Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Zdradziłam męża

Rozpoczęte przez ~Goska, 25 lut 2023
  • avatar ~Goska ~Goska
    ~Goska
    Napisane 25 lutego 2023 - 06:46
    Nie wiem od czego zacząć jest mi głupio, mam 30 lat od roku mężatka tydzień temu byłam w delegacji a dokładnie we Wrocławiu z kierownikiem wieczorem po wszystkim zaproponował żeby iść się pobawić i odstresować zgodziłam się wypiliśmy parę drinków i wyladowałam z nim w łuzku nie powiem bo jest przystojnym mężczyzną fakt takiego seksu nie przeżyłam już dawno wczoraj zaproponował żeby się spotykać na niezobowiązujący seks, brakowało mi tego bo mąż pracuje za granicą i może dlatego tak wyszło

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 25 lutego 2023 - 07:28
    ~Goska napisał:
    Nie wiem od czego zacząć jest mi głupio, mam 30 lat od roku mężatka tydzień temu byłam w delegacji a dokładnie we Wrocławiu z kierownikiem wieczorem po wszystkim zaproponował żeby iść się pobawić i odstresować zgodziłam się wypiliśmy parę drinków i wyladowałam z nim w łuzku nie powiem bo jest przystojnym mężczyzną fakt takiego seksu nie przeżyłam już dawno wczoraj zaproponował żeby się spotykać na niezobowiązujący seks, brakowało mi tego bo mąż pracuje za granicą i może dlatego tak wyszło



    Gratulacje. Rok po ślubie i Już się puściłaś brawo. Mam nadzieję ze twój mąż się dowie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Goska ~Goska
    ~Goska
    Napisane 25 lutego 2023 - 09:17
    Chyba było za dużo alkoholu sama nie wiem co mnie skusiło

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 25 lutego 2023 - 09:31
    ~Goska napisał:
    Chyba było za dużo alkoholu sama nie wiem co mnie skusiło


    Żałosna jesteś.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Goska ~Goska
    ~Goska
    Napisane 25 lutego 2023 - 09:43
    Wiem że zrobiłam błąd ale my kobiety też mamy swoje potrzeby związane z seksem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 25 lutego 2023 - 09:52
    ~Goska napisał:
    Wiem że zrobiłam błąd ale my kobiety też mamy swoje potrzeby związane z seksem


    To sobie kup wibrator. Po co puszczałaś męża zagranicę skoro masz potrzeby? Po to żeby się puszczać? Powchwal się mężowi że popełniłaś "błąd". Napewno się ucieszy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Goska ~Goska
    ~Goska
    Napisane 25 lutego 2023 - 09:56
    Nigdy mu nie powiem że przespałam się z innym mężczyzną a jak chcesz wiedzieć to prosiłam go żeby nie wyjezdzał tu też miał dobrą pracę

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 25 lutego 2023 - 10:12
    ~Goska napisał:
    Nigdy mu nie powiem że przespałam się z innym mężczyzną a jak chcesz wiedzieć to prosiłam go żeby nie wyjezdzał tu też miał dobrą pracę



    Dowie się dowie. To że prosiłaś żeby nie jechał to nie upoważnia cię do tego żeby go zdradzać. Pojechał bo wierzył że ma w domu porządna kobietę a nie szona który rozłoży nogi innemu przy pierwszej okazji. Mam nadzieję ze złapałaś jakiego syfa od swojego gacha kierownika.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Goska ~Goska
    ~Goska
    Napisane 25 lutego 2023 - 10:16
    To jest zadbany mężczyzna i na pewno nic nie załapałam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 25 lutego 2023 - 10:29
    ~Goska napisał:
    To jest zadbany mężczyzna i na pewno nic nie załapałam


    Jak się twój stary dowie to już nie będzie taki zadbany bez jedynek i że złamanym nosem. Daj numer do meza chętnie mu napisze co zrobiła jego wspaniałą żona.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Goska ~Goska
    ~Goska
    Napisane 25 lutego 2023 - 10:50
    Mógł nie wyjeżdżać i mnie nie zostawiać nie było go już trzy miesiące

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 25 lutego 2023 - 11:44
    ~Goska napisał:
    Mógł nie wyjeżdżać i mnie nie zostawiać nie było go już trzy miesiące



    Mógł. Tak samo ty mogłaś się nie puszczać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 25 lutego 2023 - 11:46
    ~Kpr napisał:
    ~Goska napisał:
    Mógł nie wyjeżdżać i mnie nie zostawiać nie było go już trzy miesiące



    Mógł. Tak samo ty mogłaś się nie puszczać.



    Założę się że nawet jak by mąż był na miejscu i tak puściła byś się z kierownikiem ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Baśka ~Baśka
    ~Baśka
    Napisane 25 lutego 2023 - 12:02
    Nie rozumiem jednego, skoro Twój mąż wyjechał za granicę a Ty zostałaś w PL, to po co ciągnąć ten związek wobec tak rozbieżnych planów na życie?

    Rozwód to nie koniec świata, raczej nowy początek. Oszczędzicie sobie wzajemnie rozczarowań.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Goska ~Goska
    ~Goska
    Napisane 25 lutego 2023 - 12:10
    Przed ślubem był całkiem inny w seksie starał się mnie zadowolić i to mu wychodziło bardzo dobrze a teraz jak przyjeżdża to tylko żeby siebie zadowolić nie patrzy na to że ja też mam potrzeby

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 25 lutego 2023 - 16:08
    ~Kpr napisał:
    ~Kpr napisał:
    ~Goska napisał:
    Mógł nie wyjeżdżać i mnie nie zostawiać nie było go już trzy miesiące



    Mógł. Tak samo ty mogłaś się nie puszczać.




    Założę się że nawet jak by mąż był na miejscu i tak puściła byś się z kierownikiem ;)

    Tyś jest kompetentny chop :). Masz rację widać że nie ma u szona wyrzutów sumienia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~normalnyjestem ~normalnyjestem
    ~normalnyjestem
    Napisane 25 lutego 2023 - 21:58
    Autorko jeżeli jeszcze przeczytasz to musisz zrozumieć i pogodzić się z falą jaka uderzyła w ciebie. Podzieliłaś się swoim problemem i czegoś oczekujesz. Co tobie radzę w twojej / waszej sytuacji : rozwiedz się bo z czasem będzie gorzej i gorzej się skonczy. Już po roku zdrada !!!! gdzie ta miłość, motylki do męża ??? Tłumaczenie że kochaś przystojny ma usprawiedliwić zdradę ??? a ile po ulicach chodzi przystojniaków i z każdym XXX ? Twoja zdrada pokazała że mąż nie jest tym kim powinien być dla ciebie i niestety nigdy nie będzie bo tobie potrzebny jest ktoś inny ! Więc powiedz lub zamilknij ale na pewno rozstancie się w zgodzie i tobie powinno na tym zależeć. Nie bądz pewna z chorobami bo taki przystojnieka nie jedną w kroku gościnnie uraczył a i ciąża może się trafić ! Przemyśl to co napisałem bo szkoda twojego ślubnego i ciebie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy