Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Zdrady zon

Rozpoczęte przez ~Rozwodnik, 19 mar 2023
  • avatar ~Rozwodnik ~Rozwodnik
    ~Rozwodnik
    Napisane 19 marca 2023 - 12:53
    Jak u was wyglada sytuacja po zdradzie i rozstani? Zdarza sie ze zony chca wracac do was?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Karol38 ~Karol38
    ~Karol38
    Napisane 19 marca 2023 - 13:58
    Poczyaj fora:), to mowi samo za siebie. Sa setki przypadkow, ze osoby zdradzajace gdy czar boczniaka prysnie, probuja nawiazywac kontakt z bylym partnerem. Mialem podobny przypadek. Uwazam, ze szkoda czasu, nerwow... Dwa razy do tej samej wody sie nie wchodzi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maja ~Maja
    ~Maja
    Napisane 23 marca 2023 - 22:33
    Ja weszłam do tej samej wody po romansie męża wybaczyłam mu i to najgorsza decyzja była. Jednorazowy skok w bok jak ktoś żałuje można wybaczyć ale romans kiedy ktoś z premedytacja wymyśla kłamstwa żeby tylko bzykać sie i spotykać z kimś innym nie!! To już są uczucia. Kiedy czujesz ze partner w łużku z tobą nie może osiągnąć orgazmu że przez ta drugą osobę to już nie to samo bo małżonka spróbowała kogoś nowego i wcale nie lepszego ale ty już jesteś jak odgrzany kotlet mimo ze słyszysz zapewnienia ze tak nie jest czujesz to. Nie da sie kogoś kochać przestać na chwilę i potem jednak znowu wiem to najlepiej. Może słowo kochać to za dużo pow ale jak ktoś zdradza cię to już te same uczucia do ciebie mu nie powrócą. Ten co został zdradzony dalej kocha i się łudzi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~123sprawdzam ~123sprawdzam
    ~123sprawdzam
    Napisane 24 marca 2023 - 10:24
    ~Maja napisał:
    Ja weszłam do tej samej wody po romansie męża wybaczyłam mu i to najgorsza decyzja była. Jednorazowy skok w bok jak ktoś żałuje można wybaczyć ale romans kiedy ktoś z premedytacja wymyśla kłamstwa żeby tylko bzykać sie i spotykać z kimś innym nie!! To już są uczucia. Kiedy czujesz ze partner w łużku z tobą nie może osiągnąć orgazmu że przez ta drugą osobę to już nie to samo bo małżonka spróbowała kogoś nowego i wcale nie lepszego ale ty już jesteś jak odgrzany kotlet mimo ze słyszysz zapewnienia ze tak nie jest czujesz to. Nie da sie kogoś kochać przestać na chwilę i potem jednak znowu wiem to najlepiej. Może słowo kochać to za dużo pow ale jak ktoś zdradza cię to już te same uczucia do ciebie mu nie powrócą. Ten co został zdradzony dalej kocha i się łudzi


    Naga prawda. W pełni się zgadzam z tym co napisała koleżanka Maja. To życie we dwoje już nie smakuje tak jak kiedyś. I niby wszystko w porządku, niby super ... RELACJE da się naprawić. Ba! może być nawet o wiele lepsza niż była ... ale tej bliskości emocjonalnej, tego zaufania i poczucia bezpieczeństwa, które jest fundamentem związku dwojga ludzi, już po prostu NIE DA SIĘ ODBUDOWAĆ.

    To z nami zostaje już na zawsze.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maja ~Maja
    ~Maja
    Napisane 24 marca 2023 - 22:20
    ~123sprawdzam napisał:
    ~Maja napisał:
    Ja weszłam do tej samej wody po romansie męża wybaczyłam mu i to najgorsza decyzja była. Jednorazowy skok w bok jak ktoś żałuje można wybaczyć ale romans kiedy ktoś z premedytacja wymyśla kłamstwa żeby tylko bzykać sie i spotykać z kimś innym nie!! To już są uczucia. Kiedy czujesz ze partner w łużku z tobą nie może osiągnąć orgazmu że przez ta drugą osobę to już nie to samo bo małżonka spróbowała kogoś nowego i wcale nie lepszego ale ty już jesteś jak odgrzany kotlet mimo ze słyszysz zapewnienia ze tak nie jest czujesz to. Nie da sie kogoś kochać przestać na chwilę i potem jednak znowu wiem to najlepiej. Może słowo kochać to za dużo pow ale jak ktoś zdradza cię to już te same uczucia do ciebie mu nie powrócą. Ten co został zdradzony dalej kocha i się łudzi


    Naga prawda. W pełni się zgadzam z tym co napisała koleżanka Maja. To życie we dwoje już nie smakuje tak jak kiedyś. I niby wszystko w porządku, niby super ... RELACJE da się naprawić. Ba! może być nawet o wiele lepsza niż była ... ale tej bliskości emocjonalnej, tego zaufania i poczucia bezpieczeństwa, które jest fundamentem związku dwojga ludzi, już po prostu NIE DA SIĘ ODBUDOWAĆ.

    To z nami zostaje już na zawsze.


    Tak to zostaje na zawsze z nami. Nie zawsze to jest dla każdego takie oczywiste odrazu i trzeba czasami niepotrzebnie stracić za dużo cennego czasu. Kiedy odrazu odchodzisz po zdradzie masz lepsza pozycje do negocjacji jeśli w grę wchodzi małżeństwo dzieci ale jeśli tego nie zrobisz potem robi się już nie przyjemniej. Zdradzający nie rozumie skoro byłeś z nim po zdradzie rok czy dwa że ty dalej cierpisz i to on ma do ciebie pretensje że wogule do tego wracasz a ty myślisz o tym bo to jest z tobą i będzie zawsze puki jesteś z osobą która Ci to zrobiła. Wiem że póki jestem z mężem to nie zaznam w środku spokoju

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zuza ~Zuza
    ~Zuza
    Napisane 27 marca 2023 - 10:07
    ~Maja napisał:
    Ja weszłam do tej samej wody po romansie męża wybaczyłam mu i to najgorsza decyzja była. Jednorazowy skok w bok jak ktoś żałuje można wybaczyć ale romans kiedy ktoś z premedytacja wymyśla kłamstwa żeby tylko bzykać sie i spotykać z kimś innym nie!! To już są uczucia. Kiedy czujesz ze partner w łużku z tobą nie może osiągnąć orgazmu że przez ta drugą osobę to już nie to samo bo małżonka spróbowała kogoś nowego i wcale nie lepszego ale ty już jesteś jak odgrzany kotlet mimo ze słyszysz zapewnienia ze tak nie jest czujesz to. Nie da sie kogoś kochać przestać na chwilę i potem jednak znowu wiem to najlepiej. Może słowo kochać to za dużo pow ale jak ktoś zdradza cię to już te same uczucia do ciebie mu nie powrócą. Ten co został zdradzony dalej kocha i się łudzi


    Maja, nie da się wejść dwa razy do tej samej rzeki, bo wchodząc kolejny raz nogi zamoczysz w zupełnie innej wodzie ;-)

    To właśnie miał na myśli Heraklit z Efezu pisząc słynne, a jednak często źle rozumiane "nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki". Nie wchodzi się, bo najzwyczajniej w świecie się nie da.... woda w rzece ma to do siebie, że płynie ;-)
    Tak więc nigdy nie powtórzysz tego samego, bo zmieniają się okoliczności.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 28 marca 2023 - 10:46
    ~Rozwodnik napisał:
    Jak u was wyglada sytuacja po zdradzie i rozstani? Zdarza sie ze zony chca wracac do was?

    Oczywiście że ex które doprawiły poroża czasami chcą powrotu. U mnie właśnie tak jest, ale nie chce już tracić czas na człowieka który nie rozumie zbytnio swojego postępowania - jakie są następstwa zdrady i co dzieje się w głowie osoby zdradzonej.
    Najlepsza decyzja w życiu to rozstanie i rozwód. Niech teraz inni się martwią czy rogi mają niby jest jakich gach nowy teraz tylko nie mieszkają razem. Mu akurat musi wchodzić w zad, słodzić , ładnie mówić, itp. Kłamstwa.
    Każdemu doradzam rozstanie po długim romansie. Nie ma czegoś takiego jak wybaczenie takiego czegoś. Jest wina, jest kara i już.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy