Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

ZDRADZIŁ KIEDY BYŁMA 8 TYG Z DZIECKIEM W SZPITALU

Rozpoczęte przez ~BEATA, 05 lip 2022
  • avatar ~BEATA ~BEATA
    ~BEATA
    Napisane 05 lipca 2022 - 18:31
    WITAM, Pomóżcie mi w decyzji. dziecko bardzo ciężko nam zachorował... byłam prawie 9 tyg poza domem on czasem przyjeżdżał. Siedziałam 24 na dobe w szpitalu z różańcem w ręce i modliłam się o życie naszego syna. On w tym czasie świergolił na telefonie z nową kobietą.Spotykał się całował miło i wesoło spędzał czas jak się okazało podobno tylko całował...w co nie wierzę.Były to niby 2 spotkania a wszystko trwało 3 mc.i pewnie trwa bo nie chciał zadzwonić i zakończyć tego.Powiedział ze jak nas nie było czuł się szczęśliwszy. Jak można być szczęsliwym gdy się ma dziecko na OIOMIe i w tym czasie miziać się po krzakach lub nie wiadomo gdzie. było mu lepiej bez nas... a ja tez mogę sobie kogoś znaleźć bo mnie nie kocha za to z nowym uczuciem nie możne sobie poradzić to silniejsze od niego. Ona ma męża 2 dzieci...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~normalnyjestem ~normalnyjestem
    ~normalnyjestem
    Napisane 05 lipca 2022 - 18:52
    ja pierdo....e ale kuta....s. Nie chce Ci radzić ani sugerować ale ................ . To że nic nie było to nie wierz, to że jest członkiem bajerując mężatkę dzieciatą to wiadomo, to że czół się zaniedbanym jako mężczyzna to świadczy o braku zrozumienia (empatii), ale to że gdy dzieciak ciężko chory w szpitalu ! i robi to co robi to największa ohyda i podłość. Zrozumiałbym gdyby tak jak Ty nie siedział w szpitalu bo pracuje i kasa musi być ale to !!! Dla mnie jako mężczyzny, człowieka to ZERO. Teraz masz ciężki okres z uwagi na dzieciaka i zajmij się na razie nim i tylko nim a on ? nawet nie żałuje ? Zrobisz to co zrobisz jak dzieciak wyzdrowieje a ty ochłoniesz. Zbieraj dowody i chowaj do rozwodu jak znalazł. Wcześniej też taki był egoista i piotruś pan ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 05 lipca 2022 - 19:04
    Nic nie warty skur....n do utylizacji, brak słów.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 06 lipca 2022 - 09:02
    Ale co tu pisać ?

    Facet zwykły ciul i squrwysyn.

    Iść do prawnika , zażądać rozwodu z orzekaniem o winie (jego) i tyle. Szkoda czasu i nerwów na takiego śmiecia ..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ojciec Tadeusz ~Ojciec Tadeusz
    ~Ojciec Tadeusz
    Napisane 07 lipca 2022 - 17:55
    Panowie chyba nie wiecie jak to jest mieć babę z różańcem w chałupie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Misiak ~Misiak
    ~Misiak
    Napisane 07 lipca 2022 - 19:11
    Tez się kiedyś śmiałem jak ty a teraz sam odmawiam
    Beatko wsparcie rodziny tu jest chyba teraz najważniejsze mama tata brat kuzynka
    Karma wraca on dostanie za swoje
    a na końcu Wiaderny mu wybije jedynki

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 07 lipca 2022 - 19:18
    ~Misiak napisał:
    Tez się kiedyś śmiałem jak ty a teraz sam odmawiam
    Beatko wsparcie rodziny tu jest chyba teraz najważniejsze mama tata brat kuzynka
    Karma wraca on dostanie za swoje
    a na końcu Wiaderny mu wybije jedynki


    W sumie to zasłużył....:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 08 lipca 2022 - 07:14
    ~Ojciec napisał:
    Panowie chyba nie wiecie jak to jest mieć babę z różańcem w chałupie.


    Być może tak jak u mojej byłej koleżanki , też bardzo religijnej , że sex to tylko w celu prokreacji i to jeszcze taki bez uczuć "mechaniczny" , bo jeszcze się by jej spodobało i czuła się fajnie a to przecież grzech ;) więc jak nie chce się mieć więcej dzieci to nie potrzebny i "nieczysty"
    Sądzę że czym bardziej "gorliwa" religijność jednej strony to tym bardziej większa rozwiązłość drugiej strony ...

    Człowiek ma popęd seksualny i potrzeby , nawet księża "żyjący w celibacie" mają często kochanki (często dla niepoznaki nazywane gosposiami ;) albo korzystają z usług prostytutek męskim czy damskich ..

    Ale to też tą drugą stronę nie usprawiedliwa do zdrady. Jak nie ma miłości to jest takie coś jak rozwód a wtedy po rozwodzie można już spokojnie zaliczać różne niewiasty czy facetów ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~BEATA ~BEATA
    ~BEATA
    Napisane 11 lipca 2022 - 22:13
    Z całym szacunkiem wiara nie przeszkadza w sexsie.Wrecz zachęca bo to coś wyjątkowego zarezerwowanego dla małżonków. Ale zawsze znajdzie się taka która przechodzenie z rąk do rąk uzna za wielki przywilej. Różaniec to wielka siła i moc. Nie wstydzę się tego bo mogę czerpać z niej zawsze i gdy jest dobrze i gdy źle. Jeżeli wiara będzie tak postrzegana i sami nie będziemy jej bronić to znajdą się tacy którzy zaprowadzą nas do meczetu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Misiak ~Misiak
    ~Misiak
    Napisane 12 lipca 2022 - 08:58
    Amen.
    Masz rację nie wiem gdzie bym teraz był gdyby nie wiara ,ona daje takie jakby to powiedzieć "schronienie" i oczywiście siłę aby iść dalej -zrozumie ten który ją ma
    Beatko pamiętaj ,że po burzy wychodzi słońce i spokój a to co ma początek ma też koniec a na samym końcu i tak się wszystko ułoży i ból minie
    Nie daj się tylko zjeść rozpaczy -zawsze jest jakaś nadzieja w ten lub inny sposób
    Znów zaświeci słońce w Twoim życiu a Ty się zaczniesz uśmiechać

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy