej = dyskretnie skontroluj jej plan dnia ( wyjścia, praca) telefon o ile możesz oraz komputer, zabezpiecz konto - kasę, obserwuj zachowanie i jak się ubiera. Jednym zdaniem prawdopodobnie pojawił się absztyfikant bajerant a skoro tak mówi otwarcie to oznacza że nie tylko wyznania miłości były lecz i seksik bo pewna jest gałęzi. Kobiet nawet jak nie kocha to i tak trwa w związku (brak alternatywy życiowej) chyba że jesteś przemocowcem, alkoholikiem, ćpunem, leniem nierobem albo impotentem. Czytaj forum tam znajdziesz co i jak u innych się zaczynało i jak konczyło.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~A. ~A.
    ~A.
    Napisane 15 marca 2023 - 08:11
    Z wielu wpisów na tym forum wynika, że faceci też trwają w związku jak już nie kochają baaa nawet seksu nie mają od lat a i tak jeden z drugim siedzą w tych małżeństwach bo tak wygodniej albo nie stać ich na rozwód.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Aaa ~Aaa
      ~Aaa
      Napisane 15 marca 2023 - 08:28
      Do: ~A.

      Dokładnie. Ale to chyba nie z wygody tylko z /w finansowych. Faceci nie lubią dzielić sie majątkiem. Nawet sprawiedliwie , kalkulują ze razem mają wiecej i to jest powód trwania w nieudanym małżeństwie, kasa, kasa sie liczy. A na boku mają pocieszycielkę. .

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~A. ~A.
    ~A.
    Napisane 15 marca 2023 - 16:55
    Znam też taki przypadek, że facet po rozwodzie od razu wpakował się w kolejne gówno (przepraszam "małżeństwo") i już się nie rozwiedzie drugi raz, bo wstyd i porażka.
    A trafił z deszczu pod rynnę.
    Ale cię nie opuszczę aż do śmierci.....

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy