Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Kariera

zestaw elektronarzędzi

Rozpoczęte przez ~tymek555, 23 wrz 2020
  • avatar ~tymek555 ~tymek555
    ~tymek555
    Napisane 23 września 2020 - 22:19
    Witam, chcę kupić zestaw elektronarzędzi wiertarko-wkrętarka, zakrętarkę udarową, w przyszłości także pilarkę tarczową, nie mogę się zdecydować jaką markę wybrać. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuBiorę pod uwagę w pierwszej kolejności milwaukee ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bitks ~bitks
    ~bitks
    Napisane 27 października 2020 - 22:45
    Jak do pracy potrzebujesz to sobie zobacz elektronarzędzia milwaukee. Używam kilku urządzeń z serii M12 fuel, bardzo dobrze mi się nimi pracuje. Są mocne, zrobione z fajnej jaości materiałów.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~milkmen ~milkmen
    ~milkmen
    Napisane 14 listopada 2020 - 00:03
    też potwierdzam dobre opinie o milwaukee, szwagier ma firmę robiącą meble na zamówienie i kilka razy mi pożyczał wiertarko-wkrętarkę, świetna sprawa, bardzo poręczny sprzęcik i mocny. Wykonanie też wygląda na takie wysokiej jakości.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy