Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Zdrada emocjonalna

Rozpoczęte przez ~Lamster, 14 wrz 2023
  • avatar ~Lamster ~Lamster
    ~Lamster
    Napisane 14 września 2023 - 17:52
    Witajcie mam nietypowe pytanie , ogólnie jestem zazdrośnikiem, ale na temat sytuacja z żoną na wyjeździe zdrowotnym jak podeszlibyscie do tego , codziennie dzwoniąc do żony podobne tematy rozmów i felernego dnia już po zabiegach rozmawiamy żona mówi że idzie się przespać , ale ponieważ nie dawało mi to spokoju dzwoniłem niestety bez odbioru. , Po 2.5 godziny czasu mam telefon od żony że jednak nie spała tylko z nowo poznanymi osobami (około 2 dni) była na spacerze mała miejscowość górska , zaznaczając mi że poinformowała te osoby 1 kobieta , dwóch mężczyzn że jest mężatką i ma dzieci itp nie interesują ja romanse , ale nie chciała mi mówić przed (żebym nie dostał furii, powiedziała po spacerze mam nawet zdjęcie od niej z tego spaceru .Natomiast bardziej wkurzało mnie to że dowiedziałem się po fakcie .Jak się odniesiecie do tego

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kropki ~Kropki
    ~Kropki
    Napisane 14 września 2023 - 18:41
    Że jej nie ufasz. Dlaczego jesteś z osobą której nie ufasz, co ona zrobiła że straciła to zaufanie u Ciebie? Jak będzie ciebie chciała walić po rogach to to zrobi i się prędko nie dowiesz choćbyś dyktafon w dupę jej wsadził. Ba bycie takim zazdrośnikiem może ją zachęcić do skoku w bok bo w jej mniemaniu i tak uważasz że się pieprzy wszędzie po kątach. Głupia to logika ale ludzie są głupi i robią jeszcze głupsze rzeczy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 14 września 2023 - 18:44
    Spacer to nic złego. Natomiast kłamstwo że idzie spać a w rzeczywistości idzie z kims na spacer to już nie jest w porządku. Druga kwestia kto podczas spaceru informuje współtowarzyszy ze romanse jej nie w głowie. Chyba że był ku temu jakiś powód.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 14 września 2023 - 18:48
    ~Kropki napisał:
    Że jej nie ufasz. Dlaczego jesteś z osobą której nie ufasz, co ona zrobiła że straciła to zaufanie u Ciebie? Jak będzie ciebie chciała walić po rogach to to zrobi i się prędko nie dowiesz choćbyś dyktafon w dupę jej wsadził. Ba bycie takim zazdrośnikiem może ją zachęcić do skoku w bok bo w jej mniemaniu i tak uważasz że się pieprzy wszędzie po kątach. Głupia to logika ale ludzie są głupi i robią jeszcze głupsze rzeczy.



    Laska klamie. Po co? Dziwisz się że autor jej nie ufa bo ja nie. Skoro teraz klamala to może wcześnie też i stąd ten brak zaufania u autora ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 15 września 2023 - 12:40
    ~Kpr napisał:
    ~Kropki napisał:
    Że jej nie ufasz. Dlaczego jesteś z osobą której nie ufasz, co ona zrobiła że straciła to zaufanie u Ciebie? Jak będzie ciebie chciała walić po rogach to to zrobi i się prędko nie dowiesz choćbyś dyktafon w dupę jej wsadził. Ba bycie takim zazdrośnikiem może ją zachęcić do skoku w bok bo w jej mniemaniu i tak uważasz że się pieprzy wszędzie po kątach. Głupia to logika ale ludzie są głupi i robią jeszcze głupsze rzeczy.



    Laska klamie. Po co? Dziwisz się że autor jej nie ufa bo ja nie. Skoro teraz klamala to może wcześnie też i stąd ten brak zaufania u autora ;)

    Winny się tłumaczy. Najgorsza pierwsza zdrada. Potem kłamstwo już w krew wchodzi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bezatu ~Bezatu
    ~Bezatu
    Napisane 17 września 2023 - 08:35
    ~Kpr napisał:
    Spacer to nic złego. Natomiast kłamstwo że idzie spać a w rzeczywistości idzie z kims na spacer to już nie jest w porządku. Druga kwestia kto podczas spaceru informuje współtowarzyszy ze romanse jej nie w głowie. Chyba że był ku temu jakiś powód.

    Nie bez powodu obiegowa opinia o samotnych pobytach w sanatoriach zamyka się w haśle, którym reklamowało się dawno temu uzdrowisko Połczyn: "Chcesz mieć córkę albo syna, przyślij żonę do Połczyna" :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sw ~Sw
    ~Sw
    Napisane 19 września 2023 - 10:38
    Zdrada jest przyjemna i podniecająca.Każdy pamięta z młodości uczucia ekscytacji jaki były związane z poznaniem nowej dziewczyny /chłopaka. Myślicie że 30-40,50 latek nie chce tego znowu poczuć? Teraz dochodzi do tego dreszczyk emocji związany z popełnieniem czynu zabronionego.Sanatorium/wyjazd służbowy tworzą sprzyjające warunki - czas,pokój hotelowy,brak codziennych obowiązków i obecności małżonka,dzieci ,możliwości przypadkowego spotkania znajomych. Dla zdradzającego każda następna zdrada,romans (jak poprzedni się nie wydał i nie ma konsekwencji ) jest łatwiejsza i budzi coraz mniejsze opory moralne.Kilka lat temu pracowałem z młodym inżynierem z Nałęczowa który opowiadał o akcjach kuracjuszek w stosunku do młodych (nawet licealistów) mieszkańców tej miejscowości. Inny kolega pracował w drukarni i na mocy układu zbiorowego przysługiwał mu co 3 lata pobyt w sanatorium dla poratowania zdrowia (ołowica). .Kawaler ok 28 lat,inżynier ,stwierdził że wręcz musiał się oganiać od kuracjuszek a i tak zaliczał dziennie po dwie . I jak by pobyt trwał dłużej niż te trzy tygodnie turnusu, to by chyba trafił do szpitala z wyczerpania.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bezatu ~Bezatu
    ~Bezatu
    Napisane 20 września 2023 - 21:08
    ~Sw napisał:
    Zdrada jest przyjemna i podniecająca. Każdy pamięta z młodości uczucia ekscytacji jaki były związane z poznaniem nowej dziewczyny /chłopaka. Myślicie że 30-40,50 latek nie chce tego znowu poczuć? Teraz dochodzi do tego dreszczyk emocji związany z popełnieniem czynu zabronionego. ITD.

    Właśnie, właśnie! im większa ta cyferka przed zerem tym ekscytacja większa i to jest jakieś magiczne przyciąganie do sanatoriów ludzi, którzy najczęściej mają niemal zerowe problemy zdrowotne, ale im się należy więc jadą :D. a nigdy nie pojadę i męża nie wypuszczę :D :D :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sw ~Sw
    ~Sw
    Napisane 21 września 2023 - 23:48
    Do sanatorium jadą dwie kategorie kuracjuszy .Ci którzy są naprawdę chorzy i potrzebują leczenia i rehabilitacji i żadne romanse czy skoki w bok nie są im w głowie.Druga kategoria to ci co szukają paru dni z dala od małżonka i przygody,skoku w bok,najlepiej z kimś w stałym związku (najmniej kłopotliwe ,zapewnia dyskrecję i brak kontynuacji po zakończeniu turnusu). Sprzedaż Sidenafilu i Tadalafilu w aptekach bez recepty zapewnia nawet najstarszym adonisom podniesienie i zdolność rozrywki.
    ~Bezatu, do sanatorium możesz jechać bez obaw o wierność,ale tylko razem z małżonkiem. Mimo że to ma coś wspólnego z wożeniem drzewa do lasu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy