Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Kariera

Zmiana branży - kurs na diagnostę samochodowego

Rozpoczęte przez ~Danielski, 24 lis 2017
  • ~Danielski
    ~Danielski
    Napisane 24 listopada 2017 - 09:28
    Zastanawiał się ktoś z was nad całkowitą zmianą zawodu w wieku 40 lat? zawsze autami zajmowałem się dorywczo a ostatnio wpadła mi ulotka o kursie na diagnostę samochodowego w oes kraków i coraz bardziej zastanawiam się czy nie zrobić tego. robię na magazyie i stawka jest jaka jest, robota nudna, a tak robiłbym to co lubię, doświadczenie praktyczne jakieś mam...

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~PawełJ
    ~PawełJ
    Napisane 27 listopada 2017 - 09:12
    W krakowie możesz zrobić taki kurs w oes oni tam mają i kursy na prawko i bardziej specjalistyczne, właśnie jakieś uprawnienia, kwalifikacje zawodowe. w internecie znajdziesz na nich namiar

• ~dariusz
    ~dariusz
    Napisane 27 grudnia 2017 - 08:55
    ja chciałem zrobić w tym oes kurs na instruktora, w sumie od zawsze jeżdżę, interesuje mnie to, i nie wiem, trochę się obawiam, ze to moze już nie ten wiek... :/

• ~Nisw
    ~Nisw
    Napisane 27 grudnia 2017 - 09:42
    daj spokój z wiekiem, a czym się przejmujesz, nie masz 70+ tylko pewnie koło 40/40+ i co w tym strasznego, możesz się przebranżowić. szczególnie jak masz pasję do czegoś i wiesz, że jako instruktor będziesz miał dobra robotę. mój sąsiad tak pracuje chyba z 10 lat i wątpię aby chciał zmieniać robotę

• ~robers
    ~robers
    Napisane 28 grudnia 2017 - 10:59
    dariusz, rób! jak masz dobry i sprawdzony kurs, masz na niego kasę, to gwarantuję ci, że to będzie dobra decyzja!

• ~dariusz
    ~dariusz
    Napisane 12 stycznia 2018 - 10:44
    ok, zapisałem się na kurs w tym oes, rozmawiałem w biurze i mysle ze bedzie ok. zobaczymy

• ~Rozzzen
    ~Rozzzen
    Napisane 20 lutego 2018 - 10:42
    hej! i jak? byłeś w tym oes? robiłeś? jestem ciekawy rozwoju sytuacji bo sam mam w planach podobną zmianę w życiu. Dawaj i opowiadaj!

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty