Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Zdrada z przyjaciółką

Rozpoczęte przez ~Zagubiona, 11 gru 2019
  • avatar ~Zagubiona ~Zagubiona
    ~Zagubiona
    Napisane 11 grudnia 2019 - 15:52
    Cześć wszystkim. Piszę na tym forum z nadzieją, że któryś z mężczyzn odpowie mi na pytanie "Dlaczego?". Mój facet od początku związku zdradzał mnie ze swoją przyjaciółką, która ma męża i dziecko. Nasz seks jest od początku zajebisty, od początku pokazywał że mu na mnie zależy a później- że kocha i jestem najważniejsza. Powiedział, że nie wie dlaczego to zrobił i że żałuje. Nie potrafię o tym zapomnieć i wybaczyć bo to trwało 8 miesięcy. Ona się wszystkiego wypiera, ale widziałam ich rozmowy i rozmawiałam z jej mężem który powiedział że to jej sprawa co ona robi i z kim. Mój facet ma 26 lat a ona 22. Naprawdę nie wiem co robić bo codziennie o tym myślę i zastanawiam się co jest ze mną nie tak.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ben ~Ben
    ~Ben
    Napisane 12 grudnia 2019 - 00:02
    To znaczy ze cię nie kocha, bo jeśli nie potrafił docenić tego co dla niego robisz, a wolał iść z inna do łóżka w tym przypadku z mężatką przyjaciółką. Seks w związku jest bardzo ważny gdzie zbliża się jedna jak i druga strona a on tego nie doceniał to pytanie co on tym osiągnął? Że czujesz się źle, masz wyrzuty ze to twoja wina. Miłość dwojga ludzi powoduje ze jedna jak i druga strona walczy o swój związek z swoją partnerka, jeśli tego brakuje zaufania, miłości, szczerej wymiany myśli przy rozmowie, to prędzej czy później wszystko ulegnie rozbiciu, i związek się rozpada czy małżeństwo.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 12 grudnia 2019 - 00:32
    powiem ci dlaczego cie zdradza, bo cie nie szanuje, brak mu do ciebie szacunku za grosz skoro zdradza cię od poczatku zwiazku. facet moze lubi se poruchac, moze pozdobywac, moze do tamtej cos czuje. to nieistotne. nikt kto miał choć przez chwile uczciwe zamiary wobec partnera nie zdradza od POCZATKU zwiazku. Soro tak robil to bylas jedynie do zabawiania się albo tzw. bezpieczna przystania do czasu znalezienia kogos nowego. nie licz ze cos sie zmieni, jesli wybaczysz. poczuje twoja slabosc do niego i bedzie to robil notorycznie. zerwij, jestes mloda, szukaj kogos uczciwego zanim sie zorientujesz ze to nie mialo nigdy sensu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zagubiona ~Zagubiona
    ~Zagubiona
    Napisane 12 grudnia 2019 - 00:50
    Bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ben ~Ben
    ~Ben
    Napisane 12 grudnia 2019 - 17:32
    Sam teraz przechodzę problem z żona i wszystkie informacje zbierają się w jedna kupę, dlatego pisałem ze cię nie kocha, ja dla swojej miłości zrezygnowałem z budowy domu który był w czasie realizacji (stały już fundamenta). Jak chcesz pogadać lub po pisać daj znać, łatwiej jest się komuś wyżalić w szczególności obcej osobie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 13 grudnia 2019 - 01:42
    Czy ty @Ben czasem nie wykorzystujesz sytuacji ?
    Tak tylko pytam :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ben ~Ben
    ~Ben
    Napisane 13 grudnia 2019 - 10:41
    Tak, się składa ze nieee. Ne jestem z tych ludzi, którzy wykorzystują sytuacje.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zet ~Zet
    ~Zet
    Napisane 23 grudnia 2019 - 20:07
    Po prostu go zostaw. Nie bądź litościwa, przestań się mazgaić i użalać, nie zadawaj pytań w stylu dlaczego on to zrobił? Bo tamta zwyczajnie jest lepsza od Ciebie i nic na to nie poradzisz. Kiedy to zrozumiesz będziesz gotowa to zamknąć. W życiu trzeba być twardym.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy