Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

zdrada a wybaczenie

Rozpoczęte przez ~ex-kobieta grenadiera, 30 lis 2013
  • avatar ~ex-kobieta grenadiera ~ex-kobieta grenadiera
    ~ex-kobieta grenadiera
    Napisane 30 listopada 2013 - 14:33
    Mój facet mnie oszukiwał i zdradzał przez 2 lata...ziszczył mi życie,dopiero teraz zaczynam dochodzić do siebie...teraz prosi o wybaczenie...to smutne,jak bliska osoba może tak wbić nóż w serce...coś we mnie pękło i nie potrafię już wybaczać,nie mogę już być z nim,choć kochałam go tak jak można kochać tylko raz w życiu...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~alutka ~alutka
    ~alutka
    Napisane 30 listopada 2013 - 17:52
    Pozwolę sobie, odezwać się pierwsza... choć nigdy nie prowadziłam dialogu z @grenadierem, to jednak poparłam Go w pewnym momencie.. opierałam się jednak tylko na Jego wypowiedziach, w których wyraźnie zaznaczył, że obie Panie o sobie wiedzą, że obie dorosły do takiej formy związku i cała trójka ma się dobrze...

    Po raz pierwszy chyba na forum, mamy taka sytuację, żeby znalazły się na nim obie strony...chyba wszystkich zamurowało, bo uświadamia to nam niewątpliwe, że każdy może tu zajrzeć, przeczytać i powiązać fakty...że każdy może być jednak zdemaskowany i nie jest już do końca anonimowy...

    Pisząc jednak tak bezpośrednio ze wskazaniem, rozumiem, że jesteś jednak pewna na 100%, że @grenadier to właśnie Twój były facet? pytań żadnych nie zadaję, bo sytuacja bardziej niż niezręczna...sama napiszesz ile będziesz chciała...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ex-kobieta grenadiera ~ex-kobieta grenadiera
    ~ex-kobieta grenadiera
    Napisane 01 grudnia 2013 - 11:01
    Tak @grenadier to facet,z którym byłam ponad 7 lat w związku...znam go lepiej jak ktokolwiek inny,a raczej myślałam,że znam...wkurzają mnie jego wpisy tu na forum,nie jest szczerym i dobrym człowiekiem,wpadłam na niego tutaj przypadkiem,skojarzyłam fakty,nick i jego myślenie po tym jak wydało się jego drugie mroczne oblicze...
    pozdrawiam Cie ~alutka

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy