Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Zdrada przez internet

Rozpoczęte przez ~Marcin 81, 12 kwi 2024
  • avatar ~Marcin 81 ~Marcin 81
    ~Marcin 81
    Napisane 12 kwietnia 2024 - 05:16
    Cześć wszystkim... Jakiś czas temu odkryłem że moja żona z którą jestem 10 lat i mamy 2ke dzieci, romansuje z facetem przez internet. Pisali do siebie, wyznawali miłość i uprawiali seks wysyłając zdjęcia. Nigdy się nie spotkali. Po odkryciu wszystkiego zerwała z nim kontakt. Wybrała naszą rodzinę. Cały czas przeprasza i mówi o niesamowitym błędzie. Między nami zawsze było bardzo dobrze. Nawet rewelacyjnie. Oprócz klasycznego braku docenienia z mojej strony. Żądło mówiłem jak ja kocham i jak ważna jest dla mnie. Trafiła w internecie na kogoś kto zrobił to wszystko za mnie i poszło... W każdym razie co radzicie? Ratować? Teoretycznie chcemy tego oboje. Teoretycznie bo nie wiem co siedzi jej w glowie... Jak wybaczyć? Sprawdzać, kontrolować?

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Semen Korczaszko ~Semen Korczaszko
    ~Semen Korczaszko
    Napisane 12 kwietnia 2024 - 09:56
    Zaufanie to podstawa, jeśli je straciłeś to będzie tylko męczarnia. Decyzja należy do ciebie

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Totem ~Totem
    ~Totem
    Napisane 15 kwietnia 2024 - 16:21
    Co to za przedszkole ''wyznawali milosc'' ''uprawiali seks wysylajac zdjecia'' ale nigdy sie nie spotkali......Ty nie masz naprawde wiekszych problemow? Juz widze mine sedziego : ''wysoki sadzie, zona uprawiala seks wyslajac zdecia i wyznawala milosc nie widzac lubego nigdy na oczy'' Dorosnij....

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jack ~Jack
    ~Jack
    Napisane 15 kwietnia 2024 - 17:21
    Totem. Masz może żonę albo dziewczynę?

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Totem ~Totem
    ~Totem
    Napisane 16 kwietnia 2024 - 13:31
    Jasne, ze mam, dlatego jest to dla mnie niedojrzale emocjonalnie, ze ktos takie bzdury z przedszkola wypisuje. To forum jest dla z definicji dla facetow po 40, a co za tym idzie powinno sie cechowac dojrzaloscia emocjonalna w dyskutowanych tematach

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jack ~Jack
    ~Jack
    Napisane 16 kwietnia 2024 - 13:42
    Coś co dla Ciebie jest bzdurą dla innego może nią nie być. Mógłbyś przysłać tu na forum parę fotek z Twoją lubą w negliżu? Chętnie z chłopakami popatrzymy.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy