Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Żona chyba mnie zdradza

Rozpoczęte przez ~Marcin, 20 maj 2023
  • avatar ~Marcin ~Marcin
    ~Marcin
    Napisane 20 maja 2023 - 14:32
    Witam wszystkich potrzebuję pomocy i porady w jednej sprawie żona chyba mnie zdradza ale nie wiem jak jej to udowodnić ale od początku jesteśmy razem od 15 lat i układało się nam dobrze sex też był fajny w łóżku robiliśmy wszystko i to dosłownie ale od jakiegoś czasu sex z żoną to tylko tak na odwal się i bez żadnych ekscytacji 1 w miesiącu a czasami rzadziej już mam tego dość ostatnio się uparłem i kochaliśmy się 4 razy w tygodniu nie odmawiała ale w chwili uniesienia żoną się pobudziła i chciała inaczej już się cieszyłem ale zaraz jak tylko zaczęliśmy usłyszałem że robię wszystko źle i ona lub inaczej po tylu latach razem trochę mnie zamurowało ale ok pytam to jak lubisz a on na to że języczkiem to tylko sama końcówka lubi mówię ok pytam o sex analny bo też dawno nie było a ona na to że zemną to nie mówię już zdenerwowany a z innym a ona chyba się zapomniała i mówi że z innym to by było inaczej i by dała aż mnie za murowało bo byłem jej jedynym partnerem zaraz się zorientowała co powiedziała i tłumaczyła że to tylko takie gadanie i nie oto jej chodziło oczywiście sexy już nie było bo miałem dość po tym co usłyszałem i jeszcze jedno mieliśmy w domu prezerwatywę na wypadek sexu analneg ale znikła z szuflady kiedy zapytałem gdzie jest to zaczerwieniła się jak burak i opowiedziała że pewnie wyrzuciła przy sprzątaniu w co nie wierzę

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ppp1219 ~Ppp1219
    ~Ppp1219
    Napisane 20 maja 2023 - 16:47
    ~Marcin napisał:
    Witam wszystkich potrzebuję pomocy i porady w jednej sprawie żona chyba mnie zdradza ale nie wiem jak jej to udowodnić ale od początku jesteśmy razem od 15 lat i układało się nam dobrze sex też był fajny w łóżku robiliśmy wszystko i to dosłownie ale od jakiegoś czasu sex z żoną to tylko tak na odwal się i bez żadnych ekscytacji 1 w miesiącu a czasami rzadziej już mam tego dość ostatnio się uparłem i kochaliśmy się 4 razy w tygodniu nie odmawiała ale w chwili uniesienia żoną się pobudziła i chciała inaczej już się cieszyłem ale zaraz jak tylko zaczęliśmy usłyszałem że robię wszystko źle i ona lub inaczej po tylu latach razem trochę mnie zamurowało ale ok pytam to jak lubisz a on na to że języczkiem to tylko sama końcówka lubi mówię ok pytam o sex analny bo też dawno nie było a ona na to że zemną to nie mówię już zdenerwowany a z innym a ona chyba się zapomniała i mówi że z innym to by było inaczej i by dała aż mnie za murowało bo byłem jej jedynym partnerem zaraz się zorientowała co powiedziała i tłumaczyła że to tylko takie gadanie i nie oto jej chodziło oczywiście sexy już nie było bo miałem dość po tym co usłyszałem i jeszcze jedno mieliśmy w domu prezerwatywę na wypadek sexu analneg ale znikła z szuflady kiedy zapytałem gdzie jest to zaczerwieniła się jak burak i opowiedziała że pewnie wyrzuciła przy sprzątaniu w co nie wierzę

    No u mnie było podobnie jak u ciebie tez myslalem ze cos sie dzieje i ma kogos była nerwowa rozdrażniona rzadko był sex, wpadliśmy na pomysł zeby odstawiła tabletki i całe szczescie problem sie rozwiązał teraz jest jak wczesniej i jest spokojna te hormony jednak potrafią namieszać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marcin ~Marcin
    ~Marcin
    Napisane 20 maja 2023 - 23:25
    Żona bierze tabletki ale żeby to powodowało aż takie skutki poza tym tabletki bierze już od dawna a jej zachowanie zmieniło się tak z rok temu już nie wytrzymuje wszystko co zrobię nie tylko w łóżku to źle cały czas krytyka

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ppp1219 ~Ppp1219
    ~Ppp1219
    Napisane 21 maja 2023 - 00:22
    ~Marcin napisał:
    Żona bierze tabletki ale żeby to powodowało aż takie skutki poza tym tabletki bierze już od dawna a jej zachowanie zmieniło się tak z rok temu już nie wytrzymuje wszystko co zrobię nie tylko w łóżku to źle cały czas krytyka

    U mojej tez po kilku latach brania zaczęły sie takie problemy a teraz jest juz Ok i ma ochotę nawet sama inicjuje wiec polecam spróbować

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marcin ~Marcin
    ~Marcin
    Napisane 23 maja 2023 - 11:26
    Rozmawiałem z żoną i to nie to nie zdradziła mnie i jej wieże ale powiedziała że jak kogoś poznać to będzie szczera i mi powie zanim do czegoś dojdzie po prostu nie jestem w jej typie po tylu latach ja zapytałem to czemu za mnie wyszła to powiedziała że sama nie wie coś tam niby czuje ale tonie miłość na razie tak zostanie bo dom jest mój i ja się nie wyprowadzę na pewno a dzieci nic nie wiedzą więc przed nimi puki co będziemy udawać

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 23 maja 2023 - 16:00
    Hahaha. Jak bym coś takiego usłyszał od swojej żony to już by mnie tam nie było!!!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bogdan ~Bogdan
    ~Bogdan
    Napisane 24 maja 2023 - 05:41
    Kolego ja nie dawno też miałem podobną sytuację do twojej, częste wyjazdy żony już byłej niby w delegacjie nie dawało mi to spokoju kupiłem dyktafon wsadziłem do torebki pod podszewką ale nic szczególnego nie nagrał już myślałem że mam jakieś urojenia ale kupiłem mini kamerkę umieściłem u nas w mieszkaniu po tygodniu nic dopiero jak pojechałem z kolego na dwa dni na ryby to wszystko wyszło na jaw to co zabaczyłem na tym nagraniu aż mnie zamurowało ze mną sex to było max 30 minut a z nim piepszyła się w tedy cały dzień ze mną takiego czegoś jak sex analny nie było mowy a ten ją ruchał jak i gdzie chciał.
    Żeby nie tą kamerka to do tej pory bym nic nie wiedział, czekam teraz tylko na sprawę rozwodową i się od niej uwolnić

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marcin ~Marcin
    ~Marcin
    Napisane 24 maja 2023 - 19:36
    Jakieś 2 lata temu żoną zaczęła pracować dłużej w sensie pracuje na dwie zmiany i tak na pierwszą zmianę zaczęła wychodzić już z domu o 4 rana a z drugiej zmiany wracała dopiero o 1 w nocy czasami później myślała że nie wiem kiedy w końcu ja zapytałem to powiedziała że ma dużo faktur i innych obowiązków jakiś nie dokonać wierzyłem ale ok bo jeszcze było normalnie po jakichś 3 miesiącach takiej pracy wkurzony powiedziałem że zadzwonię do jej szefowej co to ma być z wyzysk zrobiła mi scenę że to jej praca i ona musi to powiedziałem że jak tak to niech jakiś awans dostanie i podwyżkę za taką pracę po kilku tygodniach żoną zaczęła znowu normalne pracować ale jej zachowanie się zmieniło teraz dopiero zaczynam myśleć że chyba jednak kogoś miała ale chyba się wystraszyła że zadzwonię do jej pracy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bogdan ~Bogdan
    ~Bogdan
    Napisane 24 maja 2023 - 20:02
    Może być tak że chce uśpić twoją czujność a puzniej dalej to samo, zmienił się jej ubiór typu bielizna jak wychodziła do pracy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lukas54 ~Lukas54
    ~Lukas54
    Napisane 25 maja 2023 - 01:31
    ~Bogdan napisał:
    Kolego ja nie dawno też miałem podobną sytuację do twojej, częste wyjazdy żony już byłej niby w delegacjie nie dawało mi to spokoju kupiłem dyktafon wsadziłem do torebki pod podszewką ale nic szczególnego nie nagrał już myślałem że mam jakieś urojenia ale kupiłem mini kamerkę umieściłem u nas w mieszkaniu po tygodniu nic dopiero jak pojechałem z kolego na dwa dni na ryby to wszystko wyszło na jaw to co zabaczyłem na tym nagraniu aż mnie zamurowało ze mną sex to było max 30 minut a z nim piepszyła się w tedy cały dzień ze mną takiego czegoś jak sex analny nie było mowy a ten ją ruchał jak i gdzie chciał.
    Żeby nie tą kamerka to do tej pory bym nic nie wiedział, czekam teraz tylko na sprawę rozwodową i się od niej uwolnić



    Bogdan swoją historię opisałeś i co ona z tym kierownikiem się bzykała w domu a pisałeś, że w delegacje lipne wyjeżdżała z nim jak to było.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bogdan ~Bogdan
    ~Bogdan
    Napisane 25 maja 2023 - 06:43
    Mam nagranie tylko jak się pieprzyła z nim w domu a jak to zrobiła w domu to w delegacji pewnie też bo tam nie miałem kamerki

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marcin ~Marcin
    ~Marcin
    Napisane 25 maja 2023 - 20:26
    Żona teraz do pracy ubiera się normalnie wcześniej nie zwracałem na to uwagi czy zakłada lepszą bieliznę lub makijaż ale i tak muszę przeprowadzić z nią bardzo poważną rozmowę o nas

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~normalnyjestem ~normalnyjestem
    ~normalnyjestem
    Napisane 30 maja 2023 - 18:43
    ~Marcin napisał:
    Rozmawiałem z żoną i to nie to nie zdradziła mnie i jej wieże ale powiedziała że jak kogoś poznać to będzie szczera i mi powie zanim do czegoś dojdzie po prostu nie jestem w jej typie po tylu latach ja zapytałem to czemu za mnie wyszła to powiedziała że sama nie wie coś tam niby czuje ale tonie miłość na razie tak zostanie bo dom jest mój i ja się nie wyprowadzę na pewno a dzieci nic nie wiedzą więc przed nimi puki co będziemy udawać

    Jasno dostałeś informacje że jesteś bo jesteś na razie bo tak jej wygodnie ale nie licz na więcej bo nie będzie i już. Kobieta jak tak mówi to oznacza że od dłuższego czasu tak odczuwała i nie widzi szansy na zmianę swoich uczuć więc i szansy na poprawę u was. Na spokojnie porozmawiaj co dalej i jak to widzi bo szkoda waszego czasu i nerwów twoich. Będziesz czekał jak znajdzie kogoś i odejdzie z dnia na dzień ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marcin ~Marcin
    ~Marcin
    Napisane 04 czerwca 2023 - 17:12
    Rozmawiałem z żoną ona jest jeszcze przed czterdziestka i chyba przechodzi kryzys że jej młodość ucieka przynajmniej tak wywnioskowałem porę dni temu wziąłem dłuższy urlop i wyjechałem do kuzyna do innego miasta rok szkolny już się kończy więc zaryzykowałem czekam na reakcję żony na razie dzwoni i pyta co u mnie ale bez fajerwerków poczekamy zobaczymy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Oski ~Oski
    ~Oski
    Napisane 04 czerwca 2023 - 18:31
    ~Marcin napisał:
    Rozmawiałem z żoną ona jest jeszcze przed czterdziestka i chyba przechodzi kryzys że jej młodość ucieka przynajmniej tak wywnioskowałem porę dni temu wziąłem dłuższy urlop i wyjechałem do kuzyna do innego miasta rok szkolny już się kończy więc zaryzykowałem czekam na reakcję żony na razie dzwoni i pyta co u mnie ale bez fajerwerków poczekamy zobaczymy

    Trzeba było podsluch założyć w mieszkaniu i kamerki lub detektywa wynająć przed wyjazdem do kuzynaialbys wszystko jasne .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy