Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Zrzuć wagę

Zdrowe jedzenie

Rozpoczęte przez ~Kalucha, 17 mar 2016
  • ~Eliza
    ~Eliza
    Napisane 24 czerwca 2018 - 19:11

Foreverslim biorę od ponad miesiąca.W diecie zmieniłam tyle że zrezygnowałam z kolorowych napoi,chipsów i batoników w zamian owoce i sałatki.Jem pięć mniejszych posiłków.Jak była ładna pogoda to jeździłam na rowerze teraz będę musiała pomyśleć o jakimś aerobiku albo czymś podobnym.Waga na razie pokazuje 3 kg mniej.

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Justa
    ~Justa
    Napisane 15 lipca 2018 - 16:20

Po skończeniu brania Foreverslim mam teraz nowe hobby uwielbiam chodzić na zakupy i kupować takie ciuchy na jakie mam ochotę.A jeszcze rok temu kupowałam ciuchy w rozmiarze 48 i nie miałam zbyt wielkiego wyboru.Teraz to co innego.

• ~Oleks
    ~Oleks
    Napisane 06 sierpnia 2018 - 15:04
    Najłatwiej wybrać się do dietetyka, który wszystko nam wyjaśni. Później już można działać na zasadzie podobieństwa ale pierwsze podejście najlepiej wykonać ze specjalistą https://ranking.abczdrowie.pl/s/Dietetyk

• ~Dominika
    ~Dominika
    Napisane 12 sierpnia 2018 - 19:15

Odchudzając się z pomocą Slimunox nie trzeba wprowadzać jakiś drastycznych zmian w swoim jadłospisie.U mnie wystarczyła rezygnacja ze słodyczy kolorowych napoi .Do tego jadłam pięć mniejszych posiłków zamiast dwóch ogromnych.Udało mi się schudnąć dzięki tym zmianą aż 13 kg.

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty