Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Zdrada kontrolowana

Rozpoczęte przez ~Mąż 38, 19 sty 2021
  • avatar ~Mąż 38 ~Mąż 38
    ~Mąż 38
    Napisane 19 stycznia 2021 - 18:04
    Witam
    Od jakiegoś czasu eksperymentujemy z żoną ze zdradą kontrolowaną. Teraz myślę że to nie był do końca dobry pomysł ma może ktoś jakieś doświadczenia w tym temacie?

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Etanola ~Etanola
    ~Etanola
    Napisane 20 stycznia 2021 - 14:34
    Niech zgadnę pewnie pojawił się gniew i żal

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż 38 ~Mąż 38
    ~Mąż 38
    Napisane 20 stycznia 2021 - 15:25
    Ponieważ teraz te spotkania wygladaja inaczej niz zakladalem niestety nie ustalilismy wczesniej żadnych zasad jak by tego było malo zona nie da sobie powiedziec zlego słowa

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~otis ~otis
    ~otis
    Napisane 20 stycznia 2021 - 16:27
    Musisz uświadomić żonie że ty już z tego przyjemności nie masz i nie masz wiecej na to ochoty.
    Jak nie zrozumie to niestety musisz użyć terapii szokowej.

    Zakładam że zanim zaczeliście dażyliście siebie sporym zaufaniem a granice były zrozumiane i ustalone. Teraz jednak żona chce więcej to poniekąd skutek takich zabaw.
    Teraz niestety musisz żonę przekonać że z tym koniec. Może nie być łatwo ale skoro mieliście oboje tyle odwagi żeby zacząć grać w tą niebezpieczną grę to i powinno wam jej wystarczyć żeby wrócić na właściwe tory.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąz 38 ~Mąz 38
    ~Mąz 38
    Napisane 20 stycznia 2021 - 17:55
    no muszę porozmawiać z żoną jeszcze raz może jakoś jej wytłumaczę ze nie wszystko wypada ze są jakieś granice

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż 38 ~Mąż 38
    ~Mąż 38
    Napisane 21 stycznia 2021 - 07:07
    Wiesz co to przez tego faceta on ma dużo czasu bo jest singlem jest włascicielem firmy niby nic wielkiego ale ma pieniądze i fantazje długo by opowiadac

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~drwal ~drwal
    ~drwal
    Napisane 21 stycznia 2021 - 16:06
    straciłeś szacunek żony w 100%
    teraz to rozlane mleko będzie śmierdzieć

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż 38 ~Mąż 38
    ~Mąż 38
    Napisane 21 stycznia 2021 - 16:13
    czemu straciła do mnie szacunek?

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafalek ~Rafalek
    ~Rafalek
    Napisane 21 stycznia 2021 - 16:20
    Mam świadomość że jestem zdrowo popierdolony ale nawet dla mnie są jakieś granice.

    Ustalacie ze sobą że bzykacie się z innymi i na tym koniec ustaleń? Coś czuję że to żony pomysł był i wcale się nie zdziwię gdyby okazało się, że wyszła z nim po poznaniu tego singla.

    Randkuje z nim czy tylko się bzyka?

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maż 38 ~Maż 38
    ~Maż 38
    Napisane 21 stycznia 2021 - 16:26
    To nie do końca tak
    Jakis rok temu zona miała romans i wydało się na początku duzo sie kłóciliśmy duzo sobie powiedzieliśmy żona powiedziała ze zaniedbuje ją i takie tam i wtedy wypłynoł ten temat zdrady kontrolowanej miało mi to pomóc żebym miał więcej ochoty na sex

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Star ~Star
      ~Star
      Napisane 21 stycznia 2021 - 16:53
      Do: ~Maż 38


      I co, pomogło Ci? Zamiast po zdradzie żony odbudować Wasze relacje, odzyskać uczucie i bliskość, to jeszcze bardziej oddaliliście się od siebie. Dla mnie ,,zdrada kontrolowana" to brak szacunku do partnera i przede wszystkim do siebie.

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~otis ~otis
    ~otis
    Napisane 21 stycznia 2021 - 16:50
    Czyli to był pomysł Twojej żony ?

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mąż 38 ~mąż 38
    ~mąż 38
    Napisane 21 stycznia 2021 - 16:52
    Raczej wspólny

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~otis ~otis
    ~otis
    Napisane 21 stycznia 2021 - 16:58
    ktoś musiał zaproponować pierwszy

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Motoko ~Motoko
    ~Motoko
    Napisane 21 stycznia 2021 - 16:59
    Chyba tylko tobie się wydaje że to był wspólny pomysł

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~otis ~otis
    ~otis
    Napisane 21 stycznia 2021 - 17:00
    Jeżeli to ona zaproponowała a Ty się zgodziłeś to powiem Ci szczerze cienko widzę ten wasz związek.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mąz 38 ~mąz 38
    ~mąz 38
    Napisane 21 stycznia 2021 - 17:02
    Mi wydaje sie ze zona znudzi sie nim za jakis czas i bedzie normalnie

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~otis ~otis
    ~otis
    Napisane 21 stycznia 2021 - 17:08
    Czyli rozumiem że pogodziłeś się z tym że żona Cie zdradziła tak samo jak zgodziłeś się na kontrolowaną zdradę.
    Myślisz że ona sama narzuci sobie granice skoro Ty się na wszystko zgadzasz ?
    Kolego zdradzacz będzie dalej zdradzał jak nie z tym to z następnym. Z jej punktu widzenia to żyć nie umierać ma Twoją milczącą zgodę na wszystko na co ma ochotę.
    Dajesz się kobiecie wykorzystywać na maxa.

    Czas powiedzieć dość, walnąć pięścią w stół i pokazać że masz jaja o ile chcesz z nią być. Czeka Ciebie ciężka praca oczywiście jeżeli chcesz z nią dalej być i czuć się w tym związku partnerem a nie popyhadłem i utrzymankiem.
    95% facetów na twoim miejscu dało by jej kopa w dupe brutalnie mówiąc.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~otis ~otis
    ~otis
    Napisane 21 stycznia 2021 - 17:16
    Nie daj sobie wmówić że jej zdrada była z Twojej winy. Zdrady winny jest ten co zdradza tylko i wyłącznie.
    To że zawaliłeś w jakimś stopniu swoje małżeństwo nie dało jej prawa do zdrady.
    Ona musi to zrozumieć tylko wtedy jest jakaś skromna szansa na uratowanie związku.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mąż 38 ~mąż 38
    ~mąż 38
    Napisane 21 stycznia 2021 - 17:27
    musze to przemyślec

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Motoko ~Motoko
    ~Motoko
    Napisane 21 stycznia 2021 - 20:44
    Możecie powiedzieć że jestem staroświecka i nie postępowa ale jak by mi mój ślubny wyskoczył z takim pomysłem to by dostał takiego kopa w dupę, że chyba zatrzymałby się dopiero na księżycu. Czego to ludzie teraz nie wymyślą.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~otis ~otis
      ~otis
      Napisane 21 stycznia 2021 - 21:15
      Do: ~Motoko

      Wszystko jest dla ludzi ale nie wszystkich.

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~czwórka ~czwórka
      ~czwórka
      Napisane 23 stycznia 2021 - 19:37
      Do: ~Motoko
      Oj, oj ja bym się dwa razy przed tym kopem zastanowiła. Nie chodzi o postępowość. Od gadania o czymś do zrobienia tego daleka droga. Ludzie nam bliscy, nasi ukochani nie mogą się podzielić tym co im w duszy gra to ja się zapytam dlaczego? Kiedyś myślałam tak jak Ty ale to prowadzi do budowania relacji na pozorach, nie na tym co prawdziwe tylko na tym co się o kimś myśli a to nijak ma się do rzeczywistości. Każdy podskórnie czuje czy może być z kimś szczery czy nie.
      Wiesz ja bym nie powiedziała o swoich pragnieniach mężowi, gdybym czuła, że da mi kopa w dupę za to, że się odważyłam i byłam szczera. Znalazłbym sobie fajnego kochanka i powiedziałabym kochankowi;-) Na szczęście nie muszę tego robić.

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

      • avatar ~Kwitnąca Wiśnia ~Kwitnąca Wiśnia
        ~Kwitnąca Wiśnia
        Napisane 23 stycznia 2021 - 20:50
        Do: ~czwórka


        Ale jak już ona to robi i nie zamierza przestać (czy też on, bo to równie dobrze mógłby być odwrotny przypadek) a druga strona czuje się nieco kopnięta w tyłek, to co? Może samemu sobie dać kop w tyłek, tylko taki mocniejszy i się ewakuować z takiego "związku"?...

        Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

        • avatar ~czwórka ~czwórka
          ~czwórka
          Napisane 23 stycznia 2021 - 21:08
          Do: ~Kwitnąca Wiśnia
          Nie no nie zrozumiałyśmy się, ja piszę o mówieniu a nie o robieniu. Mój mąż ma takie pomysły, że mi czasami oczy wychodzą z orbit ale jak z nim pogadam o konsekwencjach to okazuje się, że sobie tego tak nie przemyślał do końca;-)
          O tym piszę, do @Motoko. Trudno jest reagować na coś o czym się nie wie. Potrzeby, marzenia to jednak silny motywator do działania, działania nie zawsze zgodnego z wartościami moralnymi.

          Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Strona 1 z 10
następna
Strona 1 z 10 następna

Gorące tematy