Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Złamane serce

Rozpoczęte przez ~Inny , 26 lut 2023
  • avatar ~Inny ~Inny
    ~Inny
    Napisane 26 lutego 2023 - 18:36
    Byłem w szczęśliwym związku, kochałem i czułem sie kochany... Mieszkaliśmy razem żyliśmy jak stare dobre małżeństwo bez kłótni spięć i niepotrzebnych nerwów. Kochałem ją ufałem byłem pewien za nią w 100% , myślałem sobie niezły szczęściarz ze mnie, że złapałem pana boga za nogi .. Oświadczyłem sie ona sie zgodziła zostać moją żoną. Już wszystko było praktycznie gotowe sala zarezerwowana fotograf dj kamerzysta itd.. byliśmy tak strasznie szczęśliwi zaaferowani tym naszym ślubem, wszystko było idealnie. Aż pewnego dnia przy wspólnym śniadaniu wziąłem do ręki jej telefon, odblokowalem go i zobaczyłem że piszę z kolegą z pracy , i nie były to koleżeńskie wiadomości... Początkowo tłumaczyła że to nie tak jak myślisz że to tylko kolega że nie wie dlaczego z nim pisała .. to było jak strzała w pysk, cały mój świat sie zawalił wszystko co budowaliśmy tyle lat przepadło wspólne plany marzenia cele wszysto przepadło... Wszystkiego mógł bym sie spodziewać ale nie czegoś takiego i to od osoby której oddałem całego siebie dla której mógłbym zrobić wszystko która kochałem bezgranicznie ... Od rozstania minęło pół roku a nadal nie daje mi to spokoju, co zrobiłem nie tak czym sobie zasłużyłem na to wszystko, czego jej brakowało, co on ma takiego czego ja nie mam... Te uporczywe myśli nie dają mi żyć, wciąż powracają... A wszystko do okoła mi ja przypomina, w końcu tyle lat żyliśmy razem pod jednym dachem.. próbuje poznać kogoś nowego zakochać sie zapomnieć.. ale każda inna to już inna, to już nie jest to samo. Co zrobić by uwolnić sie od przeszłości, by znów zacząć żyć ? Mówią że na złamane serce najlepszym lekarstwem jest nowa miłość, tylko czy po czymś takim jest to w ogóle możliwe ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 26 lutego 2023 - 20:15
    Rozstanie z powodu pisania?!!!!
    Kto to zakończył?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Inny ~Inny
    ~Inny
    Napisane 26 lutego 2023 - 20:23
    Ona to zakończyła

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kaska ~Kaska
    ~Kaska
    Napisane 26 lutego 2023 - 21:49
    Kto wogole tworzy te tadete forum, niektóre historie kupy się nie trzymają. Ktoś aby chyba dla kasy to wymyślą, żeby aby zarobić, bo reklamy ktoś wejdzie przeczyta i tyle. A prawdy żadnej. Każdy ma coś na sumieniu zdradzający i zdradzeni. A tak naprawdę nic nie wiemy o każdej historii tutaj pisanej, najłatwiej kogoś aby z błotem zmieszać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facetpo40 ~Facetpo40
    ~Facetpo40
    Napisane 28 lutego 2023 - 10:56
    ~Kaska napisał:
    Ktoś aby chyba dla kasy to wymyślą, żeby aby zarobić, bo reklamy ktoś wejdzie przeczyta i tyle. A prawdy żadnej.

    Zapewniam Cię, że nikt z administratorów nie zakłada tutaj wątków :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy